prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

HRBAT s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46801961aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
49 387 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HRBAT s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46801961
daňové identifikačné číslo
2023590129
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Viedenská 2645/17, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49868/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
809915
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 08. 2012—
výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov21. 08. 2012—
opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva21. 08. 2012—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba21. 08. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 08. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 08. 2012—
prenájom hnuteľných vecí21. 08. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 08. 2012—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky21. 08. 2012—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov21. 08. 2012—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie21. 08. 2012—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky21. 08. 2012—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení21. 08. 2012—
vedenie účtovníctva21. 08. 2012—
administratívne služby21. 08. 2012—
kuriérske služby21. 08. 2012—
skladovanie21. 08. 2012—
počítačové služby21. 08. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 08. 2012—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 08. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 08. 2012—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva21. 08. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590129Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590129Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590129
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202359012910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −4 475 € a znížila tržby o ▼71 % na 49,4 tisíc eur.

Tržby

49 387 €

▼ 71,5 %

Výsledok hospodárenia

−4 475 €

▼ 319,4 %

Aktíva

229 690 €

▼ 1,8 %

Vlastné imanie

−7 799 €

▼ 134,6 %

Zadlženosť

103,4 %

Hrubá marža

−9,1 %

Čistá marža

−9,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 52 400 €. 2016: tržby 31 000 €. 2017: tržby 77 218 €. 2018: tržby 173 211 €. 2019: tržby 49 387 €.200 tis.100 tis.052,4 tis.31 tis.77,2 tis.173,2 tis.49,4 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 52 400 €. 2016: tržby 31 000 €. 2017: tržby 77 218 €. 2018: tržby 173 211 €. 2019: tržby 49 387 €.200 tis.100 tis.052,4 tis.31 tis.77,2 tis.173,2 tis.49,4 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 52 400 €. 2016: tržby 31 000 €. 2017: tržby 77 218 €. 2018: tržby 173 211 €. 2019: tržby 49 387 €.200 tis.100 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 078 €. 2016: výsledok hospodárenia −338 €. 2017: výsledok hospodárenia −798 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 475 €.0−5 tis.−1,1 tis.−338−798−1,1 tis.−4,5 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 078 €. 2016: výsledok hospodárenia −338 €. 2017: výsledok hospodárenia −798 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 475 €.0−5 tis.−1,1 tis.−338−798−1,1 tis.−4,5 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 078 €. 2016: výsledok hospodárenia −338 €. 2017: výsledok hospodárenia −798 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 067 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 475 €.0−5 tis.−798201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 89 565 €, vlastné imanie −1 122 €. 2016: aktíva 89 227 €, vlastné imanie −1 459 €. 2017: aktíva 152 256 €, vlastné imanie −2 258 €. 2018: aktíva 233 829 €, vlastné imanie −3 324 €. 2019: aktíva 229 690 €, vlastné imanie −7 799 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 89 565 €, vlastné imanie −1 122 €. 2016: aktíva 89 227 €, vlastné imanie −1 459 €. 2017: aktíva 152 256 €, vlastné imanie −2 258 €. 2018: aktíva 233 829 €, vlastné imanie −3 324 €. 2019: aktíva 229 690 €, vlastné imanie −7 799 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 89 565 €, vlastné imanie −1 122 €. 2016: aktíva 89 227 €, vlastné imanie −1 459 €. 2017: aktíva 152 256 €, vlastné imanie −2 258 €. 2018: aktíva 233 829 €, vlastné imanie −3 324 €. 2019: aktíva 229 690 €, vlastné imanie −7 799 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 117 €, finančné účty 67 448 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 913 €, finančné účty 37 314 €. 2017: dlhodobý majetok 6 201 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 159 €, finančné účty 78 896 €. 2018: dlhodobý majetok 4 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 184 €, finančné účty 166 175 €. 2019: dlhodobý majetok 2 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 927 €, finančné účty 178 024 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 117 €, finančné účty 67 448 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 913 €, finančné účty 37 314 €. 2017: dlhodobý majetok 6 201 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 159 €, finančné účty 78 896 €. 2018: dlhodobý majetok 4 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 184 €, finančné účty 166 175 €. 2019: dlhodobý majetok 2 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 927 €, finančné účty 178 024 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 117 €, finančné účty 67 448 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 913 €, finančné účty 37 314 €. 2017: dlhodobý majetok 6 201 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 159 €, finančné účty 78 896 €. 2018: dlhodobý majetok 4 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 184 €, finančné účty 166 175 €. 2019: dlhodobý majetok 2 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 927 €, finančné účty 178 024 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 122 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2016: vlastné imanie −1 459 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2017: vlastné imanie −2 258 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 154 496 €. 2018: vlastné imanie −3 324 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 136 €. 2019: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 472 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 122 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2016: vlastné imanie −1 459 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2017: vlastné imanie −2 258 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 154 496 €. 2018: vlastné imanie −3 324 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 136 €. 2019: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 472 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 122 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2016: vlastné imanie −1 459 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 90 670 €. 2017: vlastné imanie −2 258 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 154 496 €. 2018: vlastné imanie −3 324 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 136 €. 2019: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 237 472 €.250 tis.0−10 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50025004804804800020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50025004804804800020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50025004804804800020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby52,4 tis.31 tis.77,2 tis.173,2 tis.49,4 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.−338−798−1,1 tis.−4,5 tis.
Aktíva89,6 tis.89,2 tis.152,3 tis.233,8 tis.229,7 tis.
Vlastné imanie−1,1 tis.−1,5 tis.−2,3 tis.−3,3 tis.−7,8 tis.
Daň z príjmu48048048000
Zadlženosť101,3 %101,6 %101,5 %101,4 %103,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
49,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
229,7 tis.
Vlastné imanie
−7,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,4 %

2018

Tržby
173,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
233,8 tis.
Vlastné imanie
−3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,4 %

2017

Tržby
77,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−798
Aktíva
152,3 tis.
Vlastné imanie
−2,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
101,5 %

2016

Tržby
31 tis.
Výsledok hospodárenia
−338
Aktíva
89,2 tis.
Vlastné imanie
−1,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
101,6 %

2015

Tržby
52,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
89,6 tis.
Vlastné imanie
−1,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
101,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API