prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MONTREAL SK, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46785850aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MONTREAL SK, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46785850
daňové identifikačné číslo
2023589513
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023589513
Sídlo
Mýtna Nová Ves 9, 95611 Ludanice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 67722/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
669047

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023589513: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023589513: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023589513IČ DPH SK2023589513Obdobia daňových registráciíDIČ 2023589513: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023589513: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023589513IČ DPH SK2023589513Obdobia daňových registráciíDIČ 2023589513: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023589513: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023589513IČ DPH SK2023589513
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202358951311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202358951310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 12. 05. 2021 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −18 655 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−18 655 €

▲ 39,2 %

Aktíva

5 000 €

▲ 73,3 %

Vlastné imanie

−13 655 €

▲ 46,8 %

Zadlženosť

373,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 160 029 €. 2019: tržby 0 €. 2021: tržby 7 055 €. 2022: tržby 589 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0160 tis.07,1 tis.589020182019202120222024Tržby2018: tržby 160 029 €. 2019: tržby 0 €. 2021: tržby 7 055 €. 2022: tržby 589 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0160 tis.07,1 tis.589020182019202120222024Tržby2018: tržby 160 029 €. 2019: tržby 0 €. 2021: tržby 7 055 €. 2022: tržby 589 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201820212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 10 599 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 678 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 655 €.20 tis.0−50 tis.+10,6 tis.0−12,9 tis.−30,7 tis.−18,7 tis.20182019202120222024Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 10 599 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 678 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 655 €.20 tis.0−50 tis.+10,6 tis.0−12,9 tis.−30,7 tis.−18,7 tis.20182019202120222024Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 10 599 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 678 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 655 €.20 tis.0−50 tis.201820212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2019: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2021: aktíva 12 492 €, vlastné imanie −7 932 €. 2022: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −25 678 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie −13 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2019: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2021: aktíva 12 492 €, vlastné imanie −7 932 €. 2022: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −25 678 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie −13 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2019: aktíva 164 617 €, vlastné imanie 75 305 €. 2021: aktíva 12 492 €, vlastné imanie −7 932 €. 2022: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −25 678 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie −13 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2019: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 492 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 115 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−2,5 tis.20182019202120222024Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2019: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 492 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 115 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−2,5 tis.20182019202120222024Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2019: dlhodobý majetok 11 480 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 653 €, finančné účty 101 484 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 492 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 115 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−2,5 tis.20182019202120222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2019: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2021: vlastné imanie −7 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 €. 2022: vlastné imanie −25 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 563 €. 2024: vlastné imanie −13 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2019: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2021: vlastné imanie −7 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 €. 2022: vlastné imanie −25 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 563 €. 2024: vlastné imanie −13 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2019: vlastné imanie 75 305 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 89 252 €. 2021: vlastné imanie −7 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 €. 2022: vlastné imanie −25 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 563 €. 2024: vlastné imanie −13 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 655 €.200 tis.0−50 tis.20182019202120222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 646 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.00034020182019202120222024Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 646 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.00034020182019202120222024Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 646 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.00340201820212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby160 tis.07,1 tis.5890
Výsledok hospodárenia10,6 tis.0−12,9 tis.−30,7 tis.−18,7 tis.
Aktíva164,6 tis.164,6 tis.12,5 tis.2,9 tis.5 tis.
Vlastné imanie75,3 tis.75,3 tis.−7,9 tis.−25,7 tis.−13,7 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.000340
Zadlženosť54,3 %54,3 %37,9 %990,1 %373,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−18,7 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
−13,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
373,1 %

2022

Tržby
589
Výsledok hospodárenia
−30,7 tis.
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
−25,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
990,1 %

2021

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,9 tis.
Aktíva
12,5 tis.
Vlastné imanie
−7,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
164,6 tis.
Vlastné imanie
75,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
54,3 %

2018

Tržby
160 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
164,6 tis.
Vlastné imanie
75,3 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
54,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API