prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

EMP System s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46867155aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 01. 201313 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
800 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EMP System s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46867155
daňové identifikačné číslo
2023672475
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023672475
Sídlo
Pod hájom 4254/210, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 01. 2013
V registri
13 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27487/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
229144
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín03. 01. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu03. 01. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom03. 01. 2013—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia03. 01. 2013—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií03. 01. 2013—
Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov03. 01. 2013—
Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení03. 01. 2013—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí03. 01. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom03. 01. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 01. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 01. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 01. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla03. 01. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky03. 01. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 01. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla03. 01. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 01. 2013—
Počítačové služby03. 01. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 01. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí03. 01. 2013—
Administratívne služby03. 01. 2013—
Vedenie účtovníctva03. 01. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 01. 2013—
Čistiace a upratovacie služby03. 01. 2013—
Fotografické služby03. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby03. 01. 2013—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení03. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023672475: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023672475: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023672475IČ DPH SK2023672475Obdobia daňových registráciíDIČ 2023672475: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023672475: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023672475IČ DPH SK2023672475Obdobia daňových registráciíDIČ 2023672475: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023672475: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023672475IČ DPH SK2023672475
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202367247511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 02. 2014
daňové identifikačné číslo202367247510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 06. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 460 € a zvýšila tržby o ▲300 % na 800 €.

Tržby

800 €

▲ 300,0 %

Výsledok hospodárenia

460 €

▲ 185,5 %

Aktíva

99 106 €

▲ 2,1 %

Vlastné imanie

95 662 €

▲ 1,6 %

Zadlženosť

3,5 %

Hrubá marža

100,0 %

Čistá marža

57,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 48 522 €. 2020: tržby 32 143 €. 2021: tržby 6 685 €. 2022: tržby 200 €. 2024: tržby 800 €.50 tis.25 tis.048,5 tis.32,1 tis.6,7 tis.20080020192020202120222024Tržby2019: tržby 48 522 €. 2020: tržby 32 143 €. 2021: tržby 6 685 €. 2022: tržby 200 €. 2024: tržby 800 €.50 tis.25 tis.048,5 tis.32,1 tis.6,7 tis.20080020192020202120222024Tržby2019: tržby 48 522 €. 2020: tržby 32 143 €. 2021: tržby 6 685 €. 2022: tržby 200 €. 2024: tržby 800 €.50 tis.25 tis.0800201920212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 396 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 321 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2022: výsledok hospodárenia −538 €. 2024: výsledok hospodárenia 460 €.10 tis.0−1 tis.+9,4 tis.+7,3 tis.+2,5 tis.−538+46020192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 396 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 321 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2022: výsledok hospodárenia −538 €. 2024: výsledok hospodárenia 460 €.10 tis.0−1 tis.+9,4 tis.+7,3 tis.+2,5 tis.−538+46020192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 396 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 321 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2022: výsledok hospodárenia −538 €. 2024: výsledok hospodárenia 460 €.10 tis.0−1 tis.+460201920212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 102 403 €, vlastné imanie 84 941 €. 2020: aktíva 93 580 €, vlastné imanie 92 262 €. 2021: aktíva 97 185 €, vlastné imanie 94 721 €. 2022: aktíva 97 106 €, vlastné imanie 94 182 €. 2024: aktíva 99 106 €, vlastné imanie 95 662 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 102 403 €, vlastné imanie 84 941 €. 2020: aktíva 93 580 €, vlastné imanie 92 262 €. 2021: aktíva 97 185 €, vlastné imanie 94 721 €. 2022: aktíva 97 106 €, vlastné imanie 94 182 €. 2024: aktíva 99 106 €, vlastné imanie 95 662 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 102 403 €, vlastné imanie 84 941 €. 2020: aktíva 93 580 €, vlastné imanie 92 262 €. 2021: aktíva 97 185 €, vlastné imanie 94 721 €. 2022: aktíva 97 106 €, vlastné imanie 94 182 €. 2024: aktíva 99 106 €, vlastné imanie 95 662 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 068 €, finančné účty 38 173 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 168 €, finančné účty 68 250 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 031 €, finančné účty 82 154 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 240 €, finančné účty 96 866 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 96 866 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 068 €, finančné účty 38 173 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 168 €, finančné účty 68 250 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 031 €, finančné účty 82 154 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 240 €, finančné účty 96 866 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 96 866 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 068 €, finančné účty 38 173 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 168 €, finančné účty 68 250 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 031 €, finančné účty 82 154 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 240 €, finančné účty 96 866 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 96 866 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 462 €. 2020: vlastné imanie 92 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 318 €. 2021: vlastné imanie 94 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 464 €. 2022: vlastné imanie 94 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 924 €. 2024: vlastné imanie 95 662 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 444 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 462 €. 2020: vlastné imanie 92 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 318 €. 2021: vlastné imanie 94 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 464 €. 2022: vlastné imanie 94 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 924 €. 2024: vlastné imanie 95 662 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 444 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 462 €. 2020: vlastné imanie 92 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 318 €. 2021: vlastné imanie 94 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 464 €. 2022: vlastné imanie 94 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 924 €. 2024: vlastné imanie 95 662 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 444 €.200 tis.100 tis.020192020202120222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 503 €. 2020: daň z príjmu 1 318 €. 2021: daň z príjmu 457 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,5 tis.1,3 tis.457034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 503 €. 2020: daň z príjmu 1 318 €. 2021: daň z príjmu 457 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,5 tis.1,3 tis.457034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 503 €. 2020: daň z príjmu 1 318 €. 2021: daň z príjmu 457 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.0457340201920212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,5 tis.32,1 tis.6,7 tis.200800
Výsledok hospodárenia9,4 tis.7,3 tis.2,5 tis.−538460
Aktíva102,4 tis.93,6 tis.97,2 tis.97,1 tis.99,1 tis.
Vlastné imanie84,9 tis.92,3 tis.94,7 tis.94,2 tis.95,7 tis.
Daň z príjmu2,5 tis.1,3 tis.4570340
Zadlženosť17,1 %1,4 %2,5 %3,0 %3,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
800
Výsledok hospodárenia
460
Aktíva
99,1 tis.
Vlastné imanie
95,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
3,5 %

2022

Tržby
200
Výsledok hospodárenia
−538
Aktíva
97,1 tis.
Vlastné imanie
94,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,0 %

2021

Tržby
6,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
97,2 tis.
Vlastné imanie
94,7 tis.
Daň z príjmu
457
Zadlženosť
2,5 %

2020

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
93,6 tis.
Vlastné imanie
92,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
1,4 %

2019

Tržby
48,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
102,4 tis.
Vlastné imanie
84,9 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
17,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API