prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BONUM SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46703535aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
284 604 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BONUM SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46703535
daňové identifikačné číslo
2023531917
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023531917
Sídlo
Hurbanova 232/20, 069 01 Snina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 06. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 26143/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
675636
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 06. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 06. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 06. 2012—
čistiace a upratovacie služby08. 06. 2012—
reklamné a marketingové služby08. 06. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 06. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 06. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 06. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy24. 06. 2014—
Prevádzkovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach24. 06. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 06. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí24. 06. 2014—
Administratívne služby24. 06. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení24. 06. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 06. 2014—
Prevádzkovanie športových zariadení24. 06. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby24. 06. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 06. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok24. 06. 2014—
Počítačové služby24. 06. 2014—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacih na regeneráciu a rekondíciu24. 06. 2014—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia24. 06. 2014—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností24. 06. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 06. 2014—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 606. 06. 2017—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne06. 06. 2017—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023531917: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023531917: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023531917IČ DPH SK2023531917Obdobia daňových registráciíDIČ 2023531917: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023531917: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023531917IČ DPH SK2023531917Obdobia daňových registráciíDIČ 2023531917: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023531917: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023531917IČ DPH SK2023531917
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202353191711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2014
daňové identifikačné číslo202353191710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −25 385 € a znížila tržby o ▼9 % na 284,6 tisíc eur.

