prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

R-ITALY s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46652221aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 05. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 382 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
R-ITALY s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46652221
daňové identifikačné číslo
2023535283
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
A. Bernoláka 2615/7, 02201 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 05. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75478/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
473897
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,04. 05. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,04. 05. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,04. 05. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky,04. 05. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,04. 05. 2012—
reklamné a marketingové služby,04. 05. 2012—
čistiace a upratovacie služby,04. 05. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),04. 05. 2012—
sťahovacie služby,04. 05. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023535283: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023535283Obdobia daňových registráciíDIČ 2023535283: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023535283Obdobia daňových registráciíDIČ 2023535283: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023535283
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202353528310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −81 231 € a znížila tržby o ▼97 % na 6,4 tisíc eur.

Tržby

6 382 €

▼ 96,6 %

Výsledok hospodárenia

−81 231 €

▲ 78,3 %

Aktíva

6 464 €

▼ 83,6 %

Vlastné imanie

−569 077 €

▼ 16,7 %

Zadlženosť

8 903,8 %

Hrubá marža

−1 272,8 %

Čistá marža

−1 272,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 471 369 €. 2017: tržby 600 453 €. 2018: tržby 277 225 €. 2019: tržby 187 248 €. 2020: tržby 6 382 €.1 mil.500 tis.0471,4 tis.600,5 tis.277,2 tis.187,2 tis.6,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 471 369 €. 2017: tržby 600 453 €. 2018: tržby 277 225 €. 2019: tržby 187 248 €. 2020: tržby 6 382 €.1 mil.500 tis.0471,4 tis.600,5 tis.277,2 tis.187,2 tis.6,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 471 369 €. 2017: tržby 600 453 €. 2018: tržby 277 225 €. 2019: tržby 187 248 €. 2020: tržby 6 382 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −50 340 €. 2017: výsledok hospodárenia 12 045 €. 2018: výsledok hospodárenia 80 383 €. 2019: výsledok hospodárenia −373 660 €. 2020: výsledok hospodárenia −81 231 €.100 tis.0−500 tis.−50,3 tis.+12 tis.+80,4 tis.−373,7 tis.−81,2 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −50 340 €. 2017: výsledok hospodárenia 12 045 €. 2018: výsledok hospodárenia 80 383 €. 2019: výsledok hospodárenia −373 660 €. 2020: výsledok hospodárenia −81 231 €.100 tis.0−500 tis.−50,3 tis.+80,4 tis.−81,2 tis.201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −50 340 €. 2017: výsledok hospodárenia 12 045 €. 2018: výsledok hospodárenia 80 383 €. 2019: výsledok hospodárenia −373 660 €. 2020: výsledok hospodárenia −81 231 €.100 tis.0−500 tis.20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 507 651 €, vlastné imanie −16 874 €. 2017: aktíva 541 087 €, vlastné imanie −4 828 €. 2018: aktíva 634 600 €, vlastné imanie 75 554 €. 2019: aktíva 39 530 €, vlastné imanie −487 845 €. 2020: aktíva 6 464 €, vlastné imanie −569 077 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 507 651 €, vlastné imanie −16 874 €. 2017: aktíva 541 087 €, vlastné imanie −4 828 €. 2018: aktíva 634 600 €, vlastné imanie 75 554 €. 2019: aktíva 39 530 €, vlastné imanie −487 845 €. 2020: aktíva 6 464 €, vlastné imanie −569 077 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 507 651 €, vlastné imanie −16 874 €. 2017: aktíva 541 087 €, vlastné imanie −4 828 €. 2018: aktíva 634 600 €, vlastné imanie 75 554 €. 2019: aktíva 39 530 €, vlastné imanie −487 845 €. 2020: aktíva 6 464 €, vlastné imanie −569 077 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 195 727 €, pohľadávky 272 546 €, finančné účty 10 931 €. 2017: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 383 049 €, pohľadávky 124 626 €, finančné účty 18 773 €. 