Súhrn
- Vznik
- 24. 10. 201214 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 14 400 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bungau s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46861351
- daňové identifikačné číslo
- 2023633678
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Oravský Podzámok 280, 02741 Oravský Podzámok, Slovenská republika
- Územie
- Oravský Podzámokokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 10. 2012
- V registri
- 14 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 57619/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 594245
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 10. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 10. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 10. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 10. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 10. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 24. 10. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 10. 2012 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 24. 10. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 10. 2012 | — |
| počítačové služby | 24. 10. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 24. 10. 2012 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 24. 10. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 10. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 24. 10. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 10. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023633678 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 6 401 € a zvýšila tržby z nuly na 14,4 tisíc eur.
Tržby
14 400 €
Výsledok hospodárenia
6 401 €
▲ 1 433,5 %Aktíva
96 861 €
▲ 2 119,0 %Vlastné imanie
10 286 €
▲ 164,8 %Zadlženosť
89,4 %
Hrubá marža
48,4 %
Čistá marža
44,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 14,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −611 | −480 | 6,4 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 4,4 tis. | 96,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | 3,9 tis. | 10,3 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 575 |
| Zadlženosť | 9,9 % | 11,0 % | 89,4 % |
2016
- Tržby
- 14,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 96,9 tis.
- Vlastné imanie
- 10,3 tis.
- Daň z príjmu
- 575
- Zadlženosť
- 89,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 4,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 11,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −611
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 9,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.