prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Plachý, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46744991aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 07. 201214 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
52 762 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Plachý, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46744991
daňové identifikačné číslo
2023560143
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023560143
Sídlo
43, 962 65 Medovarce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 07. 2012
V registri
14 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22498/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
476476
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby07. 07. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 07. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 07. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 07. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 07. 2012—
prenájom hnuteľných vecí07. 07. 2012—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve07. 07. 2012—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 07. 2012—
skladovanie07. 07. 2012—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 08. 2014—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba19. 08. 2014—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva19. 08. 2014—
výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku19. 08. 2014—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja19. 08. 2014—
sťahovacie služby21. 05. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 05. 2016—
reklamné a marketingové služby21. 05. 2016—
vedenie účtovníctva21. 05. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 05. 2016—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy21. 05. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
JUDr. Ľubomír Ivan, advokát · od 06. 01. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023560143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023560143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023560143IČ DPH SK2023560143Obdobia daňových registráciíDIČ 2023560143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023560143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023560143IČ DPH SK2023560143Obdobia daňových registráciíDIČ 2023560143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023560143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023560143IČ DPH SK2023560143
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202356014311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2012
daňové identifikačné číslo202356014310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −6 699 € a znížila tržby o ▼48 % na 52,8 tisíc eur.

Tržby

52 762 €

▼ 47,9 %

Výsledok hospodárenia

−6 699 €

▼ 179,6 %

Aktíva

90 669 €

▼ 3,4 %

Vlastné imanie

−12 617 €

▼ 113,2 %

Zadlženosť

113,9 %

Hrubá marža

−10,9 %

Čistá marža

−12,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 254 594 €. 2022: tržby 161 071 €. 2023: tržby 48 032 €. 2024: tržby 101 332 €. 2025: tržby 52 762 €.500 tis.250 tis.0254,6 tis.161,1 tis.48 tis.101,3 tis.52,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 254 594 €. 2022: tržby 161 071 €. 2023: tržby 48 032 €. 2024: tržby 101 332 €. 2025: tržby 52 762 €.500 tis.250 tis.0254,6 tis.161,1 tis.48 tis.101,3 tis.52,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 254 594 €. 2022: tržby 161 071 €. 2023: tržby 48 032 €. 2024: tržby 101 332 €. 2025: tržby 52 762 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 489 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 326 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 396 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 699 €.5000−100 tis.+489−94,3 tis.−22,6 tis.−2,4 tis.−6,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 489 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 326 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 396 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 699 €.5000−100 tis.+489−94,3 tis.−22,6 tis.−2,4 tis.−6,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 489 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 326 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 396 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 699 €.5000−100 tis.+489202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 218 843 €, vlastné imanie 86 523 €. 2022: aktíva 127 123 €, vlastné imanie −7 804 €. 2023: aktíva 108 188 €, vlastné imanie 11 €. 2024: aktíva 93 879 €, vlastné imanie −5 919 €. 2025: aktíva 90 669 €, vlastné imanie −12 617 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 218 843 €, vlastné imanie 86 523 €. 2022: aktíva 127 123 €, vlastné imanie −7 804 €. 2023: aktíva 108 188 €, vlastné imanie 11 €. 2024: aktíva 93 879 €, vlastné imanie −5 919 €. 2025: aktíva 90 669 €, vlastné imanie −12 617 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 218 843 €, vlastné imanie 86 523 €. 2022: aktíva 127 123 €, vlastné imanie −7 804 €. 2023: aktíva 108 188 €, vlastné imanie 11 €. 2024: aktíva 93 879 €, vlastné imanie −5 919 €. 2025: aktíva 90 669 €, vlastné imanie −12 617 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 139 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 777 €, finančné účty 21 026 €. 2022: dlhodobý majetok 87 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 342 €, finančné účty 15 931 €. 2023: dlhodobý majetok 87 851 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 4 545 €. 2024: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 10 177 €, finančné účty 103 €. 2025: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 7 070 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 139 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 777 €, finančné účty 21 026 €. 2022: dlhodobý majetok 87 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 342 €, finančné účty 15 931 €. 2023: dlhodobý majetok 87 851 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 4 545 €. 2024: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 10 177 €, finančné účty 103 €. 2025: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 7 070 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 139 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 777 €, finančné účty 21 026 €. 2022: dlhodobý majetok 87 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 342 €, finančné účty 15 931 €. 2023: dlhodobý majetok 87 851 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 9 992 €, finančné účty 4 545 €. 2024: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 10 177 €, finančné účty 103 €. 2025: dlhodobý majetok 77 799 €, zásoby 5 800 €, pohľadávky 7 070 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 523 €, dlhodobé záväzky 31 830 €, krátkodobé záväzky 100 490 €. 2022: vlastné imanie −7 804 €, dlhodobé záväzky 23 013 €, krátkodobé záväzky 111 914 €. 2023: vlastné imanie 11 €, dlhodobé záväzky 13 097 €, krátkodobé záväzky 95 080 €. 2024: vlastné imanie −5 919 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 99 733 €. 2025: vlastné imanie −12 617 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 103 221 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 523 €, dlhodobé záväzky 31 830 €, krátkodobé záväzky 100 490 €. 2022: vlastné imanie −7 804 €, dlhodobé záväzky 23 013 €, krátkodobé záväzky 111 914 €. 2023: vlastné imanie 11 €, dlhodobé záväzky 13 097 €, krátkodobé záväzky 95 080 €. 2024: vlastné imanie −5 919 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 99 733 €. 2025: vlastné imanie −12 617 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 103 221 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 523 €, dlhodobé záväzky 31 830 €, krátkodobé záväzky 100 490 €. 2022: vlastné imanie −7 804 €, dlhodobé záväzky 23 013 €, krátkodobé záväzky 111 914 €. 2023: vlastné imanie 11 €, dlhodobé záväzky 13 097 €, krátkodobé záväzky 95 080 €. 2024: vlastné imanie −5 919 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 99 733 €. 2025: vlastné imanie −12 617 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 103 221 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby254,6 tis.161,1 tis.48 tis.101,3 tis.52,8 tis.
Výsledok hospodárenia489−94,3 tis.−22,6 tis.−2,4 tis.−6,7 tis.
Aktíva218,8 tis.127,1 tis.108,2 tis.93,9 tis.90,7 tis.
Vlastné imanie86,5 tis.−7,8 tis.11−5,9 tis.−12,6 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť60,5 %106,1 %100,0 %106,3 %113,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
52,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,7 tis.
Aktíva
90,7 tis.
Vlastné imanie
−12,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
113,9 %

2024

Tržby
101,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
93,9 tis.
Vlastné imanie
−5,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
106,3 %

2023

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,6 tis.
Aktíva
108,2 tis.
Vlastné imanie
11
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,0 %

2022

Tržby
161,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,3 tis.
Aktíva
127,1 tis.
Vlastné imanie
−7,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,1 %

2021

Tržby
254,6 tis.
Výsledok hospodárenia
489
Aktíva
218,8 tis.
Vlastné imanie
86,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API