prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

RES Revízie Elektroinštalácie Servis s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46782087aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
96 255 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RES Revízie Elektroinštalácie Servis s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46782087
daňové identifikačné číslo
2023614296
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023614296
Sídlo
Červenej Armády 507/33, 99106 Želovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22673/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
550890
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 08. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 08. 2012—
prenájom hnuteľných vecí04. 08. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby06. 11. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 11. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 11. 2013—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly06. 11. 2013—
projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení06. 11. 2013—
uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek06. 11. 2013—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie06. 11. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023614296: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023614296: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023614296IČ DPH SK2023614296Obdobia daňových registráciíDIČ 2023614296: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023614296: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023614296IČ DPH SK2023614296Obdobia daňových registráciíDIČ 2023614296: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023614296: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023614296IČ DPH SK2023614296
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202361429611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2014
daňové identifikačné číslo202361429610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený26. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼47 % na 15 803 € a znížila tržby o ▼13 % na 96,3 tisíc eur.

Tržby

96 255 €

▼ 13,4 %

Výsledok hospodárenia

15 803 €

▼ 46,7 %

Aktíva

84 721 €

▼ 31,9 %

Vlastné imanie

−7 196 €

▼ 135,5 %

Zadlženosť

107,9 %

Hrubá marža

18,4 %

Čistá marža

16,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 54 820 €. 2022: tržby 76 211 €. 2023: tržby 121 367 €. 2024: tržby 111 177 €. 2025: tržby 96 255 €.200 tis.100 tis.054,8 tis.76,2 tis.121,4 tis.111,2 tis.96,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 820 €. 2022: tržby 76 211 €. 2023: tržby 121 367 €. 2024: tržby 111 177 €. 2025: tržby 96 255 €.200 tis.100 tis.054,8 tis.76,2 tis.121,4 tis.111,2 tis.96,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 820 €. 2022: tržby 76 211 €. 2023: tržby 121 367 €. 2024: tržby 111 177 €. 2025: tržby 96 255 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −35 107 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 865 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 242 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 630 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 803 €.50 tis.0−50 tis.−35,1 tis.−23,9 tis.+15,2 tis.+29,6 tis.+15,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −35 107 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 865 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 242 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 630 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 803 €.50 tis.0−50 tis.−35,1 tis.−23,9 tis.+15,2 tis.+29,6 tis.+15,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −35 107 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 865 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 242 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 630 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 803 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 114 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 75 476 €, vlastné imanie 12 871 €. 2023: aktíva 35 508 €, vlastné imanie −7 235 €. 2024: aktíva 124 396 €, vlastné imanie 20 267 €. 2025: aktíva 84 721 €, vlastné imanie −7 196 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 114 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 75 476 €, vlastné imanie 12 871 €. 2023: aktíva 35 508 €, vlastné imanie −7 235 €. 2024: aktíva 124 396 €, vlastné imanie 20 267 €. 2025: aktíva 84 721 €, vlastné imanie −7 196 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 114 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 75 476 €, vlastné imanie 12 871 €. 2023: aktíva 35 508 €, vlastné imanie −7 235 €. 2024: aktíva 124 396 €, vlastné imanie 20 267 €. 2025: aktíva 84 721 €, vlastné imanie −7 196 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 303 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 345 €, finančné účty 1 705 €. 2022: dlhodobý majetok 18 479 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 042 €, finančné účty 8 246 €. 2023: dlhodobý majetok 993 €, zásoby 11 208 €, pohľadávky 12 026 €, finančné účty 11 093 €. 2024: dlhodobý majetok 85 595 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 073 €, finančné účty 27 519 €. 2025: dlhodobý majetok 58 524 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 583 €, finančné účty 14 430 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 303 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 345 €, finančné účty 1 705 €. 2022: dlhodobý majetok 18 479 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 042 €, finančné účty 8 246 €. 2023: dlhodobý majetok 993 €, zásoby 11 208 €, pohľadávky 12 026 €, finančné účty 11 093 €. 2024: dlhodobý majetok 85 595 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 073 €, finančné účty 27 519 €. 2025: dlhodobý majetok 58 524 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 583 €, finančné účty 14 430 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 303 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 345 €, finančné účty 1 705 €. 2022: dlhodobý majetok 18 479 €, zásoby 37 579 €, pohľadávky 11 042 €, finančné účty 8 246 €. 2023: dlhodobý majetok 993 €, zásoby 11 208 €, pohľadávky 12 026 €, finančné účty 11 093 €. 2024: dlhodobý majetok 85 595 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 073 €, finančné účty 27 519 €. 2025: dlhodobý majetok 58 524 €, zásoby 834 €, pohľadávky 10 583 €, finančné účty 14 430 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 65 057 €. 2022: vlastné imanie 12 871 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 62 114 €. 2023: vlastné imanie −7 235 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 42 121 €. 2024: vlastné imanie 20 267 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 103 409 €. 2025: vlastné imanie −7 196 €, dlhodobé záväzky 294 €, krátkodobé záväzky 91 161 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 65 057 €. 2022: vlastné imanie 12 871 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 62 114 €. 2023: vlastné imanie −7 235 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 42 121 €. 2024: vlastné imanie 20 267 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 103 409 €. 2025: vlastné imanie −7 196 €, dlhodobé záväzky 294 €, krátkodobé záväzky 91 161 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 65 057 €. 2022: vlastné imanie 12 871 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 62 114 €. 2023: vlastné imanie −7 235 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 42 121 €. 2024: vlastné imanie 20 267 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 103 409 €. 2025: vlastné imanie −7 196 €, dlhodobé záväzky 294 €, krátkodobé záväzky 91 161 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 105 €. 2025: daň z príjmu 1 899 €.2 tis.1 tis.00001,1 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 105 €. 2025: daň z príjmu 1 899 €.2 tis.1 tis.00001,1 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 105 €. 2025: daň z príjmu 1 899 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54,8 tis.76,2 tis.121,4 tis.111,2 tis.96,3 tis.
Výsledok hospodárenia−35,1 tis.−23,9 tis.15,2 tis.29,6 tis.15,8 tis.
Aktíva87,1 tis.75,5 tis.35,5 tis.124,4 tis.84,7 tis.
Vlastné imanie21,6 tis.12,9 tis.−7,2 tis.20,3 tis.−7,2 tis.
Daň z príjmu0001,1 tis.1,9 tis.
Zadlženosť74,7 %82,4 %119,1 %83,3 %107,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
96,3 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
84,7 tis.
Vlastné imanie
−7,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
107,9 %

2024

Tržby
111,2 tis.
Výsledok hospodárenia
29,6 tis.
Aktíva
124,4 tis.
Vlastné imanie
20,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
83,3 %

2023

Tržby
121,4 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
−7,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
119,1 %

2022

Tržby
76,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,9 tis.
Aktíva
75,5 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,4 %

2021

Tržby
54,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,1 tis.
Aktíva
87,1 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API