Súhrn
- Vznik
- 08. 09. 201214 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 47 887 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LESL trade, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46820035
- daňové identifikačné číslo
- 2023592428
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nám. M. R. Štefánika 581/29A, 90701 Myjava, Slovenská republika
- Územie
- Myjavaokres MyjavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 09. 2012
- V registri
- 14 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 26877/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 327707
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 09. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 09. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 09. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 09. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 09. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 08. 09. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 08. 09. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 09. 2012 | — |
| počítačové služby | 08. 09. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 09. 2012 | — |
| administratívne služby | 08. 09. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 09. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 09. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 09. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023592428 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −228 € a zvýšila tržby o ▲77 % na 47,9 tisíc eur.
Tržby
47 887 €
▲ 76,8 %Výsledok hospodárenia
−228 €
▼ 110,5 %Aktíva
169 405 €
▲ 37,4 %Vlastné imanie
13 338 €
▼ 1,7 %Zadlženosť
92,1 %
Hrubá marža
−0,5 %
Čistá marža
−0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 40,7 tis. | 44,7 tis. | 27,1 tis. | 47,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,1 tis. | 2,3 tis. | 2,2 tis. | −228 |
| Aktíva | 50,3 tis. | 95 tis. | 123,3 tis. | 169,4 tis. |
| Vlastné imanie | 9,1 tis. | 11,4 tis. | 13,6 tis. | 13,3 tis. |
| Daň z príjmu | 600 | 649 | 578 | 0 |
| Zadlženosť | 81,9 % | 88,0 % | 89,0 % | 92,1 % |
2018
- Tržby
- 47,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −228
- Aktíva
- 169,4 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 27,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 123,3 tis.
- Vlastné imanie
- 13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 578
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 44,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 95 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 649
- Zadlženosť
- 88,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 40,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 50,3 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 600
- Zadlženosť
- 81,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.