Súhrn
- Vznik
- 08. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 38 683 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- P & I Moldava s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46781226
- daňové identifikačné číslo
- 2023577314
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jókaiho 3, 045 01 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 08. 2012
- V registri
- 14 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 30388/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 800253
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 08. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 08. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 08. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 08. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 08. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 08. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 08. 2012 | — |
| Vykonávanie zváracích prác | 13. 01. 2015 | — |
| Povrchová úprava kovových výrobkov | 13. 01. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 13. 01. 2015 | — |
| Kladenie potrubí | 13. 01. 2015 | — |
| Brúsenie jednoduchých nástrojov | 13. 01. 2015 | — |
| Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 13. 01. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023577314 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼45 % na 3 200 € a zvýšila tržby o ▲52 % na 38,7 tisíc eur.
Tržby
38 683 €
▲ 52,0 %Výsledok hospodárenia
3 200 €
▼ 45,5 %Aktíva
16 227 €
▲ 12,1 %Vlastné imanie
9 997 €
▲ 47,1 %Zadlženosť
38,4 %
Hrubá marža
9,2 %
Čistá marža
8,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,5 tis. | 22,4 tis. | 4,5 tis. | 25,5 tis. | 38,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 379 | −10,9 tis. | −3,2 tis. | 5,9 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 17 tis. | 8,3 tis. | 7,1 tis. | 14,5 tis. | 16,2 tis. |
| Vlastné imanie | 13 tis. | 2,1 tis. | 929 | 6,8 tis. | 10 tis. |
| Daň z príjmu | 115 | 0 | 0 | 387 | 356 |
| Zadlženosť | 23,5 % | 74,7 % | 87,0 % | 53,0 % | 38,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 38,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 16,2 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 356
- Zadlženosť
- 38,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 25,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 14,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 387
- Zadlženosť
- 53,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 4,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 7,1 tis.
- Vlastné imanie
- 929
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 22,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 19,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 379
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- 13 tis.
- Daň z príjmu
- 115
- Zadlženosť
- 23,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.