prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ISL ELEKTROSERVIS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46604707aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
594 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ISL ELEKTROSERVIS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46604707
daňové identifikačné číslo
2023483044
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
127, 09303 Kamenná Poruba, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 04. 2012
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25852/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
665803
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 04. 2012—
montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu; zaradenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov06. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 04. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 04. 2012—
chov vybraných druhov zvierat06. 04. 2012—
chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi06. 04. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 04. 2012—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie06. 04. 2012—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 09. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 09. 2012—
prevádzkovanie výdajne stravy29. 09. 2012—
výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)29. 09. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023483044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023483044Obdobia daňových registráciíDIČ 2023483044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023483044Obdobia daňových registráciíDIČ 2023483044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023483044
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202348304410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 387 € a zvýšila tržby z nuly na 594 €.

Tržby

594 €

Výsledok hospodárenia

387 €

▲ 117,0 %

Aktíva

7 566 €

▲ 145,0 %

Vlastné imanie

1 756 €

▲ 28,2 %

Zadlženosť

76,8 %

Hrubá marža

122,4 %

Čistá marža

65,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 480 €. 2022: tržby 14 118 €. 2023: tržby 2 759 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 594 €.20 tis.10 tis.01,5 tis.14,1 tis.2,8 tis.059420212022202320242025Tržby2021: tržby 1 480 €. 2022: tržby 14 118 €. 2023: tržby 2 759 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 594 €.20 tis.10 tis.01,5 tis.14,1 tis.2,8 tis.059420212022202320242025Tržby2021: tržby 1 480 €. 2022: tržby 14 118 €. 2023: tržby 2 759 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 594 €.20 tis.10 tis.0594202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 857 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 777 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 278 €. 2025: výsledok hospodárenia 387 €.1 tis.0−10 tis.−5,1 tis.+857−3,8 tis.−2,3 tis.+38720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 857 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 777 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 278 €. 2025: výsledok hospodárenia 387 €.1 tis.0−10 tis.−5,1 tis.+857−3,8 tis.−2,3 tis.+38720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 857 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 777 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 278 €. 2025: výsledok hospodárenia 387 €.1 tis.0−10 tis.+387202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 498 €, vlastné imanie 6 568 €. 2022: aktíva 12 823 €, vlastné imanie 7 425 €. 2023: aktíva 7 763 €, vlastné imanie 3 648 €. 2024: aktíva 3 088 €, vlastné imanie 1 370 €. 2025: aktíva 7 566 €, vlastné imanie 1 756 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 498 €, vlastné imanie 6 568 €. 2022: aktíva 12 823 €, vlastné imanie 7 425 €. 2023: aktíva 7 763 €, vlastné imanie 3 648 €. 2024: aktíva 3 088 €, vlastné imanie 1 370 €. 2025: aktíva 7 566 €, vlastné imanie 1 756 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 498 €, vlastné imanie 6 568 €. 2022: aktíva 12 823 €, vlastné imanie 7 425 €. 2023: aktíva 7 763 €, vlastné imanie 3 648 €. 2024: aktíva 3 088 €, vlastné imanie 1 370 €. 2025: aktíva 7 566 €, vlastné imanie 1 756 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 426 €, zásoby 14 €, pohľadávky 1 067 €, finančné účty 8 991 €. 2022: dlhodobý majetok 1 770 €, zásoby 69 €, pohľadávky 1 031 €, finančné účty 9 953 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 7 636 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 088 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 566 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 426 €, zásoby 14 €, pohľadávky 1 067 €, finančné účty 8 991 €. 2022: dlhodobý majetok 1 770 €, zásoby 69 €, pohľadávky 1 031 €, finančné účty 9 953 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 7 636 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 088 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 566 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 426 €, zásoby 14 €, pohľadávky 1 067 €, finančné účty 8 991 €. 2022: dlhodobý majetok 1 770 €, zásoby 69 €, pohľadávky 1 031 €, finančné účty 9 953 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 121 €, finančné účty 7 636 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 088 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 566 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 568 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 7 927 €. 2022: vlastné imanie 7 425 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 395 €. 2023: vlastné imanie 3 648 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 4 112 €. 2024: vlastné imanie 1 370 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 1 715 €. 2025: vlastné imanie 1 756 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 807 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 568 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 7 927 €. 2022: vlastné imanie 7 425 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 395 €. 2023: vlastné imanie 3 648 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 4 112 €. 2024: vlastné imanie 1 370 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 1 715 €. 2025: vlastné imanie 1 756 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 807 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 568 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 7 927 €. 2022: vlastné imanie 7 425 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 395 €. 2023: vlastné imanie 3 648 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 4 112 €. 2024: vlastné imanie 1 370 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 1 715 €. 2025: vlastné imanie 1 756 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 5 807 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 123 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000123034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 123 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000123034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 123 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000123034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,5 tis.14,1 tis.2,8 tis.0594
Výsledok hospodárenia−5,1 tis.857−3,8 tis.−2,3 tis.387
Aktíva14,5 tis.12,8 tis.7,8 tis.3,1 tis.7,6 tis.
Vlastné imanie6,6 tis.7,4 tis.3,6 tis.1,4 tis.1,8 tis.
Daň z príjmu01230340340
Zadlženosť54,7 %42,1 %53,0 %55,6 %76,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
594
Výsledok hospodárenia
387
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
76,8 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
1,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
55,6 %

2023

Tržby
2,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
53,0 %

2022

Tržby
14,1 tis.
Výsledok hospodárenia
857
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
123
Zadlženosť
42,1 %

2021

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,1 tis.
Aktíva
14,5 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
54,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API