Súhrn
- Vznik
- 27. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 86 912 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Auto Ješko s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46594019
- daňové identifikačné číslo
- 2023487719
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trstínska 10, 91701 Trnava, Slovenská republika
- Územie
- Trnavaokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 03. 2012
- V registri
- 14 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 29135/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 959328
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 27. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 27. 03. 2012 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 27. 03. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 27. 03. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 27. 03. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 27. 03. 2012 | — |
| finančný leasing | 27. 03. 2012 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 27. 03. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 27. 03. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023487719 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −44 095 € a zvýšila tržby o ▲120 % na 86,9 tisíc eur.
Tržby
86 912 €
▲ 120,1 %Výsledok hospodárenia
−44 095 €
▼ 952,2 %Aktíva
44 574 €
▼ 0,6 %Vlastné imanie
−1 236 €
▼ 102,9 %Zadlženosť
102,8 %
Hrubá marža
−49,6 %
Čistá marža
−50,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 51,4 tis. | 31,3 tis. | 19,6 tis. | 39,5 tis. | 86,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,2 tis. | 2,9 tis. | 43 | 5,2 tis. | −44,1 tis. |
| Aktíva | 38,3 tis. | 42 tis. | 37,8 tis. | 44,8 tis. | 44,6 tis. |
| Vlastné imanie | 37,6 tis. | 40,6 tis. | 37,7 tis. | 42,9 tis. | −1,2 tis. |
| Daň z príjmu | 568 | 513 | 7 | 912 | 960 |
| Zadlženosť | 1,7 % | 3,4 % | 0,3 % | 4,4 % | 102,8 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 86,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −44,1 tis.
- Aktíva
- 44,6 tis.
- Vlastné imanie
- −1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 102,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 39,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 44,8 tis.
- Vlastné imanie
- 42,9 tis.
- Daň z príjmu
- 912
- Zadlženosť
- 4,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 19,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43
- Aktíva
- 37,8 tis.
- Vlastné imanie
- 37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 7
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 31,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 42 tis.
- Vlastné imanie
- 40,6 tis.
- Daň z príjmu
- 513
- Zadlženosť
- 3,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 51,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 38,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,6 tis.
- Daň z príjmu
- 568
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.