prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

verusan, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46600957aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
77 605 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
verusan, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46600957
daňové identifikačné číslo
2023481251
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023481251
Sídlo
182, 02712 Vitanová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 88607/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
410778
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 03. 2012—
počítačové služby31. 03. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov31. 03. 2012—
Vydavateľská činnosť06. 10. 2016—
Administratívne služby06. 10. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení06. 10. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 10. 2016—
Prevádzkovanie zariadení na regeneráciu a rekondíciu06. 10. 2016—
Reklamné a marketingové služby06. 10. 2016—
Fotografické služby06. 10. 2016—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov06. 10. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 10. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 10. 2016—
Prieskum trhu a verejne mienky06. 10. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti06. 10. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí06. 10. 2016—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela06. 10. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023481251: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023481251: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023481251IČ DPH SK2023481251Obdobia daňových registráciíDIČ 2023481251: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023481251: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023481251IČ DPH SK2023481251Obdobia daňových registráciíDIČ 2023481251: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023481251: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023481251IČ DPH SK2023481251
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202348125111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 27. 11. 2018
daňové identifikačné číslo202348125110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −13 842 € a znížila tržby o ▼29 % na 77,6 tisíc eur.

Tržby

77 605 €

▼ 29,5 %

Výsledok hospodárenia

−13 842 €

▼ 1 246,8 %

Aktíva

24 161 €

▼ 42,6 %

Vlastné imanie

−22 533 €

▼ 159,3 %

Zadlženosť

193,3 %

Hrubá marža

−16,6 %

Čistá marža

−17,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 186 174 €. 2021: tržby 129 210 €. 2022: tržby 108 545 €. 2023: tržby 110 068 €. 2024: tržby 77 605 €.200 tis.100 tis.0186,2 tis.129,2 tis.108,5 tis.110,1 tis.77,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 186 174 €. 2021: tržby 129 210 €. 2022: tržby 108 545 €. 2023: tržby 110 068 €. 2024: tržby 77 605 €.200 tis.100 tis.0186,2 tis.129,2 tis.108,5 tis.110,1 tis.77,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 186 174 €. 2021: tržby 129 210 €. 2022: tržby 108 545 €. 2023: tržby 110 068 €. 2024: tržby 77 605 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −8 791 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 159 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 207 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 842 €.2 tis.0−20 tis.−8,8 tis.−8,4 tis.−12,2 tis.+1,2 tis.−13,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −8 791 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 159 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 207 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 842 €.2 tis.0−20 tis.−8,8 tis.−8,4 tis.−12,2 tis.+1,2 tis.−13,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −8 791 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 159 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 207 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 842 €.2 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 88 461 €, vlastné imanie 4 705 €. 2021: aktíva 51 315 €, vlastné imanie 2 260 €. 2022: aktíva 47 109 €, vlastné imanie −9 898 €. 2023: aktíva 42 057 €, vlastné imanie −8 691 €. 2024: aktíva 24 161 €, vlastné imanie −22 533 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 88 461 €, vlastné imanie 4 705 €. 2021: aktíva 51 315 €, vlastné imanie 2 260 €. 2022: aktíva 47 109 €, vlastné imanie −9 898 €. 2023: aktíva 42 057 €, vlastné imanie −8 691 €. 2024: aktíva 24 161 €, vlastné imanie −22 533 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 88 461 €, vlastné imanie 4 705 €. 2021: aktíva 51 315 €, vlastné imanie 2 260 €. 2022: aktíva 47 109 €, vlastné imanie −9 898 €. 2023: aktíva 42 057 €, vlastné imanie −8 691 €. 2024: aktíva 24 161 €, vlastné imanie −22 533 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 277 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 11 623 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 260 €, pohľadávky 7 635 €, finančné účty 10 420 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 31 543 €, pohľadávky 6 025 €, finančné účty 9 541 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 892 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 7 129 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 277 €, pohľadávky 3 938 €, finančné účty 8 946 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 277 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 11 623 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 260 €, pohľadávky 7 635 €, finančné účty 10 420 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 31 543 €, pohľadávky 6 025 €, finančné účty 9 541 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 892 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 7 129 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 277 €, pohľadávky 3 938 €, finančné účty 8 946 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 277 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 11 623 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 260 €, pohľadávky 7 635 €, finančné účty 10 420 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 31 543 €, pohľadávky 6 025 €, finančné účty 9 541 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 892 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 7 129 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 277 €, pohľadávky 3 938 €, finančné účty 8 946 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 705 €, dlhodobé záväzky 10 063 €, krátkodobé záväzky 73 693 €. 2021: vlastné imanie 2 260 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 48 931 €. 2022: vlastné imanie −9 898 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 56 883 €. 2023: vlastné imanie −8 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 748 €. 2024: vlastné imanie −22 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 694 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 705 €, dlhodobé záväzky 10 063 €, krátkodobé záväzky 73 693 €. 2021: vlastné imanie 2 260 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 48 931 €. 2022: vlastné imanie −9 898 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 56 883 €. 2023: vlastné imanie −8 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 748 €. 2024: vlastné imanie −22 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 694 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 705 €, dlhodobé záväzky 10 063 €, krátkodobé záväzky 73 693 €. 2021: vlastné imanie 2 260 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 48 931 €. 2022: vlastné imanie −9 898 €, dlhodobé záväzky 124 €, krátkodobé záväzky 56 883 €. 2023: vlastné imanie −8 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 748 €. 2024: vlastné imanie −22 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 694 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby186,2 tis.129,2 tis.108,5 tis.110,1 tis.77,6 tis.
Výsledok hospodárenia−8,8 tis.−8,4 tis.−12,2 tis.1,2 tis.−13,8 tis.
Aktíva88,5 tis.51,3 tis.47,1 tis.42,1 tis.24,2 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.2,3 tis.−9,9 tis.−8,7 tis.−22,5 tis.
Daň z príjmu0000960
Zadlženosť94,7 %95,6 %121,0 %120,7 %193,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
77,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,8 tis.
Aktíva
24,2 tis.
Vlastné imanie
−22,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
193,3 %

2023

Tržby
110,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
42,1 tis.
Vlastné imanie
−8,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,7 %

2022

Tržby
108,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
47,1 tis.
Vlastné imanie
−9,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,0 %

2021

Tržby
129,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,4 tis.
Aktíva
51,3 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,6 %

2020

Tržby
186,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,8 tis.
Aktíva
88,5 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API