Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 019 138 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Greenener s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46666702
- daňové identifikačné číslo
- 2023514229
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023514229
- Sídlo
- Trstice 97, 92542 Trstice, Slovenská republika
- Územie
- Trsticeokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40139/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 610010
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 05. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 05. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 05. 05. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 05. 05. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 25. 02. 2014 | — |
| Vedenie účtovníctva | 21. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 21. 03. 2020 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 21. 03. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 21. 03. 2020 | — |
| Administratívne služby | 21. 03. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 03. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 21. 03. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 21. 03. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 03. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 21. 03. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 21. 03. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 21. 03. 2020 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 21. 03. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 03. 2020 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 21. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 21. 03. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 21. 03. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 21. 03. 2020 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 21. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 21. 03. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 03. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 21. 03. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 21. 03. 2020 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 21. 03. 2020 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 21. 03. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 21. 03. 2020 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 21. 03. 2020 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 21. 03. 2020 | — |
| Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 3 | 30. 10. 2020 | — |
| Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny | 14. 07. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023514229 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 26. 03. 2014 |
| daňové identifikačné číslo | 2023514229 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 18. 02. 2020 (rok porušenia 2019).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 10. 2023, rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼73 % na 6 750 € a znížila tržby o ▼17 % na 1,02 mil. €.
Tržby
1 019 138 €
▼ 17,1 %Výsledok hospodárenia
6 750 €
▼ 73,3 %Aktíva
757 691 €
▼ 4,4 %Vlastné imanie
148 749 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
80,4 %
Hrubá marža
1,1 %
Čistá marža
0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 996,8 tis. | 1,41 mil. | 1,3 mil. | 1,23 mil. | 1,02 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 17,2 tis. | 45,6 tis. | −2,4 tis. | 25,2 tis. | 6,8 tis. |
| Aktíva | 346,6 tis. | 533,8 tis. | 719,2 tis. | 792,2 tis. | 757,7 tis. |
| Vlastné imanie | 41 tis. | 116,5 tis. | 172,2 tis. | 142 tis. | 148,7 tis. |
| Daň z príjmu | 4,6 tis. | 11,3 tis. | 451 | 8,1 tis. | 5 tis. |
| Zadlženosť | 88,2 % | 78,2 % | 76,0 % | 82,1 % | 80,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 757,7 tis.
- Vlastné imanie
- 148,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 80,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,23 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 25,2 tis.
- Aktíva
- 792,2 tis.
- Vlastné imanie
- 142 tis.
- Daň z príjmu
- 8,1 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,3 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 719,2 tis.
- Vlastné imanie
- 172,2 tis.
- Daň z príjmu
- 451
- Zadlženosť
- 76,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 45,6 tis.
- Aktíva
- 533,8 tis.
- Vlastné imanie
- 116,5 tis.
- Daň z príjmu
- 11,3 tis.
- Zadlženosť
- 78,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 996,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,2 tis.
- Aktíva
- 346,6 tis.
- Vlastné imanie
- 41 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).