prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Nellex s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46622926aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
5 960 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nellex s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46622926
daňové identifikačné číslo
2023512755
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Janka Kráľa 3, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 04. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 31457/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
218657
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 04. 2012—
reklamné a marketingové služby21. 04. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 04. 2012—
finančný leasing21. 04. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 04. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 04. 2012—
čistiace a upratovacie služby21. 04. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky21. 04. 2012—
vydavateľská činnosť21. 04. 2012—
prenájom hnuteľných vecí21. 04. 2012—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)21. 04. 2012—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 04. 2012—
prevádzkovanie cestovnej agentúry21. 04. 2012—
prevádzkovanie športových zariadení21. 04. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu21. 04. 2012—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 04. 2012—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 04. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 04. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby21. 04. 2012—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja21. 04. 2012—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied03. 06. 2016—
výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied03. 06. 2016—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 06. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023512755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023512755Obdobia daňových registráciíDIČ 2023512755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023512755Obdobia daňových registráciíDIČ 2023512755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023512755
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202351275510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −114 € a znížila tržby o ▼77 % na 6 tisíc eur.

Tržby

5 960 €

▼ 76,7 %

Výsledok hospodárenia

−114 €

▼ 102,0 %

Aktíva

18 833 €

▼ 27,7 %

Vlastné imanie

10 634 €

▼ 1,1 %

Zadlženosť

43,5 %

Hrubá marža

−0,5 %

Čistá marža

−1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 24 000 €. 10/2018 — 12/2018: tržby 20 473 €. 2019: tržby 99 331 €. 2020: tržby 25 585 €. 2021: tržby 5 960 €.100 tis.50 tis.024 tis.20,5 tis.99,3 tis.25,6 tis.6 tis.201710/2018 — 12/2018201920202021Tržby2017: tržby 24 000 €. 10/2018 — 12/2018: tržby 20 473 €. 2019: tržby 99 331 €. 2020: tržby 25 585 €. 2021: tržby 5 960 €.100 tis.50 tis.024 tis.99,3 tis.6 tis.201720192021Tržby2017: tržby 24 000 €. 10/2018 — 12/2018: tržby 20 473 €. 2019: tržby 99 331 €. 2020: tržby 25 585 €. 2021: tržby 5 960 €.100 tis.50 tis.010/2018 — 12/20182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 466 €. 10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 858 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 660 €. 2021: výsledok hospodárenia −114 €.10 tis.0−2 tis.+3,5 tis.−1,9 tis.+1,9 tis.+5,7 tis.−114201710/2018 — 12/2018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 466 €. 10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 858 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 660 €. 2021: výsledok hospodárenia −114 €.10 tis.0−2 tis.+3,5 tis.+1,9 tis.−114201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 466 €. 10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 858 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 660 €. 2021: výsledok hospodárenia −114 €.10 tis.0−2 tis.−11410/2018 — 12/20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 780 €, vlastné imanie 11 785 €. 10/2018 — 12/2018: aktíva 10 447 €, vlastné imanie 3 142 €. 2019: aktíva 23 056 €, vlastné imanie 5 088 €. 2020: aktíva 26 040 €, vlastné imanie 10 748 €. 2021: aktíva 18 833 €, vlastné imanie 10 634 €.50 tis.25 tis.0201710/2018 — 12/2018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 780 €, vlastné imanie 11 785 €. 10/2018 — 12/2018: aktíva 10 447 €, vlastné imanie 3 142 €. 2019: aktíva 23 056 €, vlastné imanie 5 088 €. 2020: aktíva 26 040 €, vlastné imanie 10 748 €. 2021: aktíva 18 833 €, vlastné imanie 10 634 €.50 tis.25 tis.0201720192021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 780 €, vlastné imanie 11 785 €. 10/2018 — 12/2018: aktíva 10 447 €, vlastné imanie 3 142 €. 2019: aktíva 23 056 €, vlastné imanie 5 088 €. 2020: aktíva 26 040 €, vlastné imanie 10 748 €. 2021: aktíva 18 833 €, vlastné imanie 10 634 €.50 tis.25 tis.010/2018 — 12/20182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 13 180 €. 10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 220 €, finančné účty 227 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 990 €, finančné účty 6 066 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 492 €, finančné účty 11 548 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 483 €, finančné účty 5 350 €.50 tis.25 tis.0201710/2018 — 12/2018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 13 180 €. 10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 220 €, finančné účty 227 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 990 €, finančné účty 6 066 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 492 €, finančné účty 11 548 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 483 €, finančné účty 5 350 €.50 tis.25 tis.0201720192021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 13 180 €. 10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 220 €, finančné účty 227 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 990 €, finančné účty 6 066 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 492 €, finančné účty 11 548 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 483 €, finančné účty 5 350 €.50 tis.25 tis.010/2018 — 12/20182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 995 €. 10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 142 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 262 €. 2019: vlastné imanie 5 088 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 17 814 €. 2020: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 15 138 €. 2021: vlastné imanie 10 634 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 8 045 €.50 tis.25 tis.0201710/2018 — 12/2018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 995 €. 10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 142 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 262 €. 2019: vlastné imanie 5 088 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 17 814 €. 2020: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 15 138 €. 2021: vlastné imanie 10 634 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 8 045 €.50 tis.25 tis.0201720192021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 995 €. 10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 142 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 262 €. 2019: vlastné imanie 5 088 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 17 814 €. 2020: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 15 138 €. 2021: vlastné imanie 10 634 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 8 045 €.50 tis.25 tis.010/2018 — 12/20182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 993 €. 2021: daň z príjmu 84 €.1 tis.5000960049999384201710/2018 — 12/2018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 993 €. 2021: daň z príjmu 84 €.1 tis.500096049984201720192021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 993 €. 2021: daň z príjmu 84 €.1 tis.500008410/2018 — 12/20182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok10/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby24 tis.20,5 tis.99,3 tis.25,6 tis.6 tis.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.−1,9 tis.1,9 tis.5,7 tis.−114
Aktíva23,8 tis.10,4 tis.23,1 tis.26 tis.18,8 tis.
Vlastné imanie11,8 tis.3,1 tis.5,1 tis.10,7 tis.10,6 tis.
Daň z príjmu960049999384
Zadlženosť50,4 %69,9 %77,9 %58,7 %43,5 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
−114
Aktíva
18,8 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
84
Zadlženosť
43,5 %

2020

Tržby
25,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
26 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
993
Zadlženosť
58,7 %

2019

Tržby
99,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
23,1 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
499
Zadlženosť
77,9 %

10/2018 — 12/2018

Tržby
20,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,9 %

2017

Tržby
24 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
50,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API