prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Ferotrans SV, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46857079aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 10. 201214 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
142 585 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ferotrans SV, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46857079
daňové identifikačné číslo
2023626836
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staničná 2648, 06901 Snina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 10. 2012
V registri
14 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 26882/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
619588
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 10. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby25. 10. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 10. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 10. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky25. 10. 2012—
reklamné a marketingové služby25. 10. 2012—
administratívne služby25. 10. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 10. 2012—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy15. 04. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023626836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023626836Obdobia daňových registráciíDIČ 2023626836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023626836Obdobia daňových registráciíDIČ 2023626836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023626836
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202362683610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 03. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −1 051 € a znížila tržby o ▼25 % na 142,6 tisíc eur.

Tržby

142 585 €

▼ 25,1 %

Výsledok hospodárenia

−1 051 €

▲ 80,0 %

Aktíva

83 365 €

▼ 0,9 %

Vlastné imanie

73 990 €

▼ 1,4 %

Zadlženosť

11,2 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 152 180 €. 2020: tržby 207 885 €. 2021: tržby 266 524 €. 2022: tržby 190 433 €. 2023: tržby 142 585 €.500 tis.250 tis.0152,2 tis.207,9 tis.266,5 tis.190,4 tis.142,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 152 180 €. 2020: tržby 207 885 €. 2021: tržby 266 524 €. 2022: tržby 190 433 €. 2023: tržby 142 585 €.500 tis.250 tis.0152,2 tis.207,9 tis.266,5 tis.190,4 tis.142,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 152 180 €. 2020: tržby 207 885 €. 2021: tržby 266 524 €. 2022: tržby 190 433 €. 2023: tržby 142 585 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 759 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 860 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 820 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 249 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 051 €.5 tis.0−10 tis.−1,8 tis.−2,9 tis.+3,8 tis.−5,2 tis.−1,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 759 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 860 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 820 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 249 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 051 €.5 tis.0−10 tis.−1,8 tis.−2,9 tis.+3,8 tis.−5,2 tis.−1,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 759 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 860 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 820 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 249 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 051 €.5 tis.0−10 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 98 009 €, vlastné imanie 79 331 €. 2020: aktíva 96 563 €, vlastné imanie 76 471 €. 2021: aktíva 89 781 €, vlastné imanie 80 291 €. 2022: aktíva 84 121 €, vlastné imanie 75 042 €. 2023: aktíva 83 365 €, vlastné imanie 73 990 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 98 009 €, vlastné imanie 79 331 €. 2020: aktíva 96 563 €, vlastné imanie 76 471 €. 2021: aktíva 89 781 €, vlastné imanie 80 291 €. 2022: aktíva 84 121 €, vlastné imanie 75 042 €. 2023: aktíva 83 365 €, vlastné imanie 73 990 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 98 009 €, vlastné imanie 79 331 €. 2020: aktíva 96 563 €, vlastné imanie 76 471 €. 2021: aktíva 89 781 €, vlastné imanie 80 291 €. 2022: aktíva 84 121 €, vlastné imanie 75 042 €. 2023: aktíva 83 365 €, vlastné imanie 73 990 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 14 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 811 €, finančné účty 72 505 €. 2020: dlhodobý majetok 18 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty 63 682 €. 2021: dlhodobý majetok 12 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 344 €, finančné účty 63 549 €. 2022: dlhodobý majetok 14 024 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 263 €, finančné účty 54 834 €. 2023: dlhodobý majetok 7 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 873 €, finančné účty 57 800 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 14 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 811 €, finančné účty 72 505 €. 2020: dlhodobý majetok 18 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty 63 682 €. 2021: dlhodobý majetok 12 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 344 €, finančné účty 63 549 €. 2022: dlhodobý majetok 14 024 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 263 €, finančné účty 54 834 €. 2023: dlhodobý majetok 7 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 873 €, finančné účty 57 800 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 14 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 811 €, finančné účty 72 505 €. 2020: dlhodobý majetok 18 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty 63 682 €. 2021: dlhodobý majetok 12 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 344 €, finančné účty 63 549 €. 2022: dlhodobý majetok 14 024 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 263 €, finančné účty 54 834 €. 2023: dlhodobý majetok 7 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 873 €, finančné účty 57 800 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 678 €. 2020: vlastné imanie 76 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 092 €. 2021: vlastné imanie 80 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 490 €. 2022: vlastné imanie 75 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 079 €. 2023: vlastné imanie 73 990 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 375 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 678 €. 2020: vlastné imanie 76 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 092 €. 2021: vlastné imanie 80 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 490 €. 2022: vlastné imanie 75 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 079 €. 2023: vlastné imanie 73 990 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 375 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 79 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 678 €. 2020: vlastné imanie 76 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 092 €. 2021: vlastné imanie 80 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 490 €. 2022: vlastné imanie 75 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 079 €. 2023: vlastné imanie 73 990 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 375 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 397 €. 2020: daň z príjmu 988 €. 2021: daň z príjmu 1 430 €. 2022: daň z príjmu 136 €. 2023: daň z príjmu 1 119 €.2 tis.1 tis.03979881,4 tis.1361,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 397 €. 2020: daň z príjmu 988 €. 2021: daň z príjmu 1 430 €. 2022: daň z príjmu 136 €. 2023: daň z príjmu 1 119 €.2 tis.1 tis.03979881,4 tis.1361,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 397 €. 2020: daň z príjmu 988 €. 2021: daň z príjmu 1 430 €. 2022: daň z príjmu 136 €. 2023: daň z príjmu 1 119 €.2 tis.1 tis.0397201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby152,2 tis.207,9 tis.266,5 tis.190,4 tis.142,6 tis.
Výsledok hospodárenia−1,8 tis.−2,9 tis.3,8 tis.−5,2 tis.−1,1 tis.
Aktíva98 tis.96,6 tis.89,8 tis.84,1 tis.83,4 tis.
Vlastné imanie79,3 tis.76,5 tis.80,3 tis.75 tis.74 tis.
Daň z príjmu3979881,4 tis.1361,1 tis.
Zadlženosť19,1 %20,8 %10,6 %10,8 %11,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
142,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
74 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
11,2 %

2022

Tržby
190,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
84,1 tis.
Vlastné imanie
75 tis.
Daň z príjmu
136
Zadlženosť
10,8 %

2021

Tržby
266,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
89,8 tis.
Vlastné imanie
80,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
10,6 %

2020

Tržby
207,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
96,6 tis.
Vlastné imanie
76,5 tis.
Daň z príjmu
988
Zadlženosť
20,8 %

2019

Tržby
152,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
98 tis.
Vlastné imanie
79,3 tis.
Daň z príjmu
397
Zadlženosť
19,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API