Súhrn
- Vznik
- 16. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 210 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HELENA KREUTZOVÁ - ÚČTOVNÍCTVO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46631186
- daňové identifikačné číslo
- 2023488940
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Idanská 15/773, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 04. 2012
- V registri
- 14 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 29693/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1076286
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 16. 04. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 04. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 04. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 04. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 04. 2012 | — |
| faktoring a forfaiting | 16. 04. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 04. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 16. 04. 2012 | — |
| administratívne služby | 16. 04. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 16. 04. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023488940 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prehĺbila stratu na −1 853 € a znížila tržby o ▼8 % na 8,2 tisíc eur.
Tržby
8 210 €
▼ 7,5 %Výsledok hospodárenia
−1 853 €
▼ 103,2 %Aktíva
4 801 €
▼ 3,2 %Vlastné imanie
958 €
▼ 57,8 %Zadlženosť
89,3 %
Hrubá marža
−15,4 %
Čistá marža
−22,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13,8 tis. | 9,5 tis. | 9,5 tis. | 8,9 tis. | 8,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −18 | −999 | 100 | −912 | −1,9 tis. |
| Aktíva | 6 tis. | 4,8 tis. | 5,3 tis. | 5 tis. | 4,8 tis. |
| Vlastné imanie | 3,8 tis. | 3,3 tis. | 3,9 tis. | 2,3 tis. | 958 |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 495 | 542 | 587 |
| Zadlženosť | 30,6 % | 34,2 % | 38,6 % | 52,2 % | 89,3 % |
2019
- Tržby
- 8,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 958
- Daň z príjmu
- 587
- Zadlženosť
- 89,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 8,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −912
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 542
- Zadlženosť
- 52,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 9,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 100
- Aktíva
- 5,3 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 495
- Zadlženosť
- 38,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 9,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −999
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 34,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 13,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18
- Aktíva
- 6 tis.
- Vlastné imanie
- 3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 30,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.