prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ER-HAJ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46858059aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 12. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
515 153 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ER-HAJ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46858059
daňové identifikačné číslo
2023649804
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 12. 2012
V registri
13 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31158/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
945332
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 12. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu05. 12. 2012—
čistiace a upratovacie služby05. 12. 2012—
chov vybraných druhov zvierat05. 12. 2012—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá05. 12. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 12. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 12. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 12. 2012—
reklamné a marketingové služby05. 12. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649804: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649804Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649804: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649804Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649804: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649804
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202364980410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲3 % na 17 749 € a znížila tržby o ▼64 % na 515,2 tisíc eur.

Tržby

515 153 €

▼ 64,5 %

Výsledok hospodárenia

17 749 €

▲ 3,0 %

Aktíva

118 898 €

▲ 0,7 %

Vlastné imanie

41 525 €

▲ 74,7 %

Zadlženosť

65,1 %

Hrubá marža

4,7 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 570 403 €. 2018: tržby 1 214 422 €. 2019: tržby 607 262 €. 2020: tržby 1 451 112 €. 2021: tržby 515 153 €.2 mil.1 mil.0570,4 tis.1,21 mil.607,3 tis.1,45 mil.515,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 570 403 €. 2018: tržby 1 214 422 €. 2019: tržby 607 262 €. 2020: tržby 1 451 112 €. 2021: tržby 515 153 €.2 mil.1 mil.0570,4 tis.1,21 mil.607,3 tis.1,45 mil.515,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 570 403 €. 2018: tržby 1 214 422 €. 2019: tržby 607 262 €. 2020: tržby 1 451 112 €. 2021: tržby 515 153 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 369 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 022 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 229 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 749 €.20 tis.0−2 tis.−1,4 tis.−1,3 tis.+4 tis.+17,2 tis.+17,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 369 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 022 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 229 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 749 €.20 tis.0−2 tis.−1,4 tis.−1,3 tis.+4 tis.+17,2 tis.+17,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 369 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 022 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 229 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 749 €.20 tis.0−2 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 102 272 €, vlastné imanie 3 799 €. 2018: aktíva 145 505 €, vlastné imanie 2 525 €. 2019: aktíva 91 567 €, vlastné imanie 6 547 €. 2020: aktíva 118 025 €, vlastné imanie 23 776 €. 2021: aktíva 118 898 €, vlastné imanie 41 525 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 102 272 €, vlastné imanie 3 799 €. 2018: aktíva 145 505 €, vlastné imanie 2 525 €. 2019: aktíva 91 567 €, vlastné imanie 6 547 €. 2020: aktíva 118 025 €, vlastné imanie 23 776 €. 2021: aktíva 118 898 €, vlastné imanie 41 525 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 102 272 €, vlastné imanie 3 799 €. 2018: aktíva 145 505 €, vlastné imanie 2 525 €. 2019: aktíva 91 567 €, vlastné imanie 6 547 €. 2020: aktíva 118 025 €, vlastné imanie 23 776 €. 2021: aktíva 118 898 €, vlastné imanie 41 525 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 921 €, finančné účty 14 200 €. 2018: dlhodobý majetok 60 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 664 €, finančné účty 7 228 €. 2019: dlhodobý majetok 42 809 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 892 €, finančné účty 8 866 €. 2020: dlhodobý majetok 40 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 650 €, finančné účty 26 311 €. 2021: dlhodobý majetok 47 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 055 €, finančné účty 63 766 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 921 €, finančné účty 14 200 €. 2018: dlhodobý majetok 60 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 664 €, finančné účty 7 228 €. 2019: dlhodobý majetok 42 809 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 892 €, finančné účty 8 866 €. 2020: dlhodobý majetok 40 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 650 €, finančné účty 26 311 €. 2021: dlhodobý majetok 47 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 055 €, finančné účty 63 766 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 151 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 921 €, finančné účty 14 200 €. 2018: dlhodobý majetok 60 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 664 €, finančné účty 7 228 €. 2019: dlhodobý majetok 42 809 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 892 €, finančné účty 8 866 €. 2020: dlhodobý majetok 40 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 650 €, finančné účty 26 311 €. 2021: dlhodobý majetok 47 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 055 €, finančné účty 63 766 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 799 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 98 409 €. 2018: vlastné imanie 2 525 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 142 882 €. 2019: vlastné imanie 6 547 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 84 867 €. 2020: vlastné imanie 23 776 €, dlhodobé záväzky 222 €, krátkodobé záväzky 94 027 €. 2021: vlastné imanie 41 525 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 77 045 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 799 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 98 409 €. 2018: vlastné imanie 2 525 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 142 882 €. 2019: vlastné imanie 6 547 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 84 867 €. 2020: vlastné imanie 23 776 €, dlhodobé záväzky 222 €, krátkodobé záväzky 94 027 €. 2021: vlastné imanie 41 525 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 77 045 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 799 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 98 409 €. 2018: vlastné imanie 2 525 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 142 882 €. 2019: vlastné imanie 6 547 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 84 867 €. 2020: vlastné imanie 23 776 €, dlhodobé záväzky 222 €, krátkodobé záväzky 94 027 €. 2021: vlastné imanie 41 525 €, dlhodobé záväzky 328 €, krátkodobé záväzky 77 045 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 703 €. 2018: daň z príjmu 2 469 €. 2019: daň z príjmu 4 057 €. 2020: daň z príjmu 4 835 €. 2021: daň z príjmu 6 540 €.10 tis.5 tis.01,7 tis.2,5 tis.4,1 tis.4,8 tis.6,5 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 703 €. 2018: daň z príjmu 2 469 €. 2019: daň z príjmu 4 057 €. 2020: daň z príjmu 4 835 €. 2021: daň z príjmu 6 540 €.10 tis.5 tis.01,7 tis.2,5 tis.4,1 tis.4,8 tis.6,5 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 703 €. 2018: daň z príjmu 2 469 €. 2019: daň z príjmu 4 057 €. 2020: daň z príjmu 4 835 €. 2021: daň z príjmu 6 540 €.10 tis.5 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby570,4 tis.1,21 mil.607,3 tis.1,45 mil.515,2 tis.
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.−1,3 tis.4 tis.17,2 tis.17,7 tis.
Aktíva102,3 tis.145,5 tis.91,6 tis.118 tis.118,9 tis.
Vlastné imanie3,8 tis.2,5 tis.6,5 tis.23,8 tis.41,5 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.2,5 tis.4,1 tis.4,8 tis.6,5 tis.
Zadlženosť96,3 %98,3 %92,9 %79,9 %65,1 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
515,2 tis.
Výsledok hospodárenia
17,7 tis.
Aktíva
118,9 tis.
Vlastné imanie
41,5 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
65,1 %

2020

Tržby
1,45 mil.
Výsledok hospodárenia
17,2 tis.
Aktíva
118 tis.
Vlastné imanie
23,8 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
79,9 %

2019

Tržby
607,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
91,6 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
92,9 %

2018

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
145,5 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
98,3 %

2017

Tržby
570,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
102,3 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
96,3 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API