prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

OCTALKEY s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46611894aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OCTALKEY s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46611894
daňové identifikačné číslo
2023485541
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 67288/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
854990
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 03. 2012—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 03. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla29. 03. 2012—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky29. 03. 2012—
výroba kľúčov, visiacich zámkov, závesov, montáž a demontáž mechanických zámkov29. 03. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023485541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023485541Obdobia daňových registráciíDIČ 2023485541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023485541Obdobia daňových registráciíDIČ 2023485541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023485541
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202348554110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 10. 10. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −224 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−224 €

▼ 112,3 %

Aktíva

1 259 €

▼ 73,2 %

Vlastné imanie

681 €

▼ 24,8 %

Zadlženosť

45,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 23 922 €. 2019: tržby 13 630 €. 2020: tržby 21 819 €. 2021: tržby 10 249 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.023,9 tis.13,6 tis.21,8 tis.10,2 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 23 922 €. 2019: tržby 13 630 €. 2020: tržby 21 819 €. 2021: tržby 10 249 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.023,9 tis.13,6 tis.21,8 tis.10,2 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 23 922 €. 2019: tržby 13 630 €. 2020: tržby 21 819 €. 2021: tržby 10 249 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 045 €. 2019: výsledok hospodárenia 408 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −224 €.5 tis.0−20 tis.−10 tis.+408+3,4 tis.+1,8 tis.−22420182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 045 €. 2019: výsledok hospodárenia 408 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −224 €.5 tis.0−20 tis.−10 tis.+408+3,4 tis.+1,8 tis.−22420182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 045 €. 2019: výsledok hospodárenia 408 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −224 €.5 tis.0−20 tis.−224201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 719 €, vlastné imanie −4 704 €. 2019: aktíva 1 732 €, vlastné imanie −4 296 €. 2020: aktíva 13 346 €, vlastné imanie −922 €. 2021: aktíva 4 705 €, vlastné imanie 905 €. 2022: aktíva 1 259 €, vlastné imanie 681 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 719 €, vlastné imanie −4 704 €. 2019: aktíva 1 732 €, vlastné imanie −4 296 €. 2020: aktíva 13 346 €, vlastné imanie −922 €. 2021: aktíva 4 705 €, vlastné imanie 905 €. 2022: aktíva 1 259 €, vlastné imanie 681 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 719 €, vlastné imanie −4 704 €. 2019: aktíva 1 732 €, vlastné imanie −4 296 €. 2020: aktíva 13 346 €, vlastné imanie −922 €. 2021: aktíva 4 705 €, vlastné imanie 905 €. 2022: aktíva 1 259 €, vlastné imanie 681 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 022 €, zásoby 774 €, pohľadávky 4 471 €, finančné účty 1 452 €. 2019: dlhodobý majetok 1 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 160 €, finančné účty 1 411 €. 2020: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 440 €, finančné účty 455 €. 2021: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 408 €, finančné účty 3 818 €. 2022: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 806 €.20 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 022 €, zásoby 774 €, pohľadávky 4 471 €, finančné účty 1 452 €. 2019: dlhodobý majetok 1 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 160 €, finančné účty 1 411 €. 2020: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 440 €, finančné účty 455 €. 2021: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 408 €, finančné účty 3 818 €. 2022: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 806 €.20 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 022 €, zásoby 774 €, pohľadávky 4 471 €, finančné účty 1 452 €. 2019: dlhodobý majetok 1 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 160 €, finančné účty 1 411 €. 2020: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 440 €, finančné účty 455 €. 2021: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 408 €, finančné účty 3 818 €. 2022: dlhodobý majetok 451 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 806 €.20 tis.0−2 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 423 €. 2019: vlastné imanie −4 296 €, dlhodobé záväzky 4 308 €, krátkodobé záväzky 1 720 €. 2020: vlastné imanie −922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 268 €. 2021: vlastné imanie 905 €, dlhodobé záväzky 2 615 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2022: vlastné imanie 681 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 343 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 423 €. 2019: vlastné imanie −4 296 €, dlhodobé záväzky 4 308 €, krátkodobé záväzky 1 720 €. 2020: vlastné imanie −922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 268 €. 2021: vlastné imanie 905 €, dlhodobé záväzky 2 615 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2022: vlastné imanie 681 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 343 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 423 €. 2019: vlastné imanie −4 296 €, dlhodobé záväzky 4 308 €, krátkodobé záväzky 1 720 €. 2020: vlastné imanie −922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 268 €. 2021: vlastné imanie 905 €, dlhodobé záväzky 2 615 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2022: vlastné imanie 681 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 343 €.20 tis.0−5 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,9 tis.13,6 tis.21,8 tis.10,2 tis.0
Výsledok hospodárenia−10 tis.4083,4 tis.1,8 tis.−224
Aktíva9,7 tis.1,7 tis.13,3 tis.4,7 tis.1,3 tis.
Vlastné imanie−4,7 tis.−4,3 tis.−922905681
Daň z príjmu00000
Zadlženosť148,4 %348,0 %106,9 %80,8 %45,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−224
Aktíva
1,3 tis.
Vlastné imanie
681
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
45,9 %

2021

Tržby
10,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
905
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,8 %

2020

Tržby
21,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
−922
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,9 %

2019

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
408
Aktíva
1,7 tis.
Vlastné imanie
−4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
348,0 %

2018

Tržby
23,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
9,7 tis.
Vlastné imanie
−4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
148,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API