prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Petro Agro, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46712950aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
395 497 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Petro Agro, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46712950
daňové identifikačné číslo
2023544809
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Riečky 642/35, 99201 Modrý Kameň, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 06. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22371/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
528222
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve09. 06. 2012—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá09. 06. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 06. 2012—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja09. 06. 2012—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 23. 05. 2017
Oprávnená osoba
Nosko & Partners s. r. o. · od 23. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023544809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023544809: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023544809IČ DPH SK2023544809Obdobia daňových registráciíDIČ 2023544809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023544809: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023544809IČ DPH SK2023544809Obdobia daňových registráciíDIČ 2023544809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023544809: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023544809IČ DPH SK2023544809
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202354480911. 09. 202601. 11. 202631. 10. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 01. 2013
daňové identifikačné číslo202354480910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲479 % na 13 083 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 395,5 tisíc eur.

Tržby

395 497 €

▲ 27,1 %

Výsledok hospodárenia

13 083 €

▲ 478,6 %

Aktíva

907 277 €

▼ 5,1 %

Vlastné imanie

38 767 €

▲ 50,9 %

Zadlženosť

95,7 %

Hrubá marža

4,3 %

Čistá marža

3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 236 039 €. 2021: tržby 241 514 €. 2022: tržby 324 410 €. 2023: tržby 311 283 €. 2024: tržby 395 497 €.500 tis.250 tis.0236 tis.241,5 tis.324,4 tis.311,3 tis.395,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 236 039 €. 2021: tržby 241 514 €. 2022: tržby 324 410 €. 2023: tržby 311 283 €. 2024: tržby 395 497 €.500 tis.250 tis.0236 tis.241,5 tis.324,4 tis.311,3 tis.395,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 236 039 €. 2021: tržby 241 514 €. 2022: tržby 324 410 €. 2023: tržby 311 283 €. 2024: tržby 395 497 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 203 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 716 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 854 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 261 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 083 €.20 tis.10 tis.0+2,2 tis.+10,7 tis.+6,9 tis.+2,3 tis.+13,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 203 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 716 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 854 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 261 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 083 €.20 tis.10 tis.0+2,2 tis.+10,7 tis.+6,9 tis.+2,3 tis.+13,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 203 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 716 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 854 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 261 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 083 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 662 143 €, vlastné imanie 55 852 €. 2021: aktíva 768 896 €, vlastné imanie 16 568 €. 2022: aktíva 968 540 €, vlastné imanie 23 422 €. 2023: aktíva 955 774 €, vlastné imanie 25 683 €. 2024: aktíva 907 277 €, vlastné imanie 38 767 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 662 143 €, vlastné imanie 55 852 €. 2021: aktíva 768 896 €, vlastné imanie 16 568 €. 2022: aktíva 968 540 €, vlastné imanie 23 422 €. 2023: aktíva 955 774 €, vlastné imanie 25 683 €. 2024: aktíva 907 277 €, vlastné imanie 38 767 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 662 143 €, vlastné imanie 55 852 €. 2021: aktíva 768 896 €, vlastné imanie 16 568 €. 2022: aktíva 968 540 €, vlastné imanie 23 422 €. 2023: aktíva 955 774 €, vlastné imanie 25 683 €. 2024: aktíva 907 277 €, vlastné imanie 38 767 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 281 801 €, zásoby 19 252 €, pohľadávky 299 259 €, finančné účty 57 922 €. 