prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

KM Style s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46622420aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
4 797 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KM Style s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46622420
daňové identifikačné číslo
2023493032
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. 17. novembra 958, 02201 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 04. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56540/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
590083
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 04. 2012—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve27. 09. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva27. 09. 2017—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba27. 09. 2017—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava27. 09. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 09. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 09. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 09. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 09. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 09. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 09. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023493032: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023493032Obdobia daňových registráciíDIČ 2023493032: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023493032Obdobia daňových registráciíDIČ 2023493032: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023493032
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202349303210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 855 € a znížila tržby o ▼65 % na 4,8 tisíc eur.

Tržby

4 797 €

▼ 64,8 %

Výsledok hospodárenia

855 €

▲ 164,1 %

Aktíva

15 379 €

▼ 4,3 %

Vlastné imanie

13 088 €

▼ 8,3 %

Zadlženosť

14,9 %

Hrubá marža

24,9 %

Čistá marža

17,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 7 110 €. 2020: tržby 26 827 €. 2021: tržby 38 094 €. 2022: tržby 13 638 €. 2024: tržby 4 797 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.26,8 tis.38,1 tis.13,6 tis.4,8 tis.20192020202120222024Tržby2019: tržby 7 110 €. 2020: tržby 26 827 €. 2021: tržby 38 094 €. 2022: tržby 13 638 €. 2024: tržby 4 797 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.26,8 tis.38,1 tis.13,6 tis.4,8 tis.20192020202120222024Tržby2019: tržby 7 110 €. 2020: tržby 26 827 €. 2021: tržby 38 094 €. 2022: tržby 13 638 €. 2024: tržby 4 797 €.50 tis.25 tis.0201920212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 746 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 967 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 589 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 334 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €.5 tis.0−2 tis.+4,7 tis.+2 tis.+2,6 tis.−1,3 tis.+85520192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 746 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 967 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 589 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 334 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €.5 tis.0−2 tis.+4,7 tis.+2 tis.+2,6 tis.−1,3 tis.+85520192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 746 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 967 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 589 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 334 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €.5 tis.0−2 tis.+855201920212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 070 €, vlastné imanie 11 045 €. 2020: aktíva 17 814 €, vlastné imanie 13 011 €. 2021: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 15 600 €. 2022: aktíva 16 067 €, vlastné imanie 14 266 €. 2024: aktíva 15 379 €, vlastné imanie 13 088 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 070 €, vlastné imanie 11 045 €. 2020: aktíva 17 814 €, vlastné imanie 13 011 €. 2021: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 15 600 €. 2022: aktíva 16 067 €, vlastné imanie 14 266 €. 2024: aktíva 15 379 €, vlastné imanie 13 088 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 070 €, vlastné imanie 11 045 €. 2020: aktíva 17 814 €, vlastné imanie 13 011 €. 2021: aktíva 17 505 €, vlastné imanie 15 600 €. 2022: aktíva 16 067 €, vlastné imanie 14 266 €. 2024: aktíva 15 379 €, vlastné imanie 13 088 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 841 €. 2020: dlhodobý majetok 2 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 688 €, finančné účty 647 €. 2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 776 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 067 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 14 879 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 841 €. 2020: dlhodobý majetok 2 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 688 €, finančné účty 647 €. 2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 776 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 067 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 14 879 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 841 €. 2020: dlhodobý majetok 2 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 688 €, finančné účty 647 €. 2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 776 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 067 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 14 879 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 11 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 025 €. 2020: vlastné imanie 13 011 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 803 €. 2021: vlastné imanie 15 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 905 €. 2022: vlastné imanie 14 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 801 €. 2024: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 291 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 11 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 025 €. 2020: vlastné imanie 13 011 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 803 €. 2021: vlastné imanie 15 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 905 €. 2022: vlastné imanie 14 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 801 €. 2024: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 291 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 11 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 025 €. 2020: vlastné imanie 13 011 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 803 €. 2021: vlastné imanie 15 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 905 €. 2022: vlastné imanie 14 266 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 801 €. 2024: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 291 €.20 tis.10 tis.020192020202120222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 373 €. 2021: daň z príjmu 498 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500480373498034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 373 €. 2021: daň z príjmu 498 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500480373498034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 373 €. 2021: daň z príjmu 498 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500480373498034020192020202120222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,1 tis.26,8 tis.38,1 tis.13,6 tis.4,8 tis.
Výsledok hospodárenia4,7 tis.2 tis.2,6 tis.−1,3 tis.855
Aktíva12,1 tis.17,8 tis.17,5 tis.16,1 tis.15,4 tis.
Vlastné imanie11 tis.13 tis.15,6 tis.14,3 tis.13,1 tis.
Daň z príjmu4803734980340
Zadlženosť8,5 %27,0 %10,9 %11,2 %14,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
4,8 tis.
Výsledok hospodárenia
855
Aktíva
15,4 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
14,9 %

2022

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
16,1 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11,2 %

2021

Tržby
38,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
17,5 tis.
Vlastné imanie
15,6 tis.
Daň z príjmu
498
Zadlženosť
10,9 %

2020

Tržby
26,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
17,8 tis.
Vlastné imanie
13 tis.
Daň z príjmu
373
Zadlženosť
27,0 %

2019

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
12,1 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
8,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API