prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

42 production s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46850333aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 201214 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
112 975 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
42 production s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46850333
daňové identifikačné číslo
2023617387
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023617387
Sídlo
Dúbravská cesta 1793/2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2012
V registri
14 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 84462/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
209354
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),02. 10. 2012—
reklamné a marketingové služby,02. 10. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,02. 10. 2012—
fotografické služby,02. 10. 2012—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,02. 10. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,02. 10. 2012—
administratívne služby,02. 10. 2012—
vydavateľská činnosť,02. 10. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,02. 10. 2012—
počítačové služby,02. 10. 2012—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,02. 10. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,02. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,02. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,02. 10. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,02. 10. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023617387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023617387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023617387IČ DPH SK2023617387Obdobia daňových registráciíDIČ 2023617387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023617387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023617387IČ DPH SK2023617387Obdobia daňových registráciíDIČ 2023617387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023617387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023617387IČ DPH SK2023617387
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202361738711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 05. 2018
daňové identifikačné číslo202361738710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼29 % na 3 959 € a znížila tržby o ▼5 % na 113 tisíc eur.

Tržby

112 975 €

▼ 4,9 %

Výsledok hospodárenia

3 959 €

▼ 28,7 %

Aktíva

46 765 €

▼ 13,1 %

Vlastné imanie

36 683 €

▲ 12,1 %

Zadlženosť

21,6 %

Hrubá marža

4,8 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 91 685 €. 2022: tržby 75 085 €. 2023: tržby 123 655 €. 2024: tržby 118 770 €. 2025: tržby 112 975 €.200 tis.100 tis.091,7 tis.75,1 tis.123,7 tis.118,8 tis.113 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 91 685 €. 2022: tržby 75 085 €. 2023: tržby 123 655 €. 2024: tržby 118 770 €. 2025: tržby 112 975 €.200 tis.100 tis.091,7 tis.75,1 tis.123,7 tis.118,8 tis.113 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 91 685 €. 2022: tržby 75 085 €. 2023: tržby 123 655 €. 2024: tržby 118 770 €. 2025: tržby 112 975 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 367 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 060 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 979 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 959 €.10 tis.5 tis.0+367+1,1 tis.+2 tis.+5,6 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 367 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 060 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 979 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 959 €.10 tis.5 tis.0+367+1,1 tis.+2 tis.+5,6 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 367 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 060 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 979 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 959 €.10 tis.5 tis.0+367202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 741 €, vlastné imanie 24 133 €. 2022: aktíva 68 587 €, vlastné imanie 25 193 €. 2023: aktíva 54 754 €, vlastné imanie 27 172 €. 2024: aktíva 53 790 €, vlastné imanie 32 724 €. 2025: aktíva 46 765 €, vlastné imanie 36 683 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 741 €, vlastné imanie 24 133 €. 2022: aktíva 68 587 €, vlastné imanie 25 193 €. 2023: aktíva 54 754 €, vlastné imanie 27 172 €. 2024: aktíva 53 790 €, vlastné imanie 32 724 €. 2025: aktíva 46 765 €, vlastné imanie 36 683 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 741 €, vlastné imanie 24 133 €. 2022: aktíva 68 587 €, vlastné imanie 25 193 €. 2023: aktíva 54 754 €, vlastné imanie 27 172 €. 2024: aktíva 53 790 €, vlastné imanie 32 724 €. 2025: aktíva 46 765 €, vlastné imanie 36 683 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 519 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 341 €, finančné účty 3 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 849 €, finančné účty 2 578 €. 2023: dlhodobý majetok 2 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 1 151 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 930 €, finančné účty 7 860 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 994 €, finančné účty 11 771 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 519 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 341 €, finančné účty 3 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 849 €, finančné účty 2 578 €. 2023: dlhodobý majetok 2 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 1 151 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 930 €, finančné účty 7 860 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 994 €, finančné účty 11 771 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 519 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 341 €, finančné účty 3 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 849 €, finančné účty 2 578 €. 2023: dlhodobý majetok 2 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 1 151 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 930 €, finančné účty 7 860 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 994 €, finančné účty 11 771 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 25 937 €, krátkodobé záväzky 2 671 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 17 828 €, krátkodobé záväzky 25 566 €. 2023: vlastné imanie 27 172 €, dlhodobé záväzky 8 009 €, krátkodobé záväzky 19 573 €. 2024: vlastné imanie 32 724 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 15 066 €. 2025: vlastné imanie 36 683 €, dlhodobé záväzky 308 €, krátkodobé záväzky 9 774 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 25 937 €, krátkodobé záväzky 2 671 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 17 828 €, krátkodobé záväzky 25 566 €. 2023: vlastné imanie 27 172 €, dlhodobé záväzky 8 009 €, krátkodobé záväzky 19 573 €. 2024: vlastné imanie 32 724 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 15 066 €. 2025: vlastné imanie 36 683 €, dlhodobé záväzky 308 €, krátkodobé záväzky 9 774 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 25 937 €, krátkodobé záväzky 2 671 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 17 828 €, krátkodobé záväzky 25 566 €. 2023: vlastné imanie 27 172 €, dlhodobé záväzky 8 009 €, krátkodobé záväzky 19 573 €. 2024: vlastné imanie 32 724 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 15 066 €. 2025: vlastné imanie 36 683 €, dlhodobé záväzky 308 €, krátkodobé záväzky 9 774 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 82 €. 2022: daň z príjmu 891 €. 2023: daň z príjmu 983 €. 2024: daň z príjmu 1 645 €. 2025: daň z príjmu 1 409 €.2 tis.1 tis.0828919831,6 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 82 €. 2022: daň z príjmu 891 €. 2023: daň z príjmu 983 €. 2024: daň z príjmu 1 645 €. 2025: daň z príjmu 1 409 €.2 tis.1 tis.0828919831,6 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 82 €. 2022: daň z príjmu 891 €. 2023: daň z príjmu 983 €. 2024: daň z príjmu 1 645 €. 2025: daň z príjmu 1 409 €.2 tis.1 tis.082983202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby91,7 tis.75,1 tis.123,7 tis.118,8 tis.113 tis.
Výsledok hospodárenia3671,1 tis.2 tis.5,6 tis.4 tis.
Aktíva52,7 tis.68,6 tis.54,8 tis.53,8 tis.46,8 tis.
Vlastné imanie24,1 tis.25,2 tis.27,2 tis.32,7 tis.36,7 tis.
Daň z príjmu828919831,6 tis.1,4 tis.
Zadlženosť54,2 %63,3 %50,4 %39,2 %21,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
113 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
46,8 tis.
Vlastné imanie
36,7 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
21,6 %

2024

Tržby
118,8 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
53,8 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
39,2 %

2023

Tržby
123,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
54,8 tis.
Vlastné imanie
27,2 tis.
Daň z príjmu
983
Zadlženosť
50,4 %

2022

Tržby
75,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
68,6 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
891
Zadlženosť
63,3 %

2021

Tržby
91,7 tis.
Výsledok hospodárenia
367
Aktíva
52,7 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
82
Zadlženosť
54,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API