Súhrn
- Vznik
- 18. 05. 201214 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 606 398 €01/2018 — 06/2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Synerta Transport s.r.o. "v likvidácii"
- identifikačné číslo organizácie
- 46670751
- daňové identifikačné číslo
- 2023520048
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Okružná 3239, 90001 Modra, Slovenská republika
- Územie
- Modraokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 81534/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 267636
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 18. 05. 2012 | — |
| Prenájom motorových vozidiel | 12. 07. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 18. 05. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 18. 05. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 18. 05. 2012 | — |
| administratívne služby, | 18. 05. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 18. 05. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva, | 18. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 16. 06. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 16. 06. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 16. 06. 2012 | — |
| počítačové služby, | 16. 06. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 16. 06. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 16. 06. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 16. 06. 2012 | — |
| prevádzkovanie taxislužby v územnom obvode Bratislavský kraj, | 29. 01. 2013 | — |
| prevádzkovanie osobnej cestnej dopravy, | 29. 01. 2013 | — |
| medzinárodná osobná doprava autokarmi a autobusmi vykonávaná v prenájme alebo za odplatu, | 29. 01. 2013 | — |
| prevádzkovanie cestovnej kancelárie | 18. 07. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA DVORECKÝ & PARTNERI s. r. o. · od 13. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023520048 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2018 — 06/2018 prehĺbila stratu na −153 765 € a znížila tržby o ▼17 % na 606,4 tisíc eur.
Tržby
606 398 €
▼ 17,3 %Výsledok hospodárenia
−153 765 €
▼ 5 126,5 %Aktíva
88 062 €
▼ 87,6 %Vlastné imanie
−115 093 €
▼ 397,6 %Zadlženosť
230,7 %
Hrubá marža
−25,4 %
Čistá marža
−25,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 01/2018 — 06/2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,71 mil. | 1,48 mil. | 1,23 mil. | 733,1 tis. | 606,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,3 tis. | 30,4 tis. | 7,4 tis. | −2,9 tis. | −153,8 tis. |
| Aktíva | 472,8 tis. | 662,2 tis. | 1,6 mil. | 711,3 tis. | 88,1 tis. |
| Vlastné imanie | 26,7 tis. | 57,1 tis. | 41,6 tis. | 38,7 tis. | −115,1 tis. |
| Daň z príjmu | 3,1 tis. | 12,7 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 94,4 % | 89,8 % | 74,9 % | 94,6 % | 230,7 % |
01/2018 — 06/2018
- Tržby
- 606,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −153,8 tis.
- Aktíva
- 88,1 tis.
- Vlastné imanie
- −115,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 230,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 733,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 711,3 tis.
- Vlastné imanie
- 38,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,23 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 7,4 tis.
- Aktíva
- 1,6 mil.
- Vlastné imanie
- 41,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 74,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,48 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30,4 tis.
- Aktíva
- 662,2 tis.
- Vlastné imanie
- 57,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12,7 tis.
- Zadlženosť
- 89,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,71 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 472,8 tis.
- Vlastné imanie
- 26,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 94,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.