Súhrn
- Vznik
- 16. 05. 201214 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Emodus Slovakia s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46669795
- daňové identifikačné číslo
- 2023518112
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Starohorská cesta 1687/27, 96301 Krupina, Slovenská republika
- Územie
- Krupinaokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 22652/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 508390
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 05. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 16. 05. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 05. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 05. 2012 | — |
| administratívne služby | 16. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 05. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 05. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 16. 05. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 05. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 16. 05. 2012 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 25. 09. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023518112 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▲ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 242,1 tis. | 368,7 tis. | 335,8 tis. | 76 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 3,2 tis. | −71 | −2 tis. | −11 tis. | 0 |
| Aktíva | 19,1 tis. | 370,4 tis. | 58,4 tis. | 16,1 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 5 tis. | −71 | −2 tis. | −13 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 74,0 % | 100,0 % | 103,5 % | 180,7 % | — |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 76 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 16,1 tis.
- Vlastné imanie
- −13 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 180,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 335,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- −2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 103,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 368,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −71
- Aktíva
- 370,4 tis.
- Vlastné imanie
- −71
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 242,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 19,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 74,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).