Súhrn
- Vznik
- 15. 09. 201214 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FANDE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46822411
- daňové identifikačné číslo
- 2023605287
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- sídl. M.Corvina 1962/33, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Mederokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 09. 2012
- V registri
- 14 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 30064/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 886733
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba a montáž tieniacej techniky | 15. 09. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 09. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov | 15. 09. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 09. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 15. 09. 2012 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 15. 09. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 15. 09. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 15. 09. 2012 | — |
| administratívne služby | 15. 09. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023605287 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 21. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −549 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−549 €
▲ 96,6 %Aktíva
32 318 €
bez zmenyVlastné imanie
−121 104 €
▼ 0,5 %Zadlženosť
474,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 129 tis. | 182,8 tis. | 307,9 tis. | 15 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −57,6 tis. | −36,6 tis. | −49,5 tis. | −16,2 tis. | −549 |
| Aktíva | 125,1 tis. | 121,4 tis. | 41,3 tis. | 32,3 tis. | 32,3 tis. |
| Vlastné imanie | −18,2 tis. | −54,8 tis. | −104,4 tis. | −120,6 tis. | −121,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 114,6 % | 145,2 % | 352,8 % | 473,0 % | 474,7 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −549
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- −121,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 474,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 15 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,2 tis.
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- −120,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 473,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 307,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,5 tis.
- Aktíva
- 41,3 tis.
- Vlastné imanie
- −104,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 352,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 182,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,6 tis.
- Aktíva
- 121,4 tis.
- Vlastné imanie
- −54,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 145,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 129 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −57,6 tis.
- Aktíva
- 125,1 tis.
- Vlastné imanie
- −18,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 114,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.