prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

SLOVAKIACASING s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46766405aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
1 586 156 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLOVAKIACASING s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46766405
daňové identifikačné číslo
2023580471
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023580471
Sídlo
Dolnomajerská 1235/8, 92601 Sereď, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 29893/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
954318
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 08. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 08. 2012—
mäsiarstvo10. 08. 2012—
údenárska výroba10. 08. 2012—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 08. 2012—
výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)10. 08. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 08. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 08. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 08. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 08. 2012—
čistiace a upratovacie služby10. 08. 2012—
administratívne služby10. 08. 2012—
reklamné a marketingové služby10. 08. 2012—
skladovanie10. 08. 2012—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom10. 08. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023580471: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023580471: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023580471IČ DPH SK2023580471Obdobia daňových registráciíDIČ 2023580471: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023580471: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023580471IČ DPH SK2023580471Obdobia daňových registráciíDIČ 2023580471: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023580471: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023580471IČ DPH SK2023580471
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202358047111. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 07. 2016
daňové identifikačné číslo202358047110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲29 % na 33 745 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 1,59 mil. €.

Tržby

1 586 156 €

▲ 2,6 %

Výsledok hospodárenia

33 745 €

▲ 28,9 %

Aktíva

643 474 €

▼ 14,8 %

Vlastné imanie

120 636 €

▲ 38,8 %

Zadlženosť

81,3 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

2,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 338 351 €. 2022: tržby 1 455 198 €. 2023: tržby 1 408 137 €. 2024: tržby 1 545 238 €. 2025: tržby 1 586 156 €.2 mil.1 mil.01,34 mil.1,46 mil.1,41 mil.1,55 mil.1,59 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 338 351 €. 2022: tržby 1 455 198 €. 2023: tržby 1 408 137 €. 2024: tržby 1 545 238 €. 2025: tržby 1 586 156 €.2 mil.1 mil.01,34 mil.1,46 mil.1,41 mil.1,55 mil.1,59 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 338 351 €. 2022: tržby 1 455 198 €. 2023: tržby 1 408 137 €. 2024: tržby 1 545 238 €. 2025: tržby 1 586 156 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 635 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 322 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 671 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 189 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 745 €.50 tis.25 tis.0+6,6 tis.+17,3 tis.+15,7 tis.+26,2 tis.+33,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 635 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 322 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 671 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 189 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 745 €.50 tis.25 tis.0+6,6 tis.+17,3 tis.+15,7 tis.+26,2 tis.+33,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 635 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 322 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 671 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 189 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 745 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 853 €, vlastné imanie 27 709 €. 2022: aktíva 441 128 €, vlastné imanie 45 031 €. 2023: aktíva 597 972 €, vlastné imanie 60 702 €. 2024: aktíva 755 076 €, vlastné imanie 86 891 €. 2025: aktíva 643 474 €, vlastné imanie 120 636 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 853 €, vlastné imanie 27 709 €. 2022: aktíva 441 128 €, vlastné imanie 45 031 €. 2023: aktíva 597 972 €, vlastné imanie 60 702 €. 2024: aktíva 755 076 €, vlastné imanie 86 891 €. 2025: aktíva 643 474 €, vlastné imanie 120 636 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 853 €, vlastné imanie 27 709 €. 2022: aktíva 441 128 €, vlastné imanie 45 031 €. 2023: aktíva 597 972 €, vlastné imanie 60 702 €. 2024: aktíva 755 076 €, vlastné imanie 86 891 €. 