prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

AYTAC TRUCKS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46779621aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 201214 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
35 624 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AYTAC TRUCKS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46779621
daňové identifikačné číslo
2023590041
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolecká ulica 40/68, 93028 Okoč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2012
V registri
14 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 30009/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
796544
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 09. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 09. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 09. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 09. 2012—
reklamné a marketingové služby06. 09. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 09. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590041Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590041Obdobia daňových registráciíDIČ 2023590041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023590041
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202359004110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 01. 2020 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼31 % na 12 971 € a znížila tržby o ▼66 % na 35,6 tisíc eur.

Tržby

35 624 €

▼ 66,1 %

Výsledok hospodárenia

12 971 €

▼ 30,9 %

Aktíva

59 523 €

▼ 27,5 %

Vlastné imanie

55 650 €

▲ 30,4 %

Zadlženosť

6,5 %

Hrubá marža

46,2 %

Čistá marža

36,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 24 700 €. 2015: tržby 18 172 €. 2016: tržby 56 526 €. 2017: tržby 105 197 €. 2018: tržby 35 624 €.200 tis.100 tis.024,7 tis.18,2 tis.56,5 tis.105,2 tis.35,6 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 24 700 €. 2015: tržby 18 172 €. 2016: tržby 56 526 €. 2017: tržby 105 197 €. 2018: tržby 35 624 €.200 tis.100 tis.024,7 tis.18,2 tis.56,5 tis.105,2 tis.35,6 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 24 700 €. 2015: tržby 18 172 €. 2016: tržby 56 526 €. 2017: tržby 105 197 €. 2018: tržby 35 624 €.200 tis.100 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 377 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 206 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 769 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 971 €.20 tis.10 tis.0+2 tis.+2,4 tis.+18,2 tis.+18,8 tis.+13 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 377 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 206 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 769 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 971 €.20 tis.10 tis.0+2 tis.+2,4 tis.+18,2 tis.+18,8 tis.+13 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 377 €. 2016: výsledok hospodárenia 18 206 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 769 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 971 €.20 tis.10 tis.0201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 3 953 €, vlastné imanie 3 327 €. 2015: aktíva 5 704 €, vlastné imanie 5 704 €. 2016: aktíva 14 310 €, vlastné imanie 23 910 €. 2017: aktíva 82 047 €, vlastné imanie 42 679 €. 2018: aktíva 59 523 €, vlastné imanie 55 650 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 3 953 €, vlastné imanie 3 327 €. 2015: aktíva 5 704 €, vlastné imanie 5 704 €. 2016: aktíva 14 310 €, vlastné imanie 23 910 €. 2017: aktíva 82 047 €, vlastné imanie 42 679 €. 2018: aktíva 59 523 €, vlastné imanie 55 650 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 3 953 €, vlastné imanie 3 327 €. 2015: aktíva 5 704 €, vlastné imanie 5 704 €. 2016: aktíva 14 310 €, vlastné imanie 23 910 €. 2017: aktíva 82 047 €, vlastné imanie 42 679 €. 2018: aktíva 59 523 €, vlastné imanie 55 650 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 953 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 704 €. 2016: dlhodobý majetok 3 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 421 €, finančné účty 7 302 €. 2017: dlhodobý majetok 2 537 €, zásoby 38 073 €, pohľadávky 17 834 €, finančné účty 23 603 €. 2018: dlhodobý majetok 1 487 €, zásoby 29 173 €, pohľadávky 4 955 €, finančné účty 23 908 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 953 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 704 €. 2016: dlhodobý majetok 3 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 421 €, finančné účty 7 302 €. 2017: dlhodobý majetok 2 537 €, zásoby 38 073 €, pohľadávky 17 834 €, finančné účty 23 603 €. 2018: dlhodobý majetok 1 487 €, zásoby 29 173 €, pohľadávky 4 955 €, finančné účty 23 908 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 953 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 704 €. 2016: dlhodobý majetok 3 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 421 €, finančné účty 7 302 €. 2017: dlhodobý majetok 2 537 €, zásoby 38 073 €, pohľadávky 17 834 €, finančné účty 23 603 €. 2018: dlhodobý majetok 1 487 €, zásoby 29 173 €, pohľadávky 4 955 €, finančné účty 23 908 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 626 €. 2015: vlastné imanie 5 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2016: vlastné imanie 23 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −9 600 €. 2017: vlastné imanie 42 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 368 €. 2018: vlastné imanie 55 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 873 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 626 €. 2015: vlastné imanie 5 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2016: vlastné imanie 23 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −9 600 €. 2017: vlastné imanie 42 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 368 €. 2018: vlastné imanie 55 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 873 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 626 €. 2015: vlastné imanie 5 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2016: vlastné imanie 23 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −9 600 €. 2017: vlastné imanie 42 679 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 368 €. 2018: vlastné imanie 55 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 873 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 485 €. 2017: daň z príjmu 6 008 €. 2018: daň z príjmu 3 474 €.10 tis.5 tis.004804856 tis.3,5 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 485 €. 2017: daň z príjmu 6 008 €. 2018: daň z príjmu 3 474 €.10 tis.5 tis.004804856 tis.3,5 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 485 €. 2017: daň z príjmu 6 008 €. 2018: daň z príjmu 3 474 €.10 tis.5 tis.00485201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby24,7 tis.18,2 tis.56,5 tis.105,2 tis.35,6 tis.
Výsledok hospodárenia2 tis.2,4 tis.18,2 tis.18,8 tis.13 tis.
Aktíva4 tis.5,7 tis.14,3 tis.82 tis.59,5 tis.
Vlastné imanie3,3 tis.5,7 tis.23,9 tis.42,7 tis.55,6 tis.
Daň z príjmu04804856 tis.3,5 tis.
Zadlženosť15,8 %0,0 %−67,1 %48,0 %6,5 %

2018

Tržby
35,6 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
59,5 tis.
Vlastné imanie
55,6 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
6,5 %

2017

Tržby
105,2 tis.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
82 tis.
Vlastné imanie
42,7 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
48,0 %

2016

Tržby
56,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
23,9 tis.
Daň z príjmu
485
Zadlženosť
−67,1 %

2015

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
0,0 %

2014

Tržby
24,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
4 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
15,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API