Súhrn
- Vznik
- 12. 06. 201214 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 9 100 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MA 111 s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46689966
- daňové identifikačné číslo
- 2023537857
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trieda SNP 22, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 06. 2012
- V registri
- 14 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 30025/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1076404
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 06. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 06. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 06. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 06. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 03. 2014 | — |
| počítačové služby | 06. 03. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 03. 2014 | — |
| reklamné a marketingové služby | 06. 03. 2014 | — |
| administratívne služby | 06. 03. 2014 | — |
| vedenie účtovníctva | 06. 03. 2014 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 06. 03. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023537857 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲6 % na 1 727 € a zvýšila tržby o ▲297 % na 9,1 tisíc eur.
Tržby
9 100 €
▲ 297,4 %Výsledok hospodárenia
1 727 €
▲ 6,4 %Aktíva
16 465 €
▲ 17,9 %Vlastné imanie
11 718 €
▲ 17,3 %Zadlženosť
28,8 %
Hrubá marža
24,3 %
Čistá marža
19,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,5 tis. | 4,3 tis. | 2,3 tis. | 9,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,5 tis. | 1,8 tis. | 1,6 tis. | 1,7 tis. |
| Aktíva | 7 tis. | 10,3 tis. | 14 tis. | 16,5 tis. |
| Vlastné imanie | 6,5 tis. | 8,4 tis. | 10 tis. | 11,7 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 535 | 486 | 480 |
| Zadlženosť | 6,9 % | 18,7 % | 28,4 % | 28,8 % |
2017
- Tržby
- 9,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 16,5 tis.
- Vlastné imanie
- 11,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 28,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 486
- Zadlženosť
- 28,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 4,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 10,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 535
- Zadlženosť
- 18,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 4,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 6,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.