Tržby

284 604 €

▼ 9,0 %

Výsledok hospodárenia

−25 385 €

▲ 19,8 %

Aktíva

575 820 €

▲ 169,0 %

Vlastné imanie

142 612 €

▲ 175,5 %

Zadlženosť

75,2 %

Hrubá marža

−8,2 %

Čistá marža

−8,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 143 729 €. 2022: tržby 260 433 €. 2023: tržby 313 730 €. 2024: tržby 312 853 €. 2025: tržby 284 604 €.500 tis.250 tis.0143,7 tis.260,4 tis.313,7 tis.312,9 tis.284,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 143 729 €. 2022: tržby 260 433 €. 2023: tržby 313 730 €. 2024: tržby 312 853 €. 2025: tržby 284 604 €.500 tis.250 tis.0143,7 tis.260,4 tis.313,7 tis.312,9 tis.284,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 143 729 €. 2022: tržby 260 433 €. 2023: tržby 313 730 €. 2024: tržby 312 853 €. 2025: tržby 284 604 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 228 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 157 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 669 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 385 €.20 tis.0−50 tis.−1,6 tis.+15,2 tis.+6,2 tis.−31,7 tis.−25,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 228 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 157 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 669 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 385 €.20 tis.0−50 tis.−1,6 tis.+15,2 tis.+6,2 tis.−31,7 tis.−25,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 228 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 157 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 669 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 385 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 147 476 €, vlastné imanie −12 143 €. 2022: aktíva 157 078 €, vlastné imanie 5 585 €. 2023: aktíva 220 501 €, vlastné imanie 31 772 €. 2024: aktíva 214 038 €, vlastné imanie 51 772 €. 2025: aktíva 575 820 €, vlastné imanie 142 612 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 147 476 €, vlastné imanie −12 143 €. 2022: aktíva 157 078 €, vlastné imanie 5 585 €. 2023: aktíva 220 501 €, vlastné imanie 31 772 €. 2024: aktíva 214 038 €, vlastné imanie 51 772 €. 2025: aktíva 575 820 €, vlastné imanie 142 612 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 147 476 €, vlastné imanie −12 143 €. 2022: aktíva 157 078 €, vlastné imanie 5 585 €. 2023: aktíva 220 501 €, vlastné imanie 31 772 €. 2024: aktíva 214 038 €, vlastné imanie 51 772 €. 2025: aktíva 575 820 €, vlastné imanie 142 612 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 224 €, zásoby 7 928 €, pohľadávky 4 454 €, finančné účty 59 870 €. 2022: dlhodobý majetok 61 357 €, zásoby 6 605 €, pohľadávky 8 090 €, finančné účty 81 026 €. 2023: dlhodobý majetok 91 891 €, zásoby 5 062 €, pohľadávky 15 714 €, finančné účty 107 834 €. 2024: dlhodobý majetok 145 926 €, zásoby 4 637 €, pohľadávky 15 013 €, finančné účty 48 462 €. 2025: dlhodobý majetok 560 697 €, zásoby 4 987 €, pohľadávky 7 294 €, finančné účty 2 842 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 224 €, zásoby 7 928 €, pohľadávky 4 454 €, finančné účty 59 870 €. 2022: dlhodobý majetok 61 357 €, zásoby 6 605 €, pohľadávky 8 090 €, finančné účty 81 026 €. 2023: dlhodobý majetok 91 891 €, zásoby 5 062 €, pohľadávky 15 714 €, finančné účty 107 834 €. 2024: dlhodobý majetok 145 926 €, zásoby 4 637 €, pohľadávky 15 013 €, finančné účty 48 462 €. 2025: dlhodobý majetok 560 697 €, zásoby 4 987 €, pohľadávky 7 294 €, finančné účty 2 842 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 224 €, zásoby 7 928 €, pohľadávky 4 454 €, finančné účty 59 870 €. 2022: dlhodobý majetok 61 357 €, zásoby 6 605 €, pohľadávky 8 090 €, finančné účty 81 026 €. 2023: dlhodobý majetok 91 891 €, zásoby 5 062 €, pohľadávky 15 714 €, finančné účty 107 834 €. 2024: dlhodobý majetok 145 926 €, zásoby 4 637 €, pohľadávky 15 013 €, finančné účty 48 462 €. 2025: dlhodobý majetok 560 697 €, zásoby 4 987 €, pohľadávky 7 294 €, finančné účty 2 842 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −12 143 €, dlhodobé záväzky 395 €, krátkodobé záväzky 159 224 €. 2022: vlastné imanie 5 585 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 150 950 €. 2023: vlastné imanie 31 772 €, dlhodobé záväzky 771 €, krátkodobé záväzky 187 958 €. 2024: vlastné imanie 51 772 €, dlhodobé záväzky 988 €, krátkodobé záväzky 161 278 €. 2025: vlastné imanie 142 612 €, dlhodobé záväzky 1 268 €, krátkodobé záväzky 431 940 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −12 143 €, dlhodobé záväzky 395 €, krátkodobé záväzky 159 224 €. 2022: vlastné imanie 5 585 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 150 950 €. 2023: vlastné imanie 31 772 €, dlhodobé záväzky 771 €, krátkodobé záväzky 187 958 €. 2024: vlastné imanie 51 772 €, dlhodobé záväzky 988 €, krátkodobé záväzky 161 278 €. 2025: vlastné imanie 142 612 €, dlhodobé záväzky 1 268 €, krátkodobé záväzky 431 940 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −12 143 €, dlhodobé záväzky 395 €, krátkodobé záväzky 159 224 €. 2022: vlastné imanie 5 585 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 150 950 €. 2023: vlastné imanie 31 772 €, dlhodobé záväzky 771 €, krátkodobé záväzky 187 958 €. 2024: vlastné imanie 51 772 €, dlhodobé záväzky 988 €, krátkodobé záväzky 161 278 €. 2025: vlastné imanie 142 612 €, dlhodobé záväzky 1 268 €, krátkodobé záväzky 431 940 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby143,7 tis.260,4 tis.313,7 tis.312,9 tis.284,6 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.15,2 tis.6,2 tis.−31,7 tis.−25,4 tis.
Aktíva147,5 tis.157,1 tis.220,5 tis.214 tis.575,8 tis.
Vlastné imanie−12,1 tis.5,6 tis.31,8 tis.51,8 tis.142,6 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť108,2 %96,4 %85,6 %75,8 %75,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
284,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,4 tis.
Aktíva
575,8 tis.
Vlastné imanie
142,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
75,2 %

2024

Tržby
312,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,7 tis.
Aktíva
214 tis.
Vlastné imanie
51,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
75,8 %

2023

Tržby
313,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
220,5 tis.
Vlastné imanie
31,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,6 %

2022

Tržby
260,4 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
157,1 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,4 %

2021

Tržby
143,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
147,5 tis.
Vlastné imanie
−12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API