prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

R - percoras s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46813811aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 09. 201214 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 625 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
R - percoras s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46813811
daňové identifikačné číslo
2023611084
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hraničná 2, 04017 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 09. 2012
V registri
14 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31806/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1077283
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 09. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 09. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 09. 2012—
počítačové služby29. 09. 2012—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb,výroby20. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 09. 2019—
Dizajnérske činnosti20. 09. 2019—
Opracoavnie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva20. 09. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 09. 2019—
Skladovanie20. 09. 2019—
Administratívne služby20. 09. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba20. 09. 2019—
Čistiace a upratovacie služby20. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023611084: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023611084Obdobia daňových registráciíDIČ 2023611084: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023611084Obdobia daňových registráciíDIČ 2023611084: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023611084
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202361108410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −85 510 € a znížila tržby o ▼97 % na 6,6 tisíc eur.

Tržby

6 625 €

▼ 97,2 %

Výsledok hospodárenia

−85 510 €

▼ 11,9 %

Aktíva

85 084 €

▼ 51,0 %

Vlastné imanie

−42 005 €

▼ 2 891,0 %

Zadlženosť

149,4 %

Hrubá marža

−1 290,7 %

Čistá marža

−1 290,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 9 000 €. 2020: tržby 235 587 €. 2021: tržby 6 625 €.250 tis.125 tis.0009 tis.235,6 tis.6,6 tis.20162018201920202021Tržby2016: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 9 000 €. 2020: tržby 235 587 €. 2021: tržby 6 625 €.250 tis.125 tis.0009 tis.235,6 tis.6,6 tis.20162018201920202021Tržby2016: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 9 000 €. 2020: tržby 235 587 €. 2021: tržby 6 625 €.250 tis.125 tis.00201620192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −24 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −76 410 €. 2021: výsledok hospodárenia −85 510 €.5 tis.0−100 tis.−24,7 tis.0+2,9 tis.−76,4 tis.−85,5 tis.20162018201920202021Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −24 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −76 410 €. 2021: výsledok hospodárenia −85 510 €.5 tis.0−100 tis.−24,7 tis.0+2,9 tis.−76,4 tis.−85,5 tis.20162018201920202021Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −24 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −76 410 €. 2021: výsledok hospodárenia −85 510 €.5 tis.0−100 tis.201620192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −82 574 €. 2018: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −83 534 €. 2019: aktíva 161 919 €, vlastné imanie −42 085 €. 2020: aktíva 173 547 €, vlastné imanie 1 505 €. 2021: aktíva 85 084 €, vlastné imanie −42 005 €.200 tis.0−100 tis.20162018201920202021Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −82 574 €. 2018: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −83 534 €. 2019: aktíva 161 919 €, vlastné imanie −42 085 €. 2020: aktíva 173 547 €, vlastné imanie 1 505 €. 2021: aktíva 85 084 €, vlastné imanie −42 005 €.200 tis.0−100 tis.20162018201920202021Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −82 574 €. 2018: aktíva 109 743 €, vlastné imanie −83 534 €. 2019: aktíva 161 919 €, vlastné imanie −42 085 €. 2020: aktíva 173 547 €, vlastné imanie 1 505 €. 2021: aktíva 85 084 €, vlastné imanie −42 005 €.200 tis.0−100 tis.20162018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 838 €, pohľadávky 93 039 €, finančné účty 5 042 €. 2020: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 627 €, finančné účty 2 992 €. 2021: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 528 €, finančné účty 628 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 838 €, pohľadávky 93 039 €, finančné účty 5 042 €. 2020: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 627 €, finančné účty 2 992 €. 2021: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 528 €, finančné účty 628 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 20 000 €, pohľadávky 89 687 €, finančné účty 56 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 838 €, pohľadávky 93 039 €, finančné účty 5 042 €. 2020: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 627 €, finančné účty 2 992 €. 2021: dlhodobý majetok 33 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 528 €, finančné účty 628 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −82 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 317 €. 2018: vlastné imanie −83 534 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 193 277 €. 2019: vlastné imanie −42 085 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 004 €. 2020: vlastné imanie 1 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 042 €. 2021: vlastné imanie −42 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 089 €.250 tis.0−100 tis.20162018201920202021Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −82 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 317 €. 2018: vlastné imanie −83 534 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 193 277 €. 2019: vlastné imanie −42 085 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 004 €. 2020: vlastné imanie 1 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 042 €. 2021: vlastné imanie −42 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 089 €.250 tis.0−100 tis.20162018201920202021Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −82 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 317 €. 2018: vlastné imanie −83 534 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 193 277 €. 2019: vlastné imanie −42 085 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 204 004 €. 2020: vlastné imanie 1 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 042 €. 2021: vlastné imanie −42 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 089 €.250 tis.0−100 tis.20162018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 135 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096000135020162018201920202021Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 135 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096000135020162018201920202021Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 135 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096000135020162018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby009 tis.235,6 tis.6,6 tis.
Výsledok hospodárenia−24,7 tis.02,9 tis.−76,4 tis.−85,5 tis.
Aktíva109,7 tis.109,7 tis.161,9 tis.173,5 tis.85,1 tis.
Vlastné imanie−82,6 tis.−83,5 tis.−42,1 tis.1,5 tis.−42 tis.
Daň z príjmu960001350
Zadlženosť175,2 %176,1 %126,0 %99,1 %149,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2021

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−85,5 tis.
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
−42 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,4 %

2020

Tržby
235,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−76,4 tis.
Aktíva
173,5 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
135
Zadlženosť
99,1 %

2019

Tržby
9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
161,9 tis.
Vlastné imanie
−42,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
109,7 tis.
Vlastné imanie
−83,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
176,1 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−24,7 tis.
Aktíva
109,7 tis.
Vlastné imanie
−82,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
175,2 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API