Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 201214 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 57 018 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SIEL – STAV s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46777903
- daňové identifikačné číslo
- 2023573772
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023573772
- Sídlo
- Partizánska 128/8, 985 54 Lovinobaňa, Slovenská republika
- Územie
- Lovinobaňaokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2012
- V registri
- 14 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22670/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 556225
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 18. 09. 2012 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 08. 2012 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 09. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 04. 08. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 04. 08. 2012 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 09. 2012 | — |
| Murárstvo | 18. 09. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 04. 08. 2012 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 08. 2012 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 04. 08. 2012 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 08. 2012 | — |
| Administratívne služby | 04. 08. 2012 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 21. 12. 2019 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu. | 17. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023573772 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023573772 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲262 % na 7 275 € a znížila tržby o ▼9 % na 57 tisíc eur.
Tržby
57 018 €
▼ 8,7 %Výsledok hospodárenia
7 275 €
▲ 261,9 %Aktíva
63 021 €
▲ 25,7 %Vlastné imanie
−18 666 €
▲ 28,0 %Zadlženosť
129,6 %
Hrubá marža
14,5 %
Čistá marža
12,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 63,6 tis. | 53,3 tis. | 35,5 tis. | 62,4 tis. | 57 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −234 | 358 | −506 | 2 tis. | 7,3 tis. |
| Aktíva | 51,5 tis. | 34,8 tis. | 47,3 tis. | 50,1 tis. | 63 tis. |
| Vlastné imanie | −27,8 tis. | −27,4 tis. | −27,9 tis. | −25,9 tis. | −18,7 tis. |
| Daň z príjmu | 174 | 418 | 136 | 991 | 976 |
| Zadlženosť | 154,0 % | 178,8 % | 159,1 % | 151,8 % | 129,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 57 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 63 tis.
- Vlastné imanie
- −18,7 tis.
- Daň z príjmu
- 976
- Zadlženosť
- 129,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 62,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 50,1 tis.
- Vlastné imanie
- −25,9 tis.
- Daň z príjmu
- 991
- Zadlženosť
- 151,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −506
- Aktíva
- 47,3 tis.
- Vlastné imanie
- −27,9 tis.
- Daň z príjmu
- 136
- Zadlženosť
- 159,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 53,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 358
- Aktíva
- 34,8 tis.
- Vlastné imanie
- −27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 418
- Zadlženosť
- 178,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 63,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −234
- Aktíva
- 51,5 tis.
- Vlastné imanie
- −27,8 tis.
- Daň z príjmu
- 174
- Zadlženosť
- 154,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.