Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 201214 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 155 125 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kami Logistic spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46677275
- daňové identifikačné číslo
- 2023530498
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023530498
- Sídlo
- Budatínska Lehota 137, 02336 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56797/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 590777
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 05. 2012 | — |
| zásielkový predaj | 31. 05. 2012 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 31. 05. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 31. 05. 2012 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť | 31. 05. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 31. 05. 2012 | — |
| administratívne práce | 31. 05. 2012 | — |
| kopírovacie práce | 31. 05. 2012 | — |
| počítačové služby | 31. 05. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 31. 05. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 05. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 31. 05. 2012 | — |
| fotografické služby | 31. 05. 2012 | — |
| výroba zvukových a vizuálnych záznamov | 31. 05. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 31. 05. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 31. 05. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 31. 05. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 05. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 31. 05. 2012 | — |
| výroba darčekových a úžitkových predmetov zo skla, dreva, kovov, textílií a plastov | 31. 05. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 05. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 31. 05. 2012 | — |
| vydavateľská činnosť | 31. 05. 2012 | — |
| prevádzkovanie záložne | 31. 05. 2012 | — |
| cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 31. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy | 31. 05. 2012 | — |
| prevádzkovanie autoumyvárne | 31. 05. 2012 | — |
| čistenie interiérov automobilov | 31. 05. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023530498 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2023530498 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2014 (rok porušenia 2013).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 02. 2024, rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zisk bez zmeny na 16 665 € a tržby bez zmeny na 155,1 tisíc eur.
Tržby
155 125 €
bez zmenyVýsledok hospodárenia
16 665 €
bez zmenyAktíva
5 162 €
bez zmenyVlastné imanie
13 550 €
bez zmenyZadlženosť
−162,5 %
Hrubá marža
10,7 %
Čistá marža
10,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16,5 tis. | 218,5 tis. | 163,7 tis. | 155,1 tis. | 155,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,3 tis. | 2,2 tis. | −5,3 tis. | 16,7 tis. | 16,7 tis. |
| Aktíva | 12,4 tis. | 23,2 tis. | 7,3 tis. | 5,2 tis. | 5,2 tis. |
| Vlastné imanie | 12,3 tis. | 2,2 tis. | 1,9 tis. | 13,6 tis. | 13,6 tis. |
| Daň z príjmu | 410 | 594 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,9 % | 90,4 % | 74,3 % | −162,5 % | −162,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 155,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,7 tis.
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −162,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 155,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,7 tis.
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −162,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 163,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,3 tis.
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- 1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 218,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 23,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 594
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 16,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 12,4 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 410
- Zadlženosť
- 0,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).