prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

H+H STEEL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46595759aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
202 197 €01/2023 — 10/2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
H+H STEEL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46595759
daňové identifikačné číslo
2023477797
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023477797
Sídlo
Športová 7508/16, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 31243/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
303961
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 03. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 03. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby22. 03. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 03. 2012—
čistiace a upratovacie služby22. 03. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 03. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu22. 03. 2012—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom22. 03. 2012—
výroba a hutnícke spracovanie kovov22. 03. 2012—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení22. 03. 2012—
výroba a montáž tieniacej techniky22. 03. 2012—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 10. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 27. 06. 2018 do 13. 02. 2023 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Timoranská & Štofková s.r.o. · od 16. 02. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023477797: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023477797: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023477797IČ DPH SK2023477797Obdobia daňových registráciíDIČ 2023477797: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023477797: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023477797IČ DPH SK2023477797Obdobia daňových registráciíDIČ 2023477797: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023477797: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023477797IČ DPH SK2023477797
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202347779711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 07. 2012
daňové identifikačné číslo202347779710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 10/2023 znížila stratu na −109 483 € a znížila tržby o ▼68 % na 202,2 tisíc eur.

Tržby

202 197 €

▼ 68,4 %

Výsledok hospodárenia

−109 483 €

▲ 79,3 %

Aktíva

486 881 €

▼ 49,2 %

Vlastné imanie

−403 268 €

▼ 37,3 %

Zadlženosť

182,8 %

Hrubá marža

−54,1 %

Čistá marža

−54,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 329 591 €. 2020: tržby 1 525 416 €. 2021: tržby 1 380 208 €. 2022: tržby 639 149 €. 01/2023 — 10/2023: tržby 202 197 €.2 mil.1 mil.01,33 mil.1,53 mil.1,38 mil.639,1 tis.202,2 tis.201920202021202201/2023 — 10/2023Tržby2019: tržby 1 329 591 €. 2020: tržby 1 525 416 €. 2021: tržby 1 380 208 €. 2022: tržby 639 149 €. 01/2023 — 10/2023: tržby 202 197 €.2 mil.1 mil.01,33 mil.1,38 mil.202,2 tis.2019202101/2023 — 10/2023Tržby2019: tržby 1 329 591 €. 2020: tržby 1 525 416 €. 2021: tržby 1 380 208 €. 2022: tržby 639 149 €. 01/2023 — 10/2023: tržby 202 197 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 10/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 587 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 079 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 236 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 452 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −109 483 €.20 tis.0−1 mil.−22,6 tis.+15,1 tis.+17,2 tis.−529,5 tis.−109,5 tis.201920202021202201/2023 — 10/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 587 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 079 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 236 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 452 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −109 483 €.20 tis.0−1 mil.−22,6 tis.+17,2 tis.2019202101/2023 — 10/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 587 €. 2020: výsledok hospodárenia 15 079 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 236 €. 2022: výsledok hospodárenia −529 452 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −109 483 €.20 tis.0−1 mil.202001/2023 — 10/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 790 692 €, vlastné imanie 203 351 €. 2020: aktíva 804 439 €, vlastné imanie 218 431 €. 2021: aktíva 950 655 €, vlastné imanie 235 666 €. 2022: aktíva 957 884 €, vlastné imanie −293 785 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 486 881 €, vlastné imanie −403 268 €.1 mil.0−500 tis.201920202021202201/2023 — 10/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 790 692 €, vlastné imanie 203 351 €. 2020: aktíva 804 439 €, vlastné imanie 218 431 €. 2021: aktíva 950 655 €, vlastné imanie 235 666 €. 2022: aktíva 957 884 €, vlastné imanie −293 785 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 486 881 €, vlastné imanie −403 268 €.1 mil.0−500 tis.2019202101/2023 — 10/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 790 692 €, vlastné imanie 203 351 €. 2020: aktíva 804 439 €, vlastné imanie 218 431 €. 2021: aktíva 950 655 €, vlastné imanie 235 666 €. 2022: aktíva 957 884 €, vlastné imanie −293 785 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 486 881 €, vlastné imanie −403 268 €.1 mil.0−500 tis.201901/2023 — 10/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 62 247 €, zásoby 132 301 €, pohľadávky 580 470 €, finančné účty 13 795 €. 2020: dlhodobý majetok 37 466 €, zásoby 185 679 €, pohľadávky 556 084 €, finančné účty 14 663 €. 2021: dlhodobý majetok 28 721 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 627 627 €, finančné účty 54 112 €. 