prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Angus Agro, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46738908aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
58 313 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Angus Agro, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46738908
daňové identifikačné číslo
2023540981
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023540981
Sídlo
Hviezdoslavova 101, 02601 Vyšný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 06. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56918/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
640224
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 06. 2012—
chov vybraných druhov zvierat23. 06. 2012—
chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi23. 06. 2012—
poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja23. 06. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 10. 2014—
reklamné a marketingové služby01. 10. 2014—
prieskum trhu a verejnej mienky01. 10. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby01. 10. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 10. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 10. 2014—
počítačové služby01. 10. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 10. 2014—
prenájom hnuteľných vecí01. 10. 2014—
čistiace a upratovacie služby01. 10. 2014—
vedenie účtovníctva01. 10. 2014—
administratívne služby01. 10. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 10. 2014—
Mäsiarstvo24. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023540981: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023540981: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023540981IČ DPH SK2023540981Obdobia daňových registráciíDIČ 2023540981: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023540981: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023540981IČ DPH SK2023540981Obdobia daňových registráciíDIČ 2023540981: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023540981: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023540981IČ DPH SK2023540981
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202354098111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 06. 2013
daňové identifikačné číslo202354098110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −45 764 € a znížila tržby o ▼10 % na 58,3 tisíc eur.

