prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Mondenaur s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46656880aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 423 202 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mondenaur s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46656880
daňové identifikačné číslo
2023488555
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Račianska 88b, 831 02 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 04. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 122622/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
207720
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve27. 04. 2012—
výroba čerpadiel a kompresorov27. 04. 2012—
čistenie kanalizačných systémov27. 04. 2012—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 04. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby27. 04. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 04. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 04. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla27. 04. 2012—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky27. 04. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 04. 2012—
počítačové služby27. 04. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 04. 2012—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností27. 04. 2012—
prenájom hnuteľných vecí27. 04. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 04. 2012—
čistiace a upratovacie služby27. 04. 2012—
reklamné a marketingové služby27. 04. 2012—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov27. 04. 2012—
Maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami (vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s autodoplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle)18. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023488555: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023488555Obdobia daňových registráciíDIČ 2023488555: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023488555Obdobia daňových registráciíDIČ 2023488555: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023488555
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202348855510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 08. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 zvýšila zisk o ▲7 % na 10 815 € a zvýšila tržby o ▲173 % na 2,42 mil. €.

Tržby

2 423 202 €

▲ 172,7 %

Výsledok hospodárenia

10 815 €

▲ 7,0 %

Aktíva

101 560 €

▼ 19,8 %

Vlastné imanie

−34 364 €

▲ 23,9 %

Zadlženosť

133,8 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 32 010 €. 2015: tržby 1 821 €. 2016: tržby 888 511 €. 2017: tržby 2 423 202 €.2,5 mil.1,25 mil.032 tis.1,8 tis.888,5 tis.2,42 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 32 010 €. 2015: tržby 1 821 €. 2016: tržby 888 511 €. 2017: tržby 2 423 202 €.2,5 mil.1,25 mil.032 tis.1,8 tis.888,5 tis.2,42 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 32 010 €. 2015: tržby 1 821 €. 2016: tržby 888 511 €. 2017: tržby 2 423 202 €.2,5 mil.1,25 mil.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 261 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 232 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 106 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 815 €.20 tis.0−50 tis.−25,3 tis.−9,2 tis.+10,1 tis.+10,8 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 261 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 232 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 106 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 815 €.20 tis.0−50 tis.−25,3 tis.−9,2 tis.+10,1 tis.+10,8 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 261 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 232 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 106 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 815 €.20 tis.0−50 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 123 822 €, vlastné imanie −46 054 €. 2015: aktíva 115 183 €, vlastné imanie −55 285 €. 2016: aktíva 126 601 €, vlastné imanie −45 179 €. 2017: aktíva 101 560 €, vlastné imanie −34 364 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 123 822 €, vlastné imanie −46 054 €. 2015: aktíva 115 183 €, vlastné imanie −55 285 €. 2016: aktíva 126 601 €, vlastné imanie −45 179 €. 2017: aktíva 101 560 €, vlastné imanie −34 364 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 123 822 €, vlastné imanie −46 054 €. 2015: aktíva 115 183 €, vlastné imanie −55 285 €. 2016: aktíva 126 601 €, vlastné imanie −45 179 €. 2017: aktíva 101 560 €, vlastné imanie −34 364 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 64 261 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 26 196 €. 2015: dlhodobý majetok 43 804 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 25 640 €. 2016: dlhodobý majetok 39 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 483 €, finančné účty 2 200 €. 2017: dlhodobý majetok 36 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 212 €, finančné účty 3 319 €.200 tis.100 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 64 261 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 26 196 €. 2015: dlhodobý majetok 43 804 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 25 640 €. 2016: dlhodobý majetok 39 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 483 €, finančné účty 2 200 €. 2017: dlhodobý majetok 36 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 212 €, finančné účty 3 319 €.200 tis.100 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 64 261 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 26 196 €. 2015: dlhodobý majetok 43 804 €, zásoby 33 188 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 25 640 €. 2016: dlhodobý majetok 39 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 483 €, finančné účty 2 200 €. 2017: dlhodobý majetok 36 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 212 €, finančné účty 3 319 €.200 tis.100 tis.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −46 054 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 876 €. 2015: vlastné imanie −55 285 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 468 €. 2016: vlastné imanie −45 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 171 780 €. 2017: vlastné imanie −34 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 924 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −46 054 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 876 €. 2015: vlastné imanie −55 285 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 468 €. 2016: vlastné imanie −45 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 171 780 €. 2017: vlastné imanie −34 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 924 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −46 054 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 876 €. 2015: vlastné imanie −55 285 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 468 €. 2016: vlastné imanie −45 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 171 780 €. 2017: vlastné imanie −34 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 924 €.200 tis.0−100 tis.2014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09609602,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09609602,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.096020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32 tis.1,8 tis.888,5 tis.2,42 mil.
Výsledok hospodárenia−25,3 tis.−9,2 tis.10,1 tis.10,8 tis.
Aktíva123,8 tis.115,2 tis.126,6 tis.101,6 tis.
Vlastné imanie−46,1 tis.−55,3 tis.−45,2 tis.−34,4 tis.
Daň z príjmu9609602,9 tis.2,9 tis.
Zadlženosť137,2 %148,0 %135,7 %133,8 %

2017

Tržby
2,42 mil.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
101,6 tis.
Vlastné imanie
−34,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
133,8 %

2016

Tržby
888,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
126,6 tis.
Vlastné imanie
−45,2 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
135,7 %

2015

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,2 tis.
Aktíva
115,2 tis.
Vlastné imanie
−55,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
148,0 %

2014

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,3 tis.
Aktíva
123,8 tis.
Vlastné imanie
−46,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
137,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API