prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PeeDy s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46643184aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
175 246 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PeeDy s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46643184
daňové identifikačné číslo
2023491701
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023491701
Sídlo
Kalinov 2035, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 04. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56515/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
592819
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 04. 2012—
čistiace a upratovacie služby13. 04. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 04. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 04. 2012—
počítačové služby13. 04. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 04. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 04. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby13. 04. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 04. 2012—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve13. 04. 2012—
textilná výroba13. 04. 2012—
výroba plastov v primárnej forme13. 04. 2012—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov13. 04. 2012—
záložne13. 04. 2012—
oprava bicyklov13. 04. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 04. 2012—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien13. 04. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023491701: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023491701: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023491701IČ DPH SK2023491701Obdobia daňových registráciíDIČ 2023491701: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023491701: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023491701IČ DPH SK2023491701Obdobia daňových registráciíDIČ 2023491701: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023491701: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023491701IČ DPH SK2023491701
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202349170111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 30. 05. 2012
daňové identifikačné číslo202349170110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲12 % na 80 721 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 175,2 tisíc eur.

Tržby

175 246 €

▲ 8,6 %

Výsledok hospodárenia

80 721 €

▲ 11,5 %

Aktíva

98 904 €

▲ 7,9 %

Vlastné imanie

86 349 €

▲ 10,7 %

Zadlženosť

12,7 %

Hrubá marža

58,4 %

Čistá marža

46,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 88 891 €. 2022: tržby 111 608 €. 2023: tržby 146 369 €. 2024: tržby 161 324 €. 2025: tržby 175 246 €.200 tis.100 tis.088,9 tis.111,6 tis.146,4 tis.161,3 tis.175,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 88 891 €. 2022: tržby 111 608 €. 2023: tržby 146 369 €. 2024: tržby 161 324 €. 2025: tržby 175 246 €.200 tis.100 tis.088,9 tis.111,6 tis.146,4 tis.161,3 tis.175,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 88 891 €. 2022: tržby 111 608 €. 2023: tržby 146 369 €. 2024: tržby 161 324 €. 2025: tržby 175 246 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 586 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 453 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 383 €. 2025: výsledok hospodárenia 80 721 €.100 tis.50 tis.0+33,6 tis.+42,9 tis.+65,5 tis.+72,4 tis.+80,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 586 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 453 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 383 €. 2025: výsledok hospodárenia 80 721 €.100 tis.50 tis.0+33,6 tis.+42,9 tis.+65,5 tis.+72,4 tis.+80,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 33 586 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 453 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 383 €. 2025: výsledok hospodárenia 80 721 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 261 €, vlastné imanie 39 214 €. 2022: aktíva 61 384 €, vlastné imanie 48 559 €. 2023: aktíva 88 140 €, vlastné imanie 71 081 €. 2024: aktíva 91 663 €, vlastné imanie 78 011 €. 2025: aktíva 98 904 €, vlastné imanie 86 349 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 261 €, vlastné imanie 39 214 €. 2022: aktíva 61 384 €, vlastné imanie 48 559 €. 2023: aktíva 88 140 €, vlastné imanie 71 081 €. 2024: aktíva 91 663 €, vlastné imanie 78 011 €. 2025: aktíva 98 904 €, vlastné imanie 86 349 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 261 €, vlastné imanie 39 214 €. 2022: aktíva 61 384 €, vlastné imanie 48 559 €. 2023: aktíva 88 140 €, vlastné imanie 71 081 €. 2024: aktíva 91 663 €, vlastné imanie 78 011 €. 