Tržby

58 313 €

▼ 10,1 %

Výsledok hospodárenia

−45 764 €

▲ 0,3 %

Aktíva

425 219 €

▼ 7,7 %

Vlastné imanie

−285 203 €

▼ 19,1 %

Zadlženosť

167,1 %

Hrubá marža

−76,8 %

Čistá marža

−78,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 24 629 €. 2022: tržby 101 926 €. 2023: tržby 90 566 €. 2024: tržby 64 883 €. 2025: tržby 58 313 €.200 tis.100 tis.024,6 tis.101,9 tis.90,6 tis.64,9 tis.58,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 24 629 €. 2022: tržby 101 926 €. 2023: tržby 90 566 €. 2024: tržby 64 883 €. 2025: tržby 58 313 €.200 tis.100 tis.024,6 tis.101,9 tis.90,6 tis.64,9 tis.58,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 24 629 €. 2022: tržby 101 926 €. 2023: tržby 90 566 €. 2024: tržby 64 883 €. 2025: tržby 58 313 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −56 232 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 630 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 814 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 918 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 764 €.0−100 tis.−56,2 tis.−44,6 tis.−40,8 tis.−45,9 tis.−45,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −56 232 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 630 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 814 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 918 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 764 €.0−100 tis.−56,2 tis.−44,6 tis.−40,8 tis.−45,9 tis.−45,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −56 232 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 630 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 814 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 918 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 764 €.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 465 637 €, vlastné imanie −108 077 €. 2022: aktíva 503 137 €, vlastné imanie −152 707 €. 2023: aktíva 500 596 €, vlastné imanie −193 521 €. 2024: aktíva 460 557 €, vlastné imanie −239 439 €. 2025: aktíva 425 219 €, vlastné imanie −285 203 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 465 637 €, vlastné imanie −108 077 €. 2022: aktíva 503 137 €, vlastné imanie −152 707 €. 2023: aktíva 500 596 €, vlastné imanie −193 521 €. 2024: aktíva 460 557 €, vlastné imanie −239 439 €. 2025: aktíva 425 219 €, vlastné imanie −285 203 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 465 637 €, vlastné imanie −108 077 €. 2022: aktíva 503 137 €, vlastné imanie −152 707 €. 2023: aktíva 500 596 €, vlastné imanie −193 521 €. 2024: aktíva 460 557 €, vlastné imanie −239 439 €. 2025: aktíva 425 219 €, vlastné imanie −285 203 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 146 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 259 €, finančné účty 1 552 €. 2022: dlhodobý majetok 149 672 €, zásoby 14 308 €, pohľadávky 326 690 €, finančné účty 12 467 €. 2023: dlhodobý majetok 139 949 €, zásoby 35 374 €, pohľadávky 317 744 €, finančné účty 7 529 €. 2024: dlhodobý majetok 106 100 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 338 379 €, finančné účty 6 248 €. 2025: dlhodobý majetok 81 431 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 331 722 €, finančné účty 2 236 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 146 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 259 €, finančné účty 1 552 €. 2022: dlhodobý majetok 149 672 €, zásoby 14 308 €, pohľadávky 326 690 €, finančné účty 12 467 €. 2023: dlhodobý majetok 139 949 €, zásoby 35 374 €, pohľadávky 317 744 €, finančné účty 7 529 €. 2024: dlhodobý majetok 106 100 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 338 379 €, finančné účty 6 248 €. 2025: dlhodobý majetok 81 431 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 331 722 €, finančné účty 2 236 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 146 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 259 €, finančné účty 1 552 €. 2022: dlhodobý majetok 149 672 €, zásoby 14 308 €, pohľadávky 326 690 €, finančné účty 12 467 €. 2023: dlhodobý majetok 139 949 €, zásoby 35 374 €, pohľadávky 317 744 €, finančné účty 7 529 €. 2024: dlhodobý majetok 106 100 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 338 379 €, finančné účty 6 248 €. 2025: dlhodobý majetok 81 431 €, zásoby 9 830 €, pohľadávky 331 722 €, finančné účty 2 236 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −108 077 €, dlhodobé záväzky 103 737 €, krátkodobé záväzky 469 977 €. 2022: vlastné imanie −152 707 €, dlhodobé záväzky 101 790 €, krátkodobé záväzky 554 054 €. 2023: vlastné imanie −193 521 €, dlhodobé záväzky 99 875 €, krátkodobé záväzky 594 242 €. 2024: vlastné imanie −239 439 €, dlhodobé záväzky 97 875 €, krátkodobé záväzky 602 121 €. 2025: vlastné imanie −285 203 €, dlhodobé záväzky 666 331 €, krátkodobé záväzky 44 091 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −108 077 €, dlhodobé záväzky 103 737 €, krátkodobé záväzky 469 977 €. 2022: vlastné imanie −152 707 €, dlhodobé záväzky 101 790 €, krátkodobé záväzky 554 054 €. 2023: vlastné imanie −193 521 €, dlhodobé záväzky 99 875 €, krátkodobé záväzky 594 242 €. 2024: vlastné imanie −239 439 €, dlhodobé záväzky 97 875 €, krátkodobé záväzky 602 121 €. 2025: vlastné imanie −285 203 €, dlhodobé záväzky 666 331 €, krátkodobé záväzky 44 091 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −108 077 €, dlhodobé záväzky 103 737 €, krátkodobé záväzky 469 977 €. 2022: vlastné imanie −152 707 €, dlhodobé záväzky 101 790 €, krátkodobé záväzky 554 054 €. 2023: vlastné imanie −193 521 €, dlhodobé záväzky 99 875 €, krátkodobé záväzky 594 242 €. 2024: vlastné imanie −239 439 €, dlhodobé záväzky 97 875 €, krátkodobé záväzky 602 121 €. 2025: vlastné imanie −285 203 €, dlhodobé záväzky 666 331 €, krátkodobé záväzky 44 091 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby24,6 tis.101,9 tis.90,6 tis.64,9 tis.58,3 tis.
Výsledok hospodárenia−56,2 tis.−44,6 tis.−40,8 tis.−45,9 tis.−45,8 tis.
Aktíva465,6 tis.503,1 tis.500,6 tis.460,6 tis.425,2 tis.
Vlastné imanie−108,1 tis.−152,7 tis.−193,5 tis.−239,4 tis.−285,2 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť123,2 %130,4 %138,7 %152,0 %167,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
58,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,8 tis.
Aktíva
425,2 tis.
Vlastné imanie
−285,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
167,1 %

2024

Tržby
64,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,9 tis.
Aktíva
460,6 tis.
Vlastné imanie
−239,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
152,0 %

2023

Tržby
90,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−40,8 tis.
Aktíva
500,6 tis.
Vlastné imanie
−193,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,7 %

2022

Tržby
101,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,6 tis.
Aktíva
503,1 tis.
Vlastné imanie
−152,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
130,4 %

2021

Tržby
24,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−56,2 tis.
Aktíva
465,6 tis.
Vlastné imanie
−108,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
123,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API