2021: dlhodobý majetok 420 020 €, zásoby 18 010 €, pohľadávky 319 606 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 494 879 €, zásoby 40 934 €, pohľadávky 416 546 €, finančné účty 14 927 €. 2023: dlhodobý majetok 465 578 €, zásoby 2 699 €, pohľadávky 478 135 €, finančné účty 6 000 €. 2024: dlhodobý majetok 392 183 €, zásoby 0 €, pohľadávky 510 280 €, finančné účty 2 669 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 281 801 €, zásoby 19 252 €, pohľadávky 299 259 €, finančné účty 57 922 €. 2021: dlhodobý majetok 420 020 €, zásoby 18 010 €, pohľadávky 319 606 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 494 879 €, zásoby 40 934 €, pohľadávky 416 546 €, finančné účty 14 927 €. 2023: dlhodobý majetok 465 578 €, zásoby 2 699 €, pohľadávky 478 135 €, finančné účty 6 000 €. 2024: dlhodobý majetok 392 183 €, zásoby 0 €, pohľadávky 510 280 €, finančné účty 2 669 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 281 801 €, zásoby 19 252 €, pohľadávky 299 259 €, finančné účty 57 922 €. 2021: dlhodobý majetok 420 020 €, zásoby 18 010 €, pohľadávky 319 606 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 494 879 €, zásoby 40 934 €, pohľadávky 416 546 €, finančné účty 14 927 €. 2023: dlhodobý majetok 465 578 €, zásoby 2 699 €, pohľadávky 478 135 €, finančné účty 6 000 €. 2024: dlhodobý majetok 392 183 €, zásoby 0 €, pohľadávky 510 280 €, finančné účty 2 669 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 55 852 €, dlhodobé záväzky 487 213 €, krátkodobé záväzky 118 761 €. 2021: vlastné imanie 16 568 €, dlhodobé záväzky 560 456 €, krátkodobé záväzky 191 846 €. 2022: vlastné imanie 23 422 €, dlhodobé záväzky 638 006 €, krátkodobé záväzky 241 896 €. 2023: vlastné imanie 25 683 €, dlhodobé záväzky 675 599 €, krátkodobé záväzky 251 308 €. 2024: vlastné imanie 38 767 €, dlhodobé záväzky 580 418 €, krátkodobé záväzky 287 430 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 55 852 €, dlhodobé záväzky 487 213 €, krátkodobé záväzky 118 761 €. 2021: vlastné imanie 16 568 €, dlhodobé záväzky 560 456 €, krátkodobé záväzky 191 846 €. 2022: vlastné imanie 23 422 €, dlhodobé záväzky 638 006 €, krátkodobé záväzky 241 896 €. 2023: vlastné imanie 25 683 €, dlhodobé záväzky 675 599 €, krátkodobé záväzky 251 308 €. 2024: vlastné imanie 38 767 €, dlhodobé záväzky 580 418 €, krátkodobé záväzky 287 430 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 55 852 €, dlhodobé záväzky 487 213 €, krátkodobé záväzky 118 761 €. 2021: vlastné imanie 16 568 €, dlhodobé záväzky 560 456 €, krátkodobé záväzky 191 846 €. 2022: vlastné imanie 23 422 €, dlhodobé záväzky 638 006 €, krátkodobé záväzky 241 896 €. 2023: vlastné imanie 25 683 €, dlhodobé záväzky 675 599 €, krátkodobé záväzky 251 308 €. 2024: vlastné imanie 38 767 €, dlhodobé záväzky 580 418 €, krátkodobé záväzky 287 430 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 110 €. 2021: daň z príjmu 3 038 €. 2022: daň z príjmu 2 056 €. 2023: daň z príjmu 1 211 €. 2024: daň z príjmu 3 890 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.3 tis.2,1 tis.1,2 tis.3,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 110 €. 2021: daň z príjmu 3 038 €. 2022: daň z príjmu 2 056 €. 2023: daň z príjmu 1 211 €. 2024: daň z príjmu 3 890 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.3 tis.2,1 tis.1,2 tis.3,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 110 €. 2021: daň z príjmu 3 038 €. 2022: daň z príjmu 2 056 €. 2023: daň z príjmu 1 211 €. 2024: daň z príjmu 3 890 €.5 tis.2,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby236 tis.241,5 tis.324,4 tis.311,3 tis.395,5 tis.
Výsledok hospodárenia2,2 tis.10,7 tis.6,9 tis.2,3 tis.13,1 tis.
Aktíva662,1 tis.768,9 tis.968,5 tis.955,8 tis.907,3 tis.
Vlastné imanie55,9 tis.16,6 tis.23,4 tis.25,7 tis.38,8 tis.
Daň z príjmu3,1 tis.3 tis.2,1 tis.1,2 tis.3,9 tis.
Zadlženosť91,5 %97,8 %90,8 %97,0 %95,7 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
395,5 tis.
Výsledok hospodárenia
13,1 tis.
Aktíva
907,3 tis.
Vlastné imanie
38,8 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
95,7 %

2023

Tržby
311,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
955,8 tis.
Vlastné imanie
25,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
97,0 %

2022

Tržby
324,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
968,5 tis.
Vlastné imanie
23,4 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
90,8 %

2021

Tržby
241,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,7 tis.
Aktíva
768,9 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
97,8 %

2020

Tržby
236 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
662,1 tis.
Vlastné imanie
55,9 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
91,5 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API