2025: aktíva 98 904 €, vlastné imanie 86 349 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 235 €, finančné účty 49 427 €. 2022: dlhodobý majetok 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 175 €, finančné účty 54 971 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 504 €, finančné účty 75 636 €. 2024: dlhodobý majetok 23 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 615 €, finančné účty 65 936 €. 2025: dlhodobý majetok 16 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky −90 €, finančné účty 82 647 €.100 tis.0−10020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 235 €, finančné účty 49 427 €. 2022: dlhodobý majetok 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 175 €, finančné účty 54 971 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 504 €, finančné účty 75 636 €. 2024: dlhodobý majetok 23 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 615 €, finančné účty 65 936 €. 2025: dlhodobý majetok 16 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky −90 €, finančné účty 82 647 €.100 tis.0−10020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 235 €, finančné účty 49 427 €. 2022: dlhodobý majetok 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 175 €, finančné účty 54 971 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 504 €, finančné účty 75 636 €. 2024: dlhodobý majetok 23 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 615 €, finančné účty 65 936 €. 2025: dlhodobý majetok 16 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky −90 €, finančné účty 82 647 €.100 tis.0−10020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 214 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 10 995 €. 2022: vlastné imanie 48 559 €, dlhodobé záväzky 114 €, krátkodobé záväzky 12 711 €. 2023: vlastné imanie 71 081 €, dlhodobé záväzky 176 €, krátkodobé záväzky 16 883 €. 2024: vlastné imanie 78 011 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 13 617 €. 2025: vlastné imanie 86 349 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 542 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 214 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 10 995 €. 2022: vlastné imanie 48 559 €, dlhodobé záväzky 114 €, krátkodobé záväzky 12 711 €. 2023: vlastné imanie 71 081 €, dlhodobé záväzky 176 €, krátkodobé záväzky 16 883 €. 2024: vlastné imanie 78 011 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 13 617 €. 2025: vlastné imanie 86 349 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 542 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 214 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 10 995 €. 2022: vlastné imanie 48 559 €, dlhodobé záväzky 114 €, krátkodobé záväzky 12 711 €. 2023: vlastné imanie 71 081 €, dlhodobé záväzky 176 €, krátkodobé záväzky 16 883 €. 2024: vlastné imanie 78 011 €, dlhodobé záväzky 35 €, krátkodobé záväzky 13 617 €. 2025: vlastné imanie 86 349 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 542 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 944 €. 2022: daň z príjmu 11 458 €. 2023: daň z príjmu 17 421 €. 2024: daň z príjmu 19 265 €. 2025: daň z príjmu 21 553 €.25 tis.12,5 tis.08,9 tis.11,5 tis.17,4 tis.19,3 tis.21,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 944 €. 2022: daň z príjmu 11 458 €. 2023: daň z príjmu 17 421 €. 2024: daň z príjmu 19 265 €. 2025: daň z príjmu 21 553 €.25 tis.12,5 tis.08,9 tis.11,5 tis.17,4 tis.19,3 tis.21,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 944 €. 2022: daň z príjmu 11 458 €. 2023: daň z príjmu 17 421 €. 2024: daň z príjmu 19 265 €. 2025: daň z príjmu 21 553 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby88,9 tis.111,6 tis.146,4 tis.161,3 tis.175,2 tis.
Výsledok hospodárenia33,6 tis.42,9 tis.65,5 tis.72,4 tis.80,7 tis.
Aktíva50,3 tis.61,4 tis.88,1 tis.91,7 tis.98,9 tis.
Vlastné imanie39,2 tis.48,6 tis.71,1 tis.78 tis.86,3 tis.
Daň z príjmu8,9 tis.11,5 tis.17,4 tis.19,3 tis.21,6 tis.
Zadlženosť22,0 %20,9 %19,4 %14,9 %12,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
175,2 tis.
Výsledok hospodárenia
80,7 tis.
Aktíva
98,9 tis.
Vlastné imanie
86,3 tis.
Daň z príjmu
21,6 tis.
Zadlženosť
12,7 %

2024

Tržby
161,3 tis.
Výsledok hospodárenia
72,4 tis.
Aktíva
91,7 tis.
Vlastné imanie
78 tis.
Daň z príjmu
19,3 tis.
Zadlženosť
14,9 %

2023

Tržby
146,4 tis.
Výsledok hospodárenia
65,5 tis.
Aktíva
88,1 tis.
Vlastné imanie
71,1 tis.
Daň z príjmu
17,4 tis.
Zadlženosť
19,4 %

2022

Tržby
111,6 tis.
Výsledok hospodárenia
42,9 tis.
Aktíva
61,4 tis.
Vlastné imanie
48,6 tis.
Daň z príjmu
11,5 tis.
Zadlženosť
20,9 %

2021

Tržby
88,9 tis.
Výsledok hospodárenia
33,6 tis.
Aktíva
50,3 tis.
Vlastné imanie
39,2 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
22,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API