prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LARGO ZV, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46845283aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 201214 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
29 650 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LARGO ZV, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46845283
daňové identifikačné číslo
2023607399
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
T.G.Masaryka 13, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2012
V registri
14 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 23024/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
419042
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 10. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 10. 2012—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne23. 11. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023607399: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023607399Obdobia daňových registráciíDIČ 2023607399: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023607399Obdobia daňových registráciíDIČ 2023607399: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023607399
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202360739910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −46 582 € a znížila tržby o ▼18 % na 29,6 tisíc eur.

Tržby

29 650 €

▼ 18,1 %

Výsledok hospodárenia

−46 582 €

▼ 11,9 %

Aktíva

12 532 €

▼ 40,0 %

Vlastné imanie

−268 025 €

▼ 21,0 %

Zadlženosť

2 238,7 %

Hrubá marža

−157,1 %

Čistá marža

−157,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 55 756 €. 2018: tržby 44 293 €. 2019: tržby 47 352 €. 2020: tržby 36 216 €. 2021: tržby 29 650 €.100 tis.50 tis.055,8 tis.44,3 tis.47,4 tis.36,2 tis.29,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 55 756 €. 2018: tržby 44 293 €. 2019: tržby 47 352 €. 2020: tržby 36 216 €. 2021: tržby 29 650 €.100 tis.50 tis.055,8 tis.44,3 tis.47,4 tis.36,2 tis.29,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 55 756 €. 2018: tržby 44 293 €. 2019: tržby 47 352 €. 2020: tržby 36 216 €. 2021: tržby 29 650 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −31 336 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 935 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 615 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 612 €. 2021: výsledok hospodárenia −46 582 €.0−50 tis.−31,3 tis.−35,9 tis.−43,6 tis.−41,6 tis.−46,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −31 336 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 935 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 615 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 612 €. 2021: výsledok hospodárenia −46 582 €.0−50 tis.−31,3 tis.−35,9 tis.−43,6 tis.−41,6 tis.−46,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −31 336 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 935 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 615 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 612 €. 2021: výsledok hospodárenia −46 582 €.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 759 €, vlastné imanie −100 280 €. 2018: aktíva 10 524 €, vlastné imanie −136 218 €. 2019: aktíva 21 348 €, vlastné imanie −179 833 €. 2020: aktíva 20 877 €, vlastné imanie −221 445 €. 2021: aktíva 12 532 €, vlastné imanie −268 025 €.25 tis.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 759 €, vlastné imanie −100 280 €. 2018: aktíva 10 524 €, vlastné imanie −136 218 €. 2019: aktíva 21 348 €, vlastné imanie −179 833 €. 2020: aktíva 20 877 €, vlastné imanie −221 445 €. 2021: aktíva 12 532 €, vlastné imanie −268 025 €.25 tis.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 759 €, vlastné imanie −100 280 €. 2018: aktíva 10 524 €, vlastné imanie −136 218 €. 2019: aktíva 21 348 €, vlastné imanie −179 833 €. 2020: aktíva 20 877 €, vlastné imanie −221 445 €. 2021: aktíva 12 532 €, vlastné imanie −268 025 €.25 tis.0−500 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 862 €, zásoby 1 547 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 161 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 008 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 21 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 073 €, pohľadávky 946 €, finančné účty 329 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 094 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 662 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 535 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 997 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 862 €, zásoby 1 547 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 161 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 008 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 21 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 073 €, pohľadávky 946 €, finančné účty 329 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 094 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 662 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 535 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 997 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 862 €, zásoby 1 547 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 161 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 008 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 21 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 073 €, pohľadávky 946 €, finančné účty 329 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 094 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 662 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 535 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 997 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −100 280 €, dlhodobé záväzky 5 264 €, krátkodobé záväzky 99 775 €. 2018: vlastné imanie −136 218 €, dlhodobé záväzky 3 535 €, krátkodobé záväzky 143 207 €. 2019: vlastné imanie −179 833 €, dlhodobé záväzky 3 626 €, krátkodobé záväzky 197 555 €. 2020: vlastné imanie −221 445 €, dlhodobé záväzky 2 047 €, krátkodobé záväzky 240 275 €. 2021: vlastné imanie −268 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 557 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −100 280 €, dlhodobé záväzky 5 264 €, krátkodobé záväzky 99 775 €. 2018: vlastné imanie −136 218 €, dlhodobé záväzky 3 535 €, krátkodobé záväzky 143 207 €. 2019: vlastné imanie −179 833 €, dlhodobé záväzky 3 626 €, krátkodobé záväzky 197 555 €. 2020: vlastné imanie −221 445 €, dlhodobé záväzky 2 047 €, krátkodobé záväzky 240 275 €. 2021: vlastné imanie −268 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 557 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −100 280 €, dlhodobé záväzky 5 264 €, krátkodobé záväzky 99 775 €. 2018: vlastné imanie −136 218 €, dlhodobé záväzky 3 535 €, krátkodobé záväzky 143 207 €. 2019: vlastné imanie −179 833 €, dlhodobé záväzky 3 626 €, krátkodobé záväzky 197 555 €. 2020: vlastné imanie −221 445 €, dlhodobé záväzky 2 047 €, krátkodobé záväzky 240 275 €. 2021: vlastné imanie −268 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 557 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby55,8 tis.44,3 tis.47,4 tis.36,2 tis.29,6 tis.
Výsledok hospodárenia−31,3 tis.−35,9 tis.−43,6 tis.−41,6 tis.−46,6 tis.
Aktíva4,8 tis.10,5 tis.21,3 tis.20,9 tis.12,5 tis.
Vlastné imanie−100,3 tis.−136,2 tis.−179,8 tis.−221,4 tis.−268 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť2 207,2 %1 394,4 %942,4 %1 160,7 %2 238,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
29,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,6 tis.
Aktíva
12,5 tis.
Vlastné imanie
−268 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 238,7 %

2020

Tržby
36,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,6 tis.
Aktíva
20,9 tis.
Vlastné imanie
−221,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 160,7 %

2019

Tržby
47,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,6 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
−179,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
942,4 %

2018

Tržby
44,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,9 tis.
Aktíva
10,5 tis.
Vlastné imanie
−136,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 394,4 %

2017

Tržby
55,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,3 tis.
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
−100,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 207,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API