prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

FAZEKAS Trans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46690573aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 05. 201214 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
240 885 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FAZEKAS Trans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46690573
daňové identifikačné číslo
2023518497
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023518497
Sídlo
Michalská bašta 9, 94054 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 05. 2012
V registri
14 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 31727/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
212356
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 05. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 05. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 05. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla25. 05. 2012—
prenájom hnuteľných vecí25. 05. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 05. 2012—
čistiace a upratovacie služby25. 05. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 05. 2012—
administratívne služby25. 05. 2012—
reklamné a marketingové služby25. 05. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 05. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby25. 05. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 05. 2012—
sťahovacie služby25. 05. 2012—
prevádzkovanie autoškoly25. 05. 2012—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu20. 08. 2014—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy20. 08. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 09. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023518497: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023518497: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023518497IČ DPH SK2023518497Obdobia daňových registráciíDIČ 2023518497: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023518497: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023518497IČ DPH SK2023518497Obdobia daňových registráciíDIČ 2023518497: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023518497: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023518497IČ DPH SK2023518497
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202351849711. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2013
daňové identifikačné číslo202351849710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲186 % na 7 227 € a znížila tržby o ▼6 % na 240,9 tisíc eur.

Tržby

240 885 €

▼ 5,7 %

Výsledok hospodárenia

7 227 €

▲ 185,9 %

Aktíva

261 391 €

▲ 221,2 %

Vlastné imanie

36 237 €

▲ 24,9 %

Zadlženosť

86,1 %

Hrubá marža

3,8 %

Čistá marža

3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 318 617 €. 2022: tržby 290 422 €. 2023: tržby 242 014 €. 2024: tržby 255 513 €. 2025: tržby 240 885 €.500 tis.250 tis.0318,6 tis.290,4 tis.242 tis.255,5 tis.240,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 318 617 €. 2022: tržby 290 422 €. 2023: tržby 242 014 €. 2024: tržby 255 513 €. 2025: tržby 240 885 €.500 tis.250 tis.0318,6 tis.290,4 tis.242 tis.255,5 tis.240,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 318 617 €. 2022: tržby 290 422 €. 2023: tržby 242 014 €. 2024: tržby 255 513 €. 2025: tržby 240 885 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 346 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 528 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 227 €.20 tis.0−20 tis.+19,1 tis.+8,9 tis.−14,3 tis.+2,5 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 346 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 528 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 227 €.20 tis.0−20 tis.+19,1 tis.+8,9 tis.−14,3 tis.+2,5 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 346 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 528 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 227 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 505 €, vlastné imanie 31 914 €. 2022: aktíva 84 163 €, vlastné imanie 40 828 €. 2023: aktíva 69 705 €, vlastné imanie 26 482 €. 2024: aktíva 81 370 €, vlastné imanie 29 010 €. 2025: aktíva 261 391 €, vlastné imanie 36 237 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 505 €, vlastné imanie 31 914 €. 2022: aktíva 84 163 €, vlastné imanie 40 828 €. 2023: aktíva 69 705 €, vlastné imanie 26 482 €. 2024: aktíva 81 370 €, vlastné imanie 29 010 €. 2025: aktíva 261 391 €, vlastné imanie 36 237 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 505 €, vlastné imanie 31 914 €. 2022: aktíva 84 163 €, vlastné imanie 40 828 €. 2023: aktíva 69 705 €, vlastné imanie 26 482 €. 2024: aktíva 81 370 €, vlastné imanie 29 010 €. 2025: aktíva 261 391 €, vlastné imanie 36 237 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 140 €, zásoby −959 €, pohľadávky 42 295 €, finančné účty 23 029 €. 2022: dlhodobý majetok 1 713 €, zásoby 559 €, pohľadávky 36 957 €, finančné účty 44 934 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 11 237 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 83 €, pohľadávky 33 715 €, finančné účty 47 572 €. 2025: dlhodobý majetok 20 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 176 184 €, finančné účty 64 887 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 140 €, zásoby −959 €, pohľadávky 42 295 €, finančné účty 23 029 €. 2022: dlhodobý majetok 1 713 €, zásoby 559 €, pohľadávky 36 957 €, finančné účty 44 934 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 11 237 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 83 €, pohľadávky 33 715 €, finančné účty 47 572 €. 2025: dlhodobý majetok 20 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 176 184 €, finančné účty 64 887 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 140 €, zásoby −959 €, pohľadávky 42 295 €, finančné účty 23 029 €. 2022: dlhodobý majetok 1 713 €, zásoby 559 €, pohľadávky 36 957 €, finančné účty 44 934 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 11 237 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 83 €, pohľadávky 33 715 €, finančné účty 47 572 €. 2025: dlhodobý majetok 20 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 176 184 €, finančné účty 64 887 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 914 €, dlhodobé záväzky 3 140 €, krátkodobé záväzky 34 451 €. 2022: vlastné imanie 40 828 €, dlhodobé záväzky 1 762 €, krátkodobé záväzky 41 573 €. 2023: vlastné imanie 26 482 €, dlhodobé záväzky 2 991 €, krátkodobé záväzky 40 232 €. 2024: vlastné imanie 29 010 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 49 368 €. 2025: vlastné imanie 36 237 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 222 162 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 914 €, dlhodobé záväzky 3 140 €, krátkodobé záväzky 34 451 €. 2022: vlastné imanie 40 828 €, dlhodobé záväzky 1 762 €, krátkodobé záväzky 41 573 €. 2023: vlastné imanie 26 482 €, dlhodobé záväzky 2 991 €, krátkodobé záväzky 40 232 €. 2024: vlastné imanie 29 010 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 49 368 €. 2025: vlastné imanie 36 237 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 222 162 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 914 €, dlhodobé záväzky 3 140 €, krátkodobé záväzky 34 451 €. 2022: vlastné imanie 40 828 €, dlhodobé záväzky 1 762 €, krátkodobé záväzky 41 573 €. 2023: vlastné imanie 26 482 €, dlhodobé záväzky 2 991 €, krátkodobé záväzky 40 232 €. 2024: vlastné imanie 29 010 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 49 368 €. 2025: vlastné imanie 36 237 €, dlhodobé záväzky 2 992 €, krátkodobé záväzky 222 162 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 666 €. 2022: daň z príjmu 2 849 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 921 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.2,8 tis.01,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 666 €. 2022: daň z príjmu 2 849 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 921 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.2,8 tis.01,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 666 €. 2022: daň z príjmu 2 849 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 921 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby318,6 tis.290,4 tis.242 tis.255,5 tis.240,9 tis.
Výsledok hospodárenia19,1 tis.8,9 tis.−14,3 tis.2,5 tis.7,2 tis.
Aktíva69,5 tis.84,2 tis.69,7 tis.81,4 tis.261,4 tis.
Vlastné imanie31,9 tis.40,8 tis.26,5 tis.29 tis.36,2 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.2,8 tis.01,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť54,1 %51,5 %62,0 %64,3 %86,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
240,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
261,4 tis.
Vlastné imanie
36,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
86,1 %

2024

Tržby
255,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
81,4 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
64,3 %

2023

Tržby
242 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,3 tis.
Aktíva
69,7 tis.
Vlastné imanie
26,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,0 %

2022

Tržby
290,4 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
84,2 tis.
Vlastné imanie
40,8 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
51,5 %

2021

Tržby
318,6 tis.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
69,5 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
54,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API