Súhrn
- Vznik
- 03. 05. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 29 528 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. Gelatka, s. r. o. (skrátený názov AK JUDr. Gelatka, s. r. o.)
- identifikačné číslo organizácie
- 46633154
- daňové identifikačné číslo
- 2023508487
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023508487
- Sídlo
- Námestie SNP 17, 01501 Rajec, Slovenská republika
- Územie
- Rajecokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 05. 2012
- V registri
- 14 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56623/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 573198
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 19. 03. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023508487 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2023508487 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲167 % na 4 345 € a znížila tržby o ▼11 % na 29,5 tisíc eur.
Tržby
29 528 €
▼ 10,8 %Výsledok hospodárenia
4 345 €
▲ 166,6 %Aktíva
42 542 €
▲ 27,3 %Vlastné imanie
18 003 €
▲ 31,8 %Zadlženosť
57,7 %
Hrubá marža
16,4 %
Čistá marža
14,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,4 tis. | 33,6 tis. | 37 tis. | 33,1 tis. | 29,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | 401 | 5,7 tis. | 1,6 tis. | 4,3 tis. |
| Aktíva | 22,7 tis. | 24,3 tis. | 33,7 tis. | 33,4 tis. | 42,5 tis. |
| Vlastné imanie | 6 tis. | 6,4 tis. | 12 tis. | 13,7 tis. | 18 tis. |
| Daň z príjmu | 236 | 88 | 998 | 340 | 494 |
| Zadlženosť | 73,7 % | 73,7 % | 64,3 % | 59,1 % | 57,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 29,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 42,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 494
- Zadlženosť
- 57,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 33,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 33,4 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 37 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 33,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12 tis.
- Daň z príjmu
- 998
- Zadlženosť
- 64,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 401
- Aktíva
- 24,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 88
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 23,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 22,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 236
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.