2025: aktíva 643 474 €, vlastné imanie 120 636 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 278 €, zásoby 42 660 €, pohľadávky 5 409 €, finančné účty 66 609 €. 2022: dlhodobý majetok 410 627 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 832 €, finančné účty 18 396 €. 2023: dlhodobý majetok 400 064 €, zásoby 21 098 €, pohľadávky 3 191 €, finančné účty 172 502 €. 2024: dlhodobý majetok 686 164 €, zásoby 29 428 €, pohľadávky 27 588 €, finančné účty 11 029 €. 2025: dlhodobý majetok 593 213 €, zásoby 22 304 €, pohľadávky 20 001 €, finančné účty 5 793 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 278 €, zásoby 42 660 €, pohľadávky 5 409 €, finančné účty 66 609 €. 2022: dlhodobý majetok 410 627 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 832 €, finančné účty 18 396 €. 2023: dlhodobý majetok 400 064 €, zásoby 21 098 €, pohľadávky 3 191 €, finančné účty 172 502 €. 2024: dlhodobý majetok 686 164 €, zásoby 29 428 €, pohľadávky 27 588 €, finančné účty 11 029 €. 2025: dlhodobý majetok 593 213 €, zásoby 22 304 €, pohľadávky 20 001 €, finančné účty 5 793 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 278 €, zásoby 42 660 €, pohľadávky 5 409 €, finančné účty 66 609 €. 2022: dlhodobý majetok 410 627 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 832 €, finančné účty 18 396 €. 2023: dlhodobý majetok 400 064 €, zásoby 21 098 €, pohľadávky 3 191 €, finančné účty 172 502 €. 2024: dlhodobý majetok 686 164 €, zásoby 29 428 €, pohľadávky 27 588 €, finančné účty 11 029 €. 2025: dlhodobý majetok 593 213 €, zásoby 22 304 €, pohľadávky 20 001 €, finančné účty 5 793 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 27 709 €, dlhodobé záväzky 52 154 €, krátkodobé záväzky 175 990 €. 2022: vlastné imanie 45 031 €, dlhodobé záväzky 242 540 €, krátkodobé záväzky 153 557 €. 2023: vlastné imanie 60 702 €, dlhodobé záväzky 319 324 €, krátkodobé záväzky 217 946 €. 2024: vlastné imanie 86 891 €, dlhodobé záväzky 246 101 €, krátkodobé záväzky 422 084 €. 2025: vlastné imanie 120 636 €, dlhodobé záväzky 178 632 €, krátkodobé záväzky 344 206 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 27 709 €, dlhodobé záväzky 52 154 €, krátkodobé záväzky 175 990 €. 2022: vlastné imanie 45 031 €, dlhodobé záväzky 242 540 €, krátkodobé záväzky 153 557 €. 2023: vlastné imanie 60 702 €, dlhodobé záväzky 319 324 €, krátkodobé záväzky 217 946 €. 2024: vlastné imanie 86 891 €, dlhodobé záväzky 246 101 €, krátkodobé záväzky 422 084 €. 2025: vlastné imanie 120 636 €, dlhodobé záväzky 178 632 €, krátkodobé záväzky 344 206 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 27 709 €, dlhodobé záväzky 52 154 €, krátkodobé záväzky 175 990 €. 2022: vlastné imanie 45 031 €, dlhodobé záväzky 242 540 €, krátkodobé záväzky 153 557 €. 2023: vlastné imanie 60 702 €, dlhodobé záväzky 319 324 €, krátkodobé záväzky 217 946 €. 2024: vlastné imanie 86 891 €, dlhodobé záväzky 246 101 €, krátkodobé záväzky 422 084 €. 2025: vlastné imanie 120 636 €, dlhodobé záväzky 178 632 €, krátkodobé záväzky 344 206 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 619 €. 2022: daň z príjmu 7 601 €. 2023: daň z príjmu 4 584 €. 2024: daň z príjmu 8 139 €. 2025: daň z príjmu 8 330 €.10 tis.5 tis.02,6 tis.7,6 tis.4,6 tis.8,1 tis.8,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 619 €. 2022: daň z príjmu 7 601 €. 2023: daň z príjmu 4 584 €. 2024: daň z príjmu 8 139 €. 2025: daň z príjmu 8 330 €.10 tis.5 tis.02,6 tis.7,6 tis.4,6 tis.8,1 tis.8,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 619 €. 2022: daň z príjmu 7 601 €. 2023: daň z príjmu 4 584 €. 2024: daň z príjmu 8 139 €. 2025: daň z príjmu 8 330 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,34 mil.1,46 mil.1,41 mil.1,55 mil.1,59 mil.
Výsledok hospodárenia6,6 tis.17,3 tis.15,7 tis.26,2 tis.33,7 tis.
Aktíva255,9 tis.441,1 tis.598 tis.755,1 tis.643,5 tis.
Vlastné imanie27,7 tis.45 tis.60,7 tis.86,9 tis.120,6 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.7,6 tis.4,6 tis.8,1 tis.8,3 tis.
Zadlženosť89,2 %89,8 %89,8 %88,5 %81,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,59 mil.
Výsledok hospodárenia
33,7 tis.
Aktíva
643,5 tis.
Vlastné imanie
120,6 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
81,3 %

2024

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
26,2 tis.
Aktíva
755,1 tis.
Vlastné imanie
86,9 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
88,5 %

2023

Tržby
1,41 mil.
Výsledok hospodárenia
15,7 tis.
Aktíva
598 tis.
Vlastné imanie
60,7 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
89,8 %

2022

Tržby
1,46 mil.
Výsledok hospodárenia
17,3 tis.
Aktíva
441,1 tis.
Vlastné imanie
45 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
89,8 %

2021

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
255,9 tis.
Vlastné imanie
27,7 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
89,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API