prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

KONCERTY SK-CZ s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46719997aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
323 101 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KONCERTY SK-CZ s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46719997
daňové identifikačné číslo
2023532214
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 06. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 183216/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
240814
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)12. 06. 2012—
Vedenie účtovníctva22. 08. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 08. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí22. 08. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 08. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 08. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 08. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok04. 10. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu04. 10. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 10. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023532214: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023532214Obdobia daňových registráciíDIČ 2023532214: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023532214Obdobia daňových registráciíDIČ 2023532214: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023532214
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202353221410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 13 234 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 323,1 tisíc eur.

Tržby

323 101 €

▲ 45,3 %

Výsledok hospodárenia

13 234 €

▲ 129,0 %

Aktíva

335 463 €

▼ 10,0 %

Vlastné imanie

198 591 €

▲ 42,1 %

Zadlženosť

40,8 %

Hrubá marža

4,1 %

Čistá marža

4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 13 699 €. 2020: tržby 53 593 €. 2021: tržby 142 580 €. 2022: tržby 222 400 €. 2023: tržby 323 101 €.500 tis.250 tis.013,7 tis.53,6 tis.142,6 tis.222,4 tis.323,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 13 699 €. 2020: tržby 53 593 €. 2021: tržby 142 580 €. 2022: tržby 222 400 €. 2023: tržby 323 101 €.500 tis.250 tis.013,7 tis.53,6 tis.142,6 tis.222,4 tis.323,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 13 699 €. 2020: tržby 53 593 €. 2021: tržby 142 580 €. 2022: tržby 222 400 €. 2023: tržby 323 101 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 829 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −18 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 626 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 234 €.20 tis.0−50 tis.+829+1,1 tis.−18,9 tis.−45,6 tis.+13,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 829 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −18 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 626 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 234 €.20 tis.0−50 tis.+829+1,1 tis.−18,9 tis.−45,6 tis.+13,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 829 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −18 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 626 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 234 €.20 tis.0−50 tis.+829201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 341 €, vlastné imanie 1 155 €. 2020: aktíva 17 129 €, vlastné imanie 2 249 €. 2021: aktíva 227 324 €, vlastné imanie 163 359 €. 2022: aktíva 372 759 €, vlastné imanie 139 731 €. 2023: aktíva 335 463 €, vlastné imanie 198 591 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 341 €, vlastné imanie 1 155 €. 2020: aktíva 17 129 €, vlastné imanie 2 249 €. 2021: aktíva 227 324 €, vlastné imanie 163 359 €. 2022: aktíva 372 759 €, vlastné imanie 139 731 €. 2023: aktíva 335 463 €, vlastné imanie 198 591 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 341 €, vlastné imanie 1 155 €. 2020: aktíva 17 129 €, vlastné imanie 2 249 €. 2021: aktíva 227 324 €, vlastné imanie 163 359 €. 2022: aktíva 372 759 €, vlastné imanie 139 731 €. 2023: aktíva 335 463 €, vlastné imanie 198 591 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 660 €, finančné účty 1 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 560 €. 2021: dlhodobý majetok 218 975 €, zásoby 8 267 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 82 €. 2022: dlhodobý majetok 347 980 €, zásoby 17 920 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 859 €. 2023: dlhodobý majetok 297 182 €, zásoby 34 867 €, pohľadávky 2 096 €, finančné účty 1 318 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 660 €, finančné účty 1 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 560 €. 2021: dlhodobý majetok 218 975 €, zásoby 8 267 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 82 €. 2022: dlhodobý majetok 347 980 €, zásoby 17 920 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 859 €. 2023: dlhodobý majetok 297 182 €, zásoby 34 867 €, pohľadávky 2 096 €, finančné účty 1 318 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 660 €, finančné účty 1 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 560 €. 2021: dlhodobý majetok 218 975 €, zásoby 8 267 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 82 €. 2022: dlhodobý majetok 347 980 €, zásoby 17 920 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 859 €. 2023: dlhodobý majetok 297 182 €, zásoby 34 867 €, pohľadávky 2 096 €, finančné účty 1 318 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 155 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 1 182 €. 2020: vlastné imanie 2 249 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 14 876 €. 2021: vlastné imanie 163 359 €, dlhodobé záväzky 39 765 €, krátkodobé záväzky 24 200 €. 2022: vlastné imanie 139 731 €, dlhodobé záväzky 171 658 €, krátkodobé záväzky 61 370 €. 2023: vlastné imanie 198 591 €, dlhodobé záväzky 102 454 €, krátkodobé záväzky 34 418 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 155 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 1 182 €. 2020: vlastné imanie 2 249 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 14 876 €. 2021: vlastné imanie 163 359 €, dlhodobé záväzky 39 765 €, krátkodobé záväzky 24 200 €. 2022: vlastné imanie 139 731 €, dlhodobé záväzky 171 658 €, krátkodobé záväzky 61 370 €. 2023: vlastné imanie 198 591 €, dlhodobé záväzky 102 454 €, krátkodobé záväzky 34 418 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 155 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 1 182 €. 2020: vlastné imanie 2 249 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 14 876 €. 2021: vlastné imanie 163 359 €, dlhodobé záväzky 39 765 €, krátkodobé záväzky 24 200 €. 2022: vlastné imanie 139 731 €, dlhodobé záväzky 171 658 €, krátkodobé záväzky 61 370 €. 2023: vlastné imanie 198 591 €, dlhodobé záväzky 102 454 €, krátkodobé záväzky 34 418 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13,7 tis.53,6 tis.142,6 tis.222,4 tis.323,1 tis.
Výsledok hospodárenia8291,1 tis.−18,9 tis.−45,6 tis.13,2 tis.
Aktíva2,3 tis.17,1 tis.227,3 tis.372,8 tis.335,5 tis.
Vlastné imanie1,2 tis.2,2 tis.163,4 tis.139,7 tis.198,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť50,7 %86,9 %28,1 %62,5 %40,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
323,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
335,5 tis.
Vlastné imanie
198,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
40,8 %

2022

Tržby
222,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,6 tis.
Aktíva
372,8 tis.
Vlastné imanie
139,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,5 %

2021

Tržby
142,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,9 tis.
Aktíva
227,3 tis.
Vlastné imanie
163,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,1 %

2020

Tržby
53,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
17,1 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,9 %

2019

Tržby
13,7 tis.
Výsledok hospodárenia
829
Aktíva
2,3 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API