prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

FABY RENT CAR s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46781986aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 08. 201214 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 073 087 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FABY RENT CAR s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46781986
daňové identifikačné číslo
2023570945
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ulica Veterná 8760/43, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 08. 2012
V registri
14 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 50830/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
710065
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom dopravných prostriedkov,02. 08. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,02. 08. 2012—
poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave,02. 08. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidiel,02. 08. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),02. 08. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,02. 08. 2012—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov,02. 08. 2012—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu,02. 08. 2012—
výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu,02. 08. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu,02. 08. 2012—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,02. 08. 2012—
výroba a hutnícke spracovanie kovov,02. 08. 2012—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov,02. 08. 2012—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr,02. 08. 2012—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení,02. 08. 2012—
výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení,02. 08. 2012—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia,02. 08. 2012—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť,02. 08. 2012—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií,02. 08. 2012—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie,02. 08. 2012—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov,02. 08. 2012—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení,02. 08. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby,02. 08. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,02. 08. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,02. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,02. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,02. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,02. 08. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,02. 08. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023570945: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023570945Obdobia daňových registráciíDIČ 2023570945: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023570945Obdobia daňových registráciíDIČ 2023570945: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023570945
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202357094510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −101 648 € a zvýšila tržby o ▲149 % na 3,07 mil. €.

