prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

IK Prime travel agency s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46595635aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 201214 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 060 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IK Prime travel agency s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46595635
daňové identifikačné číslo
2023569284
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2012
V registri
14 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 82007/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
472615
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),01. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,01. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,01. 07. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,01. 07. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,01. 07. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,01. 07. 2012—
vykonávanie odťahovej služby,01. 07. 2012—
sťahovacie služby,01. 07. 2012—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,01. 07. 2012—
kuriérske služby,01. 07. 2012—
skladovanie,01. 07. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,01. 07. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,01. 07. 2012—
čistiace a upratovacie služby,01. 07. 2012—
reklamné a marketingové služby,01. 07. 2012—
donášková služba,01. 07. 2012—
administratívne služby,01. 07. 2012—
organizovanie školení a kurzov,01. 07. 2012—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva11. 11. 2016—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva11. 11. 2016—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku11. 11. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 03. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 03. 2018—
Predaj leteckých prepravných služieb27. 03. 2018—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami27. 03. 2018—
Prevádzka malých plavidiel27. 03. 2018—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom27. 03. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 03. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 03. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy27. 03. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov27. 03. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach27. 03. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok27. 03. 2018—
Počítačové služby27. 03. 2018—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 03. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 03. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 03. 2018—
Vedenie účtovníctva27. 03. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení27. 03. 2018—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť27. 03. 2018—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí27. 03. 2018—
Diskotekárska činnosť27. 03. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru27. 03. 2018—
Prevádzkovanie cestovnej agentúry27. 03. 2018—
Prevádzkovanie cestovnej kancelárie27. 03. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 03. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly27. 03. 2018—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied27. 03. 2018—
Dizajnérske činnosti27. 03. 2018—
Fotografické služby27. 03. 2018—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)07. 08. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023569284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023569284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023569284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023569284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023569284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023569284
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202356928410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −900 € a znížila tržby o ▼71 % na 2,1 tisíc eur.

