Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 201212 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 350 191 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tony restaurant s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46818341
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2012
- Zánik
- 20. 11. 2024
- V registri
- 12 rokov 1 mesiac
- Stav
- zaniknutý 20. 11. 2024
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 43652/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 494687
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −24 325 € a znížila tržby o ▼24 % na 350,2 tisíc eur.
Tržby
350 191 €
▼ 23,8 %Výsledok hospodárenia
−24 325 €
▼ 181,9 %Aktíva
312 762 €
▲ 198,1 %Vlastné imanie
6 189 €
▼ 79,7 %Zadlženosť
98,0 %
Hrubá marža
−6,9 %
Čistá marža
−6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 43,6 tis. | 74 tis. | 389,5 tis. | 459,3 tis. | 350,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,7 tis. | −28,9 tis. | −67,9 tis. | 29,7 tis. | −24,3 tis. |
| Aktíva | 28,2 tis. | 63,1 tis. | 99,6 tis. | 104,9 tis. | 312,8 tis. |
| Vlastné imanie | −19,6 tis. | 16,1 tis. | −51,8 tis. | 30,5 tis. | 6,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 14 |
| Zadlženosť | 169,5 % | 74,5 % | 152,1 % | 70,9 % | 98,0 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 350,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 312,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 14
- Zadlženosť
- 98,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 459,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,7 tis.
- Aktíva
- 104,9 tis.
- Vlastné imanie
- 30,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 70,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 389,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −67,9 tis.
- Aktíva
- 99,6 tis.
- Vlastné imanie
- −51,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 152,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 74 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,9 tis.
- Aktíva
- 63,1 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 43,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,7 tis.
- Aktíva
- 28,2 tis.
- Vlastné imanie
- −19,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 169,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.