Súhrn
- Vznik
- 09. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 63 142 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LK realinvest s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46584625
- daňové identifikačné číslo
- 2023443917
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Cyrila a Metoda 359/10, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Žiar nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 03. 2012
- V registri
- 14 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 21782/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 473777
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 09. 03. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 03. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 09. 03. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 30. 09. 2016 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 30. 09. 2016 | — |
| výroba piva a sladu | 30. 06. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023443917 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −57 488 € a znížila tržby o ▼81 % na 63,1 tisíc eur.
Tržby
63 142 €
▼ 81,3 %Výsledok hospodárenia
−57 488 €
▼ 183,0 %Aktíva
354 184 €
▼ 15,0 %Vlastné imanie
106 724 €
▼ 35,0 %Zadlženosť
69,9 %
Hrubá marža
−91,0 %
Čistá marža
−91,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 162,5 tis. | 403 tis. | 902,4 tis. | 337,6 tis. | 63,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 27,8 tis. | 55,2 tis. | 5,4 tis. | 69,3 tis. | −57,5 tis. |
| Aktíva | 82,8 tis. | 229,5 tis. | 362,5 tis. | 416,8 tis. | 354,2 tis. |
| Vlastné imanie | 34,4 tis. | 89,6 tis. | 95 tis. | 164,2 tis. | 106,7 tis. |
| Daň z príjmu | 11,3 tis. | 19,4 tis. | 4,1 tis. | 21,5 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 58,5 % | 61,0 % | 73,8 % | 60,6 % | 69,9 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 63,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −57,5 tis.
- Aktíva
- 354,2 tis.
- Vlastné imanie
- 106,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 69,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 337,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 69,3 tis.
- Aktíva
- 416,8 tis.
- Vlastné imanie
- 164,2 tis.
- Daň z príjmu
- 21,5 tis.
- Zadlženosť
- 60,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 902,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 362,5 tis.
- Vlastné imanie
- 95 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 73,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 403 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 55,2 tis.
- Aktíva
- 229,5 tis.
- Vlastné imanie
- 89,6 tis.
- Daň z príjmu
- 19,4 tis.
- Zadlženosť
- 61,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 162,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,8 tis.
- Aktíva
- 82,8 tis.
- Vlastné imanie
- 34,4 tis.
- Daň z príjmu
- 11,3 tis.
- Zadlženosť
- 58,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).