2018: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 421 981 €, pohľadávky 167 736 €, finančné účty 31 435 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 32 535 €, finančné účty 887 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 164 €, finančné účty 38 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 195 727 €, pohľadávky 272 546 €, finančné účty 10 931 €. 2017: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 383 049 €, pohľadávky 124 626 €, finančné účty 18 773 €. 2018: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 421 981 €, pohľadávky 167 736 €, finančné účty 31 435 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 32 535 €, finančné účty 887 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 164 €, finančné účty 38 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 195 727 €, pohľadávky 272 546 €, finančné účty 10 931 €. 2017: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 383 049 €, pohľadávky 124 626 €, finančné účty 18 773 €. 2018: dlhodobý majetok 1 460 €, zásoby 421 981 €, pohľadávky 167 736 €, finančné účty 31 435 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 32 535 €, finančné účty 887 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 164 €, finančné účty 38 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −16 874 €, dlhodobé záväzky 198 €, krátkodobé záväzky 524 327 €. 2017: vlastné imanie −4 828 €, dlhodobé záväzky 331 €, krátkodobé záväzky 545 584 €. 2018: vlastné imanie 75 554 €, dlhodobé záväzky 418 €, krátkodobé záväzky 558 628 €. 2019: vlastné imanie −487 845 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 526 931 €. 2020: vlastné imanie −569 077 €, dlhodobé záväzky 29 652 €, krátkodobé záväzky 545 889 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −16 874 €, dlhodobé záväzky 198 €, krátkodobé záväzky 524 327 €. 2017: vlastné imanie −4 828 €, dlhodobé záväzky 331 €, krátkodobé záväzky 545 584 €. 2018: vlastné imanie 75 554 €, dlhodobé záväzky 418 €, krátkodobé záväzky 558 628 €. 2019: vlastné imanie −487 845 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 526 931 €. 2020: vlastné imanie −569 077 €, dlhodobé záväzky 29 652 €, krátkodobé záväzky 545 889 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −16 874 €, dlhodobé záväzky 198 €, krátkodobé záväzky 524 327 €. 2017: vlastné imanie −4 828 €, dlhodobé záväzky 331 €, krátkodobé záväzky 545 584 €. 2018: vlastné imanie 75 554 €, dlhodobé záväzky 418 €, krátkodobé záväzky 558 628 €. 2019: vlastné imanie −487 845 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 526 931 €. 2020: vlastné imanie −569 077 €, dlhodobé záväzky 29 652 €, krátkodobé záväzky 545 889 €.1 mil.0−1 mil.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 17 597 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.096017,6 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 17 597 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.096017,6 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 17 597 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.096000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby471,4 tis.600,5 tis.277,2 tis.187,2 tis.6,4 tis.
Výsledok hospodárenia−50,3 tis.12 tis.80,4 tis.−373,7 tis.−81,2 tis.
Aktíva507,7 tis.541,1 tis.634,6 tis.39,5 tis.6,5 tis.
Vlastné imanie−16,9 tis.−4,8 tis.75,6 tis.−487,8 tis.−569,1 tis.
Daň z príjmu96017,6 tis.000
Zadlženosť103,3 %100,9 %88,1 %1 334,1 %8 903,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−81,2 tis.
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
−569,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8 903,8 %

2019

Tržby
187,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−373,7 tis.
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
−487,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 334,1 %

2018

Tržby
277,2 tis.
Výsledok hospodárenia
80,4 tis.
Aktíva
634,6 tis.
Vlastné imanie
75,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,1 %

2017

Tržby
600,5 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
541,1 tis.
Vlastné imanie
−4,8 tis.
Daň z príjmu
17,6 tis.
Zadlženosť
100,9 %

2016

Tržby
471,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−50,3 tis.
Aktíva
507,7 tis.
Vlastné imanie
−16,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
103,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API