Súhrn
- Vznik
- 21. 07. 201214 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 120 705 €12/2024 — 11/2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MG MED s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46771280
- daňové identifikačné číslo
- 2023564906
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023564906
- Sídlo
- Sobôtka 74, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
- Územie
- Rimavská Sobotaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 07. 2012
- V registri
- 14 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22580/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 521275
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 07. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 21. 07. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 07. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 07. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 07. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 21. 07. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 21. 07. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 23. 07. 2020
- Oprávnená osoba
- JUDr. Lukáš Svetlík, advokát · od 29. 06. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023564906 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 09. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023564906 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2024 — 11/2025 prepadlo do straty −15 957 € a znížila tržby o ▼27 % na 120,7 tisíc eur.
Tržby
120 705 €
▼ 27,5 %Výsledok hospodárenia
−15 957 €
▼ 132,9 %Aktíva
193 777 €
▼ 24,3 %Vlastné imanie
68 965 €
▼ 18,8 %Zadlženosť
64,1 %
Hrubá marža
−12,4 %
Čistá marža
−13,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2020 — 11/2021Závierka v registri účtovných závierok | 12/2021 — 11/2022Závierka v registri účtovných závierok | 12/2022 — 11/2023Závierka v registri účtovných závierok | 12/2023 — 11/2024Závierka v registri účtovných závierok | 12/2024 — 11/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 117,6 tis. | 123,2 tis. | 254,9 tis. | 166,5 tis. | 120,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,6 tis. | −22,2 tis. | −6,5 tis. | 48,5 tis. | −16 tis. |
| Aktíva | 242,7 tis. | 217 tis. | 243,2 tis. | 256,1 tis. | 193,8 tis. |
| Vlastné imanie | 65,2 tis. | 42,9 tis. | 36,4 tis. | 84,9 tis. | 69 tis. |
| Daň z príjmu | 2,8 tis. | 4,7 tis. | 4 tis. | 16 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 73,1 % | 80,1 % | 78,6 % | 66,8 % | 64,1 % |
aj 12/2013 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
12/2024 — 11/2025
- Tržby
- 120,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16 tis.
- Aktíva
- 193,8 tis.
- Vlastné imanie
- 69 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 64,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2023 — 11/2024
- Tržby
- 166,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48,5 tis.
- Aktíva
- 256,1 tis.
- Vlastné imanie
- 84,9 tis.
- Daň z príjmu
- 16 tis.
- Zadlženosť
- 66,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2022 — 11/2023
- Tržby
- 254,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 243,2 tis.
- Vlastné imanie
- 36,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 78,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2021 — 11/2022
- Tržby
- 123,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,2 tis.
- Aktíva
- 217 tis.
- Vlastné imanie
- 42,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 80,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2020 — 11/2021
- Tržby
- 117,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,6 tis.
- Aktíva
- 242,7 tis.
- Vlastné imanie
- 65,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 73,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2013 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.