Súhrn
- Vznik
- 20. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 44 510 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LI.PE.MA. s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46845020
- daňové identifikačné číslo
- 2023641499
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 321, 90607 Šajdíkove Humence, Slovenská republika
- Územie
- Šajdíkove Humenceokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 11. 2012
- V registri
- 13 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 61593/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1054657
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 20. 11. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 20. 11. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 11. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 11. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 20. 11. 2012 | — |
| vydavateľská činnosť | 20. 11. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 20. 11. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 20. 11. 2012 | — |
| počítačové služby | 20. 11. 2012 | — |
| administratívne služby | 20. 11. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023641499 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲146 % na 1 611 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 44,5 tisíc eur.
Tržby
44 510 €
▲ 8,0 %Výsledok hospodárenia
1 611 €
▲ 145,6 %Aktíva
17 724 €
▲ 5,8 %Vlastné imanie
16 553 €
▲ 10,8 %Zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža
4,4 %
Čistá marža
3,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,9 tis. | 33 tis. | 35,5 tis. | 41,2 tis. | 44,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | 699 | 1,1 tis. | 656 | 1,6 tis. |
| Aktíva | 20,6 tis. | 15,7 tis. | 20,4 tis. | 16,8 tis. | 17,7 tis. |
| Vlastné imanie | 12,5 tis. | 13,2 tis. | 14,3 tis. | 14,9 tis. | 16,6 tis. |
| Daň z príjmu | 219 | 123 | 186 | 143 | 340 |
| Zadlženosť | 39,1 % | 15,8 % | 30,1 % | 10,8 % | 6,6 % |
aj 2013–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 44,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 17,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 6,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 41,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 656
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 143
- Zadlženosť
- 10,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 35,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 20,4 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 186
- Zadlženosť
- 30,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 33 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 699
- Aktíva
- 15,7 tis.
- Vlastné imanie
- 13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 123
- Zadlženosť
- 15,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 23,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 20,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12,5 tis.
- Daň z príjmu
- 219
- Zadlženosť
- 39,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2013–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.