Tržby

3 073 087 €

▲ 149,2 %

Výsledok hospodárenia

−101 648 €

▲ 29,8 %

Aktíva

4 409 466 €

▲ 169,3 %

Vlastné imanie

−297 416 €

▼ 51,9 %

Zadlženosť

106,7 %

Hrubá marža

−3,3 %

Čistá marža

−3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 3 000 €. 2017: tržby 135 024 €. 2018: tržby 1 220 754 €. 2019: tržby 1 233 086 €. 2020: tržby 3 073 087 €.5 mil.2,5 mil.03 tis.135 tis.1,22 mil.1,23 mil.3,07 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 3 000 €. 2017: tržby 135 024 €. 2018: tržby 1 220 754 €. 2019: tržby 1 233 086 €. 2020: tržby 3 073 087 €.5 mil.2,5 mil.03 tis.135 tis.1,22 mil.1,23 mil.3,07 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 3 000 €. 2017: tržby 135 024 €. 2018: tržby 1 220 754 €. 2019: tržby 1 233 086 €. 2020: tržby 3 073 087 €.5 mil.2,5 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −36 808 €. 2017: výsledok hospodárenia 36 605 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 875 €. 2019: výsledok hospodárenia −144 813 €. 2020: výsledok hospodárenia −101 648 €.50 tis.0−200 tis.−36,8 tis.+36,6 tis.+13,9 tis.−144,8 tis.−101,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −36 808 €. 2017: výsledok hospodárenia 36 605 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 875 €. 2019: výsledok hospodárenia −144 813 €. 2020: výsledok hospodárenia −101 648 €.50 tis.0−200 tis.−36,8 tis.+13,9 tis.201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −36 808 €. 2017: výsledok hospodárenia 36 605 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 875 €. 2019: výsledok hospodárenia −144 813 €. 2020: výsledok hospodárenia −101 648 €.50 tis.0−200 tis.20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 96 002 €, vlastné imanie −101 435 €. 2017: aktíva 353 924 €, vlastné imanie −64 830 €. 2018: aktíva 1 319 173 €, vlastné imanie −50 955 €. 2019: aktíva 1 637 309 €, vlastné imanie −195 768 €. 2020: aktíva 4 409 466 €, vlastné imanie −297 416 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 96 002 €, vlastné imanie −101 435 €. 2017: aktíva 353 924 €, vlastné imanie −64 830 €. 2018: aktíva 1 319 173 €, vlastné imanie −50 955 €. 2019: aktíva 1 637 309 €, vlastné imanie −195 768 €. 2020: aktíva 4 409 466 €, vlastné imanie −297 416 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 96 002 €, vlastné imanie −101 435 €. 2017: aktíva 353 924 €, vlastné imanie −64 830 €. 2018: aktíva 1 319 173 €, vlastné imanie −50 955 €. 2019: aktíva 1 637 309 €, vlastné imanie −195 768 €. 2020: aktíva 4 409 466 €, vlastné imanie −297 416 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 389 €, finančné účty 4 549 €. 2017: dlhodobý majetok 163 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 158 €, finančné účty 52 513 €. 2018: dlhodobý majetok 394 469 €, zásoby 277 433 €, pohľadávky 246 778 €, finančné účty 400 493 €. 2019: dlhodobý majetok 606 686 €, zásoby 575 882 €, pohľadávky 368 892 €, finančné účty 85 849 €. 2020: dlhodobý majetok 1 177 130 €, zásoby 784 777 €, pohľadávky 2 346 546 €, finančné účty 101 013 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 389 €, finančné účty 4 549 €. 2017: dlhodobý majetok 163 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 158 €, finančné účty 52 513 €. 2018: dlhodobý majetok 394 469 €, zásoby 277 433 €, pohľadávky 246 778 €, finančné účty 400 493 €. 2019: dlhodobý majetok 606 686 €, zásoby 575 882 €, pohľadávky 368 892 €, finančné účty 85 849 €. 2020: dlhodobý majetok 1 177 130 €, zásoby 784 777 €, pohľadávky 2 346 546 €, finančné účty 101 013 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 389 €, finančné účty 4 549 €. 2017: dlhodobý majetok 163 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 158 €, finančné účty 52 513 €. 2018: dlhodobý majetok 394 469 €, zásoby 277 433 €, pohľadávky 246 778 €, finančné účty 400 493 €. 2019: dlhodobý majetok 606 686 €, zásoby 575 882 €, pohľadávky 368 892 €, finančné účty 85 849 €. 2020: dlhodobý majetok 1 177 130 €, zásoby 784 777 €, pohľadávky 2 346 546 €, finančné účty 101 013 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −101 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 197 437 €. 2017: vlastné imanie −64 830 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 418 754 €. 2018: vlastné imanie −50 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 370 128 €. 2019: vlastné imanie −195 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 833 077 €. 2020: vlastné imanie −297 416 €, dlhodobé záväzky 2 097 570 €, krátkodobé záväzky 2 609 312 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −101 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 197 437 €. 2017: vlastné imanie −64 830 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 418 754 €. 2018: vlastné imanie −50 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 370 128 €. 2019: vlastné imanie −195 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 833 077 €. 2020: vlastné imanie −297 416 €, dlhodobé záväzky 2 097 570 €, krátkodobé záväzky 2 609 312 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −101 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 197 437 €. 2017: vlastné imanie −64 830 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 418 754 €. 2018: vlastné imanie −50 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 370 128 €. 2019: vlastné imanie −195 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 833 077 €. 2020: vlastné imanie −297 416 €, dlhodobé záväzky 2 097 570 €, krátkodobé záväzky 2 609 312 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 477 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,5 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 477 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,5 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 477 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.096000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3 tis.135 tis.1,22 mil.1,23 mil.3,07 mil.
Výsledok hospodárenia−36,8 tis.36,6 tis.13,9 tis.−144,8 tis.−101,6 tis.
Aktíva96 tis.353,9 tis.1,32 mil.1,64 mil.4,41 mil.
Vlastné imanie−101,4 tis.−64,8 tis.−51 tis.−195,8 tis.−297,4 tis.
Daň z príjmu9601,5 tis.000
Zadlženosť205,7 %118,3 %103,9 %112,0 %106,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
3,07 mil.
Výsledok hospodárenia
−101,6 tis.
Aktíva
4,41 mil.
Vlastné imanie
−297,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,7 %

2019

Tržby
1,23 mil.
Výsledok hospodárenia
−144,8 tis.
Aktíva
1,64 mil.
Vlastné imanie
−195,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,0 %

2018

Tržby
1,22 mil.
Výsledok hospodárenia
13,9 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
−51 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,9 %

2017

Tržby
135 tis.
Výsledok hospodárenia
36,6 tis.
Aktíva
353,9 tis.
Vlastné imanie
−64,8 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
118,3 %

2016

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,8 tis.
Aktíva
96 tis.
Vlastné imanie
−101,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
205,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API