prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

TRADE-INVESTMENTS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46721410aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2015

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TRADE-INVESTMENTS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46721410
daňové identifikačné číslo
2023536284
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palárikova 76, 022 01 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 06. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70810/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
534703
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 06. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 06. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 06. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 06. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 06. 2012—
finančný leasing15. 06. 2012—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 06. 2012—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 06. 2012—
faktoring a forfaiting15. 06. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 06. 2012—
počítačové služby15. 06. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 06. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby15. 06. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 06. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 06. 2012—
výroba palivového dreva15. 06. 2012—
výroba peliet a brikiet z biomasy pre energetické a materiálové využitie15. 06. 2012—
spracovanie biomasy na výrobu peliet, brikiet a štiepky15. 06. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023536284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023536284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023536284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023536284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023536284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023536284
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202353628410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 08. 2017 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2015 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

120 000 €

▲ 0,5 %

Vlastné imanie

120 000 €

▲ 2,0 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 223 818 €. 2015: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0223,8 tis.20142015Tržby2014: tržby 223 818 €. 2015: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0223,8 tis.20142015Tržby2014: tržby 223 818 €. 2015: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0223,8 tis.20142015

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −520 €. 2015: údaj neuvedený.0−1 tis.−52020142015Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −520 €. 2015: údaj neuvedený.0−1 tis.−52020142015Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −520 €. 2015: údaj neuvedený.0−1 tis.−52020142015

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 347 €, vlastné imanie 117 604 €. 2015: aktíva 120 000 €, vlastné imanie 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 347 €, vlastné imanie 117 604 €. 2015: aktíva 120 000 €, vlastné imanie 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 347 €, vlastné imanie 117 604 €. 2015: aktíva 120 000 €, vlastné imanie 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 624 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 723 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 624 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 723 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 624 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 723 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 000 €.200 tis.100 tis.020142015
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 117 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 743 €. 2015: vlastné imanie 120 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.100 tis.020142015Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 117 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 743 €. 2015: vlastné imanie 120 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.100 tis.020142015Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 117 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 743 €. 2015: vlastné imanie 120 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.100 tis.020142015
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 099 €. 2015: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.01,1 tis.20142015Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 099 €. 2015: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.01,1 tis.20142015Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 099 €. 2015: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.01,1 tis.20142015
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok
Tržby223,8 tis.—
Výsledok hospodárenia−520—
Aktíva119,3 tis.120 tis.
Vlastné imanie117,6 tis.120 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.—
Zadlženosť1,5 %0,0 %

2015

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
120 tis.
Vlastné imanie
120 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2014

Tržby
223,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−520
Aktíva
119,3 tis.
Vlastné imanie
117,6 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
1,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API