prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

REAL ESTATE Šaľa, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46879447aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 400 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REAL ESTATE Šaľa, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46879447
daňové identifikačné číslo
2023648759
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Železničná 961, 92584 Vlčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 11. 2012
V registri
13 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 30400/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
849655
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve07. 11. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby07. 11. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 11. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 11. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 11. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 11. 2012—
skladovanie07. 11. 2012—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom07. 11. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 11. 2012—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach07. 11. 2012—
počítačové služby07. 11. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 11. 2012—
prenájom hnuteľných vecí07. 11. 2012—
administratívne služby07. 11. 2012—
vedenie účtovníctva07. 11. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 11. 2012—
čistiace a upratovacie služby07. 11. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023648759: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023648759Obdobia daňových registráciíDIČ 2023648759: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023648759Obdobia daňových registráciíDIČ 2023648759: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023648759
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202364875910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲44 % na 2 976 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 3,4 tisíc eur.

Tržby

3 400 €

▲ 36,0 %

Výsledok hospodárenia

2 976 €

▲ 44,4 %

Aktíva

28 404 €

▲ 13,2 %

Vlastné imanie

28 064 €

▲ 11,9 %

Zadlženosť

1,2 %

Hrubá marža

97,5 %

Čistá marža

87,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 500 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 3 400 €.5 tis.2,5 tis.002005002,5 tis.3,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 500 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 3 400 €.5 tis.2,5 tis.002005002,5 tis.3,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 500 €. 2024: tržby 2 500 €. 2025: tržby 3 400 €.5 tis.2,5 tis.00500202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 357 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 976 €.5 tis.0−100−84+103+357+2,1 tis.+3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 357 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 976 €.5 tis.0−100−84+103+357+2,1 tis.+3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 357 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 976 €.5 tis.0−100−84+357202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 923 €, vlastné imanie 22 923 €. 2022: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 23 026 €. 2023: aktíva 23 442 €, vlastné imanie 23 384 €. 2024: aktíva 25 088 €, vlastné imanie 25 088 €. 2025: aktíva 28 404 €, vlastné imanie 28 064 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 923 €, vlastné imanie 22 923 €. 2022: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 23 026 €. 2023: aktíva 23 442 €, vlastné imanie 23 384 €. 2024: aktíva 25 088 €, vlastné imanie 25 088 €. 2025: aktíva 28 404 €, vlastné imanie 28 064 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 923 €, vlastné imanie 22 923 €. 2022: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 23 026 €. 2023: aktíva 23 442 €, vlastné imanie 23 384 €. 2024: aktíva 25 088 €, vlastné imanie 25 088 €. 2025: aktíva 28 404 €, vlastné imanie 28 064 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 279 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 682 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 22 588 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 900 €, finančné účty 22 504 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 279 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 682 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 22 588 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 900 €, finančné účty 22 504 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 279 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 760 €, finančné účty 10 682 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 22 588 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 900 €, finančné účty 22 504 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 923 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 23 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 €. 2023: vlastné imanie 23 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 €. 2024: vlastné imanie 25 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 28 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 923 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 23 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 €. 2023: vlastné imanie 23 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 €. 2024: vlastné imanie 25 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 28 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 923 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 23 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 €. 2023: vlastné imanie 23 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 €. 2024: vlastné imanie 25 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 28 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 13 €. 2023: daň z príjmu 58 €. 2024: daň z príjmu 353 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000135835334020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 13 €. 2023: daň z príjmu 58 €. 2024: daň z príjmu 353 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000135835334020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 13 €. 2023: daň z príjmu 58 €. 2024: daň z príjmu 353 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000135835334020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby02005002,5 tis.3,4 tis.
Výsledok hospodárenia−841033572,1 tis.3 tis.
Aktíva22,9 tis.23 tis.23,4 tis.25,1 tis.28,4 tis.
Vlastné imanie22,9 tis.23 tis.23,4 tis.25,1 tis.28,1 tis.
Daň z príjmu01358353340
Zadlženosť0,0 %0,1 %0,2 %0,0 %1,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
28,4 tis.
Vlastné imanie
28,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,2 %

2024

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
25,1 tis.
Vlastné imanie
25,1 tis.
Daň z príjmu
353
Zadlženosť
0,0 %

2023

Tržby
500
Výsledok hospodárenia
357
Aktíva
23,4 tis.
Vlastné imanie
23,4 tis.
Daň z príjmu
58
Zadlženosť
0,2 %

2022

Tržby
200
Výsledok hospodárenia
103
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
23 tis.
Daň z príjmu
13
Zadlženosť
0,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−84
Aktíva
22,9 tis.
Vlastné imanie
22,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API