Tržby

2 060 €

▼ 70,6 %

Výsledok hospodárenia

−900 €

▼ 105,5 %

Aktíva

11 613 €

▼ 93,4 %

Vlastné imanie

−73 956 €

▼ 1 165,0 %

Zadlženosť

736,8 %

Hrubá marža

−27,2 %

Čistá marža

−43,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 080 396 €. 2021: tržby 1 022 659 €. 2022: tržby 257 078 €. 2023: tržby 7 000 €. 2024: tržby 2 060 €.2 mil.1 mil.01,08 mil.1,02 mil.257,1 tis.7 tis.2,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 080 396 €. 2021: tržby 1 022 659 €. 2022: tržby 257 078 €. 2023: tržby 7 000 €. 2024: tržby 2 060 €.2 mil.1 mil.01,08 mil.1,02 mil.257,1 tis.7 tis.2,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 080 396 €. 2021: tržby 1 022 659 €. 2022: tržby 257 078 €. 2023: tržby 7 000 €. 2024: tržby 2 060 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 51 806 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 370 €. 2022: výsledok hospodárenia −47 058 €. 2023: výsledok hospodárenia −438 €. 2024: výsledok hospodárenia −900 €.100 tis.0−50 tis.+51,8 tis.−27,4 tis.−47,1 tis.−438−90020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 51 806 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 370 €. 2022: výsledok hospodárenia −47 058 €. 2023: výsledok hospodárenia −438 €. 2024: výsledok hospodárenia −900 €.100 tis.0−50 tis.+51,8 tis.−27,4 tis.−47,1 tis.−438−90020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 51 806 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 370 €. 2022: výsledok hospodárenia −47 058 €. 2023: výsledok hospodárenia −438 €. 2024: výsledok hospodárenia −900 €.100 tis.0−50 tis.−900202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 586 348 €, vlastné imanie 188 790 €. 2021: aktíva 471 084 €, vlastné imanie 161 417 €. 2022: aktíva 235 703 €, vlastné imanie 7 382 €. 2023: aktíva 174 982 €, vlastné imanie 6 944 €. 2024: aktíva 11 613 €, vlastné imanie −73 956 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 586 348 €, vlastné imanie 188 790 €. 2021: aktíva 471 084 €, vlastné imanie 161 417 €. 2022: aktíva 235 703 €, vlastné imanie 7 382 €. 2023: aktíva 174 982 €, vlastné imanie 6 944 €. 2024: aktíva 11 613 €, vlastné imanie −73 956 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 586 348 €, vlastné imanie 188 790 €. 2021: aktíva 471 084 €, vlastné imanie 161 417 €. 2022: aktíva 235 703 €, vlastné imanie 7 382 €. 2023: aktíva 174 982 €, vlastné imanie 6 944 €. 2024: aktíva 11 613 €, vlastné imanie −73 956 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 243 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 217 €, finančné účty 13 953 €. 2021: dlhodobý majetok 183 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 742 €, finančné účty 4 218 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 297 €, finančné účty 8 360 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 174 433 €, finančné účty 549 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 142 €, finančné účty 3 471 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 243 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 217 €, finančné účty 13 953 €. 2021: dlhodobý majetok 183 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 742 €, finančné účty 4 218 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 297 €, finančné účty 8 360 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 174 433 €, finančné účty 549 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 142 €, finančné účty 3 471 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 243 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 271 217 €, finančné účty 13 953 €. 2021: dlhodobý majetok 183 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 742 €, finančné účty 4 218 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 297 €, finančné účty 8 360 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 174 433 €, finančné účty 549 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 142 €, finančné účty 3 471 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 188 790 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 397 330 €. 2021: vlastné imanie 161 417 €, dlhodobé záväzky 269 €, krátkodobé záväzky 309 398 €. 2022: vlastné imanie 7 382 €, dlhodobé záväzky 33 562 €, krátkodobé záväzky 194 759 €. 2023: vlastné imanie 6 944 €, dlhodobé záväzky 32 026 €, krátkodobé záväzky 136 012 €. 2024: vlastné imanie −73 956 €, dlhodobé záväzky 64 346 €, krátkodobé záväzky 21 223 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 188 790 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 397 330 €. 2021: vlastné imanie 161 417 €, dlhodobé záväzky 269 €, krátkodobé záväzky 309 398 €. 2022: vlastné imanie 7 382 €, dlhodobé záväzky 33 562 €, krátkodobé záväzky 194 759 €. 2023: vlastné imanie 6 944 €, dlhodobé záväzky 32 026 €, krátkodobé záväzky 136 012 €. 2024: vlastné imanie −73 956 €, dlhodobé záväzky 64 346 €, krátkodobé záväzky 21 223 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 188 790 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 397 330 €. 2021: vlastné imanie 161 417 €, dlhodobé záväzky 269 €, krátkodobé záväzky 309 398 €. 2022: vlastné imanie 7 382 €, dlhodobé záväzky 33 562 €, krátkodobé záväzky 194 759 €. 2023: vlastné imanie 6 944 €, dlhodobé záväzky 32 026 €, krátkodobé záväzky 136 012 €. 2024: vlastné imanie −73 956 €, dlhodobé záväzky 64 346 €, krátkodobé záväzky 21 223 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 097 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.014,1 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 097 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.014,1 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 097 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,08 mil.1,02 mil.257,1 tis.7 tis.2,1 tis.
Výsledok hospodárenia51,8 tis.−27,4 tis.−47,1 tis.−438−900
Aktíva586,3 tis.471,1 tis.235,7 tis.175 tis.11,6 tis.
Vlastné imanie188,8 tis.161,4 tis.7,4 tis.6,9 tis.−74 tis.
Daň z príjmu14,1 tis.000340
Zadlženosť67,8 %65,7 %96,9 %96,0 %736,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
2,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−900
Aktíva
11,6 tis.
Vlastné imanie
−74 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
736,8 %

2023

Tržby
7 tis.
Výsledok hospodárenia
−438
Aktíva
175 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,0 %

2022

Tržby
257,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−47,1 tis.
Aktíva
235,7 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,9 %

2021

Tržby
1,02 mil.
Výsledok hospodárenia
−27,4 tis.
Aktíva
471,1 tis.
Vlastné imanie
161,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,7 %

2020

Tržby
1,08 mil.
Výsledok hospodárenia
51,8 tis.
Aktíva
586,3 tis.
Vlastné imanie
188,8 tis.
Daň z príjmu
14,1 tis.
Zadlženosť
67,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API