Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 201214 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 159 150 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Reko Lau L s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46693033
- daňové identifikačné číslo
- 2023538121
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023538121
- Sídlo
- Slnečná 161/1, 02901 Námestovo, Slovenská republika
- Územie
- Námestovookres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 65552/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1053172
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnémuspotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným sprostredkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 31. 05. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 05. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 05. 2012 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 03. 12. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 03. 12. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 03. 12. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 12. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 12. 2015 | — |
| Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov | 03. 12. 2015 | — |
| Stavebné cenárstvo (zhotovovanie rozpočtov a kalkulácií stavebných prác) | 03. 12. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 12. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 03. 12. 2015 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 03. 12. 2015 | — |
| Kuriérske služby | 03. 12. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 03. 12. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 03. 12. 2015 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 03. 12. 2015 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 03. 12. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 03. 12. 2015 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 03. 12. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023538121 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 07. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2023538121 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −20 857 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 159,2 tisíc eur.
Tržby
159 150 €
▲ 12,3 %Výsledok hospodárenia
−20 857 €
▼ 5 676,7 %Aktíva
85 258 €
▲ 22,5 %Vlastné imanie
−54 159 €
▼ 62,6 %Zadlženosť
163,5 %
Hrubá marža
−12,5 %
Čistá marža
−13,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 86,4 tis. | 69,7 tis. | 119,2 tis. | 141,7 tis. | 159,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,8 tis. | −3,6 tis. | 713 | 374 | −20,9 tis. |
| Aktíva | 23,8 tis. | 38,7 tis. | 52,8 tis. | 69,6 tis. | 85,3 tis. |
| Vlastné imanie | −30,8 tis. | −34,4 tis. | −33,7 tis. | −33,3 tis. | −54,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 20 | 248 | 1,7 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 229,5 % | 189,0 % | 163,8 % | 147,8 % | 163,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 159,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,9 tis.
- Aktíva
- 85,3 tis.
- Vlastné imanie
- −54,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 163,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 141,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 374
- Aktíva
- 69,6 tis.
- Vlastné imanie
- −33,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 147,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 119,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 713
- Aktíva
- 52,8 tis.
- Vlastné imanie
- −33,7 tis.
- Daň z príjmu
- 248
- Zadlženosť
- 163,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 69,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 38,7 tis.
- Vlastné imanie
- −34,4 tis.
- Daň z príjmu
- 20
- Zadlženosť
- 189,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 86,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 23,8 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 229,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.