Súhrn
- Vznik
- 17. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AVIOS TRUCK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46787534
- daňové identifikačné číslo
- 2023581164
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Divinka 35, 01331 Divinka, Slovenská republika
- Územie
- Divinkaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 08. 2012
- V registri
- 14 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 57202/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 568704
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 08. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 17. 08. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 17. 08. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 17. 08. 2012 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 17. 08. 2012 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 17. 08. 2012 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 17. 08. 2012 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 17. 08. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 08. 2012 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 17. 08. 2012 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 17. 08. 2012 | — |
| sťahovacie služby | 17. 08. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 17. 08. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 17. 08. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 08. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 17. 08. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 08. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023581164 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 551 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 551 €
▼ 12,0 %Aktíva
216 €
▼ 85,5 %Vlastné imanie
−1 137 €
▼ 374,6 %Zadlženosť
626,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. | 1,1 tis. | 5,2 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | −251 | 854 | −1,4 tis. | −1,6 tis. |
| Aktíva | 6,2 tis. | 6,6 tis. | 4,5 tis. | 1,5 tis. | 216 |
| Vlastné imanie | 1,1 tis. | 898 | 1,8 tis. | 414 | −1,1 tis. |
| Daň z príjmu | 292 | 0 | 305 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 81,6 % | 86,3 % | 60,2 % | 72,2 % | 626,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 216
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 626,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 1,5 tis.
- Vlastné imanie
- 414
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 854
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 305
- Zadlženosť
- 60,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −251
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 898
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 6,2 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 292
- Zadlženosť
- 81,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).