prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

THE ENT. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46785281aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
THE ENT. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46785281
daňové identifikačné číslo
2023583133
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mýtna Nová Ves 9, 95611 Ludanice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 68875/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
918542
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )09. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby09. 03. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti09. 03. 2019—
Administratívne služby09. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 03. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky09. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 03. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí09. 03. 2019—
Vedenie účtovníctva09. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 03. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok13. 08. 2021—
Fotografické služby13. 08. 2021—
Služby požičovní13. 08. 2021—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 08. 2021—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu13. 08. 2021—
Dizajnérske činnosti13. 08. 2021—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce13. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023583133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023583133Obdobia daňových registráciíDIČ 2023583133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023583133Obdobia daňových registráciíDIČ 2023583133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023583133
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202358313310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

76 718 €

▲ 37,5 %

Vlastné imanie

10 355 €

▲ 93,4 %

Zadlženosť

86,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 396 072 €. 2016: tržby 397 874 €. 2017: tržby 178 897 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0396,1 tis.397,9 tis.178,9 tis.0020152016201720182019Tržby2015: tržby 396 072 €. 2016: tržby 397 874 €. 2017: tržby 178 897 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0396,1 tis.397,9 tis.178,9 tis.0020152016201720182019Tržby2015: tržby 396 072 €. 2016: tržby 397 874 €. 2017: tržby 178 897 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 17 439 €. 2016: výsledok hospodárenia 17 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 31 541 €. 2018: výsledok hospodárenia −146 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−200+17,4 tis.+17,8 tis.+31,5 tis.−146020152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 17 439 €. 2016: výsledok hospodárenia 17 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 31 541 €. 2018: výsledok hospodárenia −146 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−200+17,4 tis.+17,8 tis.+31,5 tis.−146020152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 17 439 €. 2016: výsledok hospodárenia 17 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 31 541 €. 2018: výsledok hospodárenia −146 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−2000201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 150 230 €, vlastné imanie 20 745 €. 2016: aktíva 120 182 €, vlastné imanie 38 537 €. 2017: aktíva 80 027 €, vlastné imanie 37 041 €. 2018: aktíva 55 788 €, vlastné imanie 5 354 €. 2019: aktíva 76 718 €, vlastné imanie 10 355 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 150 230 €, vlastné imanie 20 745 €. 2016: aktíva 120 182 €, vlastné imanie 38 537 €. 2017: aktíva 80 027 €, vlastné imanie 37 041 €. 2018: aktíva 55 788 €, vlastné imanie 5 354 €. 2019: aktíva 76 718 €, vlastné imanie 10 355 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 150 230 €, vlastné imanie 20 745 €. 2016: aktíva 120 182 €, vlastné imanie 38 537 €. 2017: aktíva 80 027 €, vlastné imanie 37 041 €. 2018: aktíva 55 788 €, vlastné imanie 5 354 €. 2019: aktíva 76 718 €, vlastné imanie 10 355 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 75 948 €, zásoby 2 481 €, pohľadávky 40 063 €, finančné účty 28 178 €. 2016: dlhodobý majetok 15 948 €, zásoby 2 352 €, pohľadávky 60 663 €, finančné účty 38 385 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 069 €, finančné účty 70 880 €. 2018: dlhodobý majetok 38 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 1 091 €. 2019: dlhodobý majetok 59 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 085 €, finančné účty 9 091 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 75 948 €, zásoby 2 481 €, pohľadávky 40 063 €, finančné účty 28 178 €. 2016: dlhodobý majetok 15 948 €, zásoby 2 352 €, pohľadávky 60 663 €, finančné účty 38 385 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 069 €, finančné účty 70 880 €. 2018: dlhodobý majetok 38 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 1 091 €. 2019: dlhodobý majetok 59 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 085 €, finančné účty 9 091 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 75 948 €, zásoby 2 481 €, pohľadávky 40 063 €, finančné účty 28 178 €. 2016: dlhodobý majetok 15 948 €, zásoby 2 352 €, pohľadávky 60 663 €, finančné účty 38 385 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 069 €, finančné účty 70 880 €. 2018: dlhodobý majetok 38 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 1 091 €. 2019: dlhodobý majetok 59 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 085 €, finančné účty 9 091 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 20 745 €, dlhodobé záväzky 43 947 €, krátkodobé záväzky 85 538 €. 2016: vlastné imanie 38 537 €, dlhodobé záväzky 682 €, krátkodobé záväzky 80 963 €. 2017: vlastné imanie 37 041 €, dlhodobé záväzky 766 €, krátkodobé záväzky 42 220 €. 2018: vlastné imanie 5 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 434 €. 2019: vlastné imanie 10 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 363 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 20 745 €, dlhodobé záväzky 43 947 €, krátkodobé záväzky 85 538 €. 2016: vlastné imanie 38 537 €, dlhodobé záväzky 682 €, krátkodobé záväzky 80 963 €. 2017: vlastné imanie 37 041 €, dlhodobé záväzky 766 €, krátkodobé záväzky 42 220 €. 2018: vlastné imanie 5 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 434 €. 2019: vlastné imanie 10 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 363 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 20 745 €, dlhodobé záväzky 43 947 €, krátkodobé záväzky 85 538 €. 2016: vlastné imanie 38 537 €, dlhodobé záväzky 682 €, krátkodobé záväzky 80 963 €. 2017: vlastné imanie 37 041 €, dlhodobé záväzky 766 €, krátkodobé záväzky 42 220 €. 2018: vlastné imanie 5 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 434 €. 2019: vlastné imanie 10 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 363 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 4 918 €. 2016: daň z príjmu 4 931 €. 2017: daň z príjmu 8 255 €. 2018: daň z príjmu 173 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.04,9 tis.4,9 tis.8,3 tis.173020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 4 918 €. 2016: daň z príjmu 4 931 €. 2017: daň z príjmu 8 255 €. 2018: daň z príjmu 173 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.04,9 tis.4,9 tis.8,3 tis.173020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 4 918 €. 2016: daň z príjmu 4 931 €. 2017: daň z príjmu 8 255 €. 2018: daň z príjmu 173 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby396,1 tis.397,9 tis.178,9 tis.00
Výsledok hospodárenia17,4 tis.17,8 tis.31,5 tis.−1460
Aktíva150,2 tis.120,2 tis.80 tis.55,8 tis.76,7 tis.
Vlastné imanie20,7 tis.38,5 tis.37 tis.5,4 tis.10,4 tis.
Daň z príjmu4,9 tis.4,9 tis.8,3 tis.1730
Zadlženosť86,2 %67,9 %53,7 %90,4 %86,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
76,7 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,5 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−146
Aktíva
55,8 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
173
Zadlženosť
90,4 %

2017

Tržby
178,9 tis.
Výsledok hospodárenia
31,5 tis.
Aktíva
80 tis.
Vlastné imanie
37 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
53,7 %

2016

Tržby
397,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
120,2 tis.
Vlastné imanie
38,5 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
67,9 %

2015

Tržby
396,1 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
150,2 tis.
Vlastné imanie
20,7 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
86,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API