2022: dlhodobý majetok 100 966 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 595 156 €, finančné účty 21 567 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 4 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 794 €, finančné účty 30 €.1 mil.500 tis.0201920202021202201/2023 — 10/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 62 247 €, zásoby 132 301 €, pohľadávky 580 470 €, finančné účty 13 795 €. 2020: dlhodobý majetok 37 466 €, zásoby 185 679 €, pohľadávky 556 084 €, finančné účty 14 663 €. 2021: dlhodobý majetok 28 721 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 627 627 €, finančné účty 54 112 €. 2022: dlhodobý majetok 100 966 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 595 156 €, finančné účty 21 567 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 4 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 794 €, finančné účty 30 €.1 mil.500 tis.02019202101/2023 — 10/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 62 247 €, zásoby 132 301 €, pohľadávky 580 470 €, finančné účty 13 795 €. 2020: dlhodobý majetok 37 466 €, zásoby 185 679 €, pohľadávky 556 084 €, finančné účty 14 663 €. 2021: dlhodobý majetok 28 721 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 627 627 €, finančné účty 54 112 €. 2022: dlhodobý majetok 100 966 €, zásoby 240 195 €, pohľadávky 595 156 €, finančné účty 21 567 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 4 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 794 €, finančné účty 30 €.1 mil.500 tis.0202001/2023 — 10/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 203 351 €, dlhodobé záväzky 51 778 €, krátkodobé záväzky 535 563 €. 2020: vlastné imanie 218 431 €, dlhodobé záväzky 166 342 €, krátkodobé záväzky 419 666 €. 2021: vlastné imanie 235 666 €, dlhodobé záväzky 139 281 €, krátkodobé záväzky 575 708 €. 2022: vlastné imanie −293 785 €, dlhodobé záväzky 188 642 €, krátkodobé záväzky 1 063 027 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −403 268 €, dlhodobé záväzky 104 572 €, krátkodobé záväzky 785 577 €.2 mil.0−500 tis.201920202021202201/2023 — 10/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 203 351 €, dlhodobé záväzky 51 778 €, krátkodobé záväzky 535 563 €. 2020: vlastné imanie 218 431 €, dlhodobé záväzky 166 342 €, krátkodobé záväzky 419 666 €. 2021: vlastné imanie 235 666 €, dlhodobé záväzky 139 281 €, krátkodobé záväzky 575 708 €. 2022: vlastné imanie −293 785 €, dlhodobé záväzky 188 642 €, krátkodobé záväzky 1 063 027 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −403 268 €, dlhodobé záväzky 104 572 €, krátkodobé záväzky 785 577 €.2 mil.0−500 tis.2019202101/2023 — 10/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 203 351 €, dlhodobé záväzky 51 778 €, krátkodobé záväzky 535 563 €. 2020: vlastné imanie 218 431 €, dlhodobé záväzky 166 342 €, krátkodobé záväzky 419 666 €. 2021: vlastné imanie 235 666 €, dlhodobé záväzky 139 281 €, krátkodobé záväzky 575 708 €. 2022: vlastné imanie −293 785 €, dlhodobé záväzky 188 642 €, krátkodobé záväzky 1 063 027 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −403 268 €, dlhodobé záväzky 104 572 €, krátkodobé záväzky 785 577 €.2 mil.0−500 tis.201901/2023 — 10/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 647 €. 2020: daň z príjmu 2 033 €. 2021: daň z príjmu 4 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.06472 tis.4,3 tis.00201920202021202201/2023 — 10/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 647 €. 2020: daň z príjmu 2 033 €. 2021: daň z príjmu 4 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.06474,3 tis.02019202101/2023 — 10/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 647 €. 2020: daň z príjmu 2 033 €. 2021: daň z príjmu 4 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00202001/2023 — 10/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 10/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,33 mil.1,53 mil.1,38 mil.639,1 tis.202,2 tis.
Výsledok hospodárenia−22,6 tis.15,1 tis.17,2 tis.−529,5 tis.−109,5 tis.
Aktíva790,7 tis.804,4 tis.950,7 tis.957,9 tis.486,9 tis.
Vlastné imanie203,4 tis.218,4 tis.235,7 tis.−293,8 tis.−403,3 tis.
Daň z príjmu6472 tis.4,3 tis.00
Zadlženosť74,3 %72,8 %75,2 %130,7 %182,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

01/2023 — 10/2023

Tržby
202,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−109,5 tis.
Aktíva
486,9 tis.
Vlastné imanie
−403,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
182,8 %

2022

Tržby
639,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−529,5 tis.
Aktíva
957,9 tis.
Vlastné imanie
−293,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
130,7 %

2021

Tržby
1,38 mil.
Výsledok hospodárenia
17,2 tis.
Aktíva
950,7 tis.
Vlastné imanie
235,7 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
75,2 %

2020

Tržby
1,53 mil.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
804,4 tis.
Vlastné imanie
218,4 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
72,8 %

2019

Tržby
1,33 mil.
Výsledok hospodárenia
−22,6 tis.
Aktíva
790,7 tis.
Vlastné imanie
203,4 tis.
Daň z príjmu
647
Zadlženosť
74,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 27. 01. 2026

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 27. 01. 2026

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 11. 07. 2025

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 04. 03. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 03. 02. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 22. 01. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 10. 10. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 17. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 17. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 17. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 26. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 21. 05. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 21. 05. